Google slabiji od očekivanja

poruka: 6
|
čitano: 1.148
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google slabiji od očekivanja".
9 godina
protjeran
offline
Google slabiji od očekivanja

Slabo, cim oglasavanje propadne i cijela kompanija ce se srusiti kao kula od karata.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Google slabiji od očekivanja

I ovo je zašto je kapitalizam toliko pogrešna tvorevina. Sve u rastu, ali svejedno razočaravajuće. Samo još još još. Fuj.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google slabiji od očekivanja
Magnolia_fan kaže...

Slabo, cim oglasavanje propadne i cijela kompanija ce se srusiti kao kula od karata.

 

Oglašavanje neće propast, samo je došlo do plafona i preslagivanja u niši. Na račun Google-a rastu drugi, a kolač sporo raste. Svi oni zajedno histerično traže nove kanale. Google tu najviše gubi jer živi gotovo samo od  AdWords-a za razliku od Apple-a i MS-a.

15 godina
offline
Google slabiji od očekivanja

Htio bi i ja biti u ovakvom gubitku

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google slabiji od očekivanja

 

google oglašavanje je koma, facebook je trenutno efikasniji po tom pitanju. što ti znaći povečanje pregleda stranica ili like-ova, ako te nitko ne pita ili kupi proizvod / uslugu.

davno je još Oleg napisao da je to sve prodavanje muda pod bubrege, i bio je u pravu...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google slabiji od očekivanja

AdWordsi su nažalost (?) jedini učinkovit kanal internetskog oglašavanja u Hrvatskoj za male i srednje tvrtke. Problem nastane kad te uvjere da je dovoljno postavit oglase i lova pada. Tako se i Google oglašava: "Vaš oglas za 10 minuta na mreži i priča o uspjehu počinje.."

 

Certifikate dijele kao srdele na Uskrs

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice