EK odobrila preuzimanje Nokije

poruka: 11
|
čitano: 2.550
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EK odobrila preuzimanje Nokije".
14 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

Zašto bi bi bilo problema ... kriza vlada treba dopustit jakima da spase posrnule firme ... nije to hrvtaska da se sve poništi do kraja ...

 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: EK odobrila preuzimanje Nokije
Cisto sumnjam da Microsoft spasava Nokiu, na kraju krajeva tu su gdi jesu zahvaljujuci Microsoftu i Elopovu.
Nokia bude asimilirana na nacin da budu otpustili valjda 90% ljudi.
16 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

Infiltriraj, nametni, sabotiraj, prodaj - misija izvrsena.

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
8 3 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

Zalosno, stvarno zalosno... RIP Nokia, europa vise nema ni jednog 'pravog' igraca na podrucju smartphone trzista {#}

 
2 3 hvala 0
12 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

Zasto RIP ? sto zalite tu posrnulu NOKINU ideju?

Pa NOKIA brand ne umiire... MS ima pravo koristiti ga na starim telefonima odnosno s40 platforma i ono okolo nje... ima pravo koristiti LUMIA brand...

 

ali NOKIA je i dalje NOKIA... a rjesili su se masu radne snage, beskorisnih tvornica za danasnje pojmove, brdo otkaza, otpremnina, loseg glasa...

kad se rjese virusa elopa.worm.win.xreallife kupiti ce Jollu i time vratiti svoje lumene u igru, uzeti/kupiti/zakupiti proizvodni proces u fixconu/htcu i sl.

 

i nokia ce tada biti ona prava NOKIA, mislim na BRAND! :)

 
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: EK odobrila preuzimanje Nokije
jumboY kaže...

Zalosno, stvarno zalosno... RIP Nokia, europa vise nema ni jednog 'pravog' igraca na podrucju smartphone trzista {#}

Bez obzira na sve, ne bi bilo mobilnog telefoniranja bez NSN :P

16 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

sad ce tek NOKIA pokazat zube sa lumima podbrandom ! jedva cekam naredne godine i modele istih {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EK odobrila preuzimanje Nokije
4mal kaže...

sad ce tek NOKIA pokazat zube sa lumima podbrandom ! jedva cekam naredne godine i modele istih {#}

mislio si reci Microsoft Lumia ili ?

16 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

da to iako brijem da nece bit naziv M nego samo lumia {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

ako bude samo lumia, propadaju sigurno

wp najvise drzi ime nokia...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
EK odobrila preuzimanje Nokije

još samo blagoslov iz srkvenih struktura i izvol'te se spajati (mi imamo za to bolju riječ ali je jednostavna i nedopuštena na forumu). {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice