HRT pokrenuo streaming uslugu zaključana tema

poruka: 156
|
čitano: 18.681
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HRT pokrenuo streaming uslugu".
16 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Ova prijava preko facea baš i ne ide

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

hrtihrthr - Jebate imena!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
A di je hd?
Svaki stanovnik Niša mora da ima hd!
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Hrvoje.RH kaže...
A di je hd?
Svaki stanovnik Niša mora da ima hd!

 Na onom sadržaju koji ima oznaku (HD) iza svog imena. :)

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
9 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Samo da bi dobili još veća prava naplaćivat studentima pristojbu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2015 12:39 (Alen_NA).
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Ne gledam TV ovako ionako. Lijepo da su se sjetili, kasne nekih 10 godina... sad će imati dodatnih razloga naplaćivati pretplatu i za računala što je apsurd jer ja NE GLEDAM, a niti ne smatram da bih trebao podržavati hrt bez obzira što radi.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
4 5 hvala 0
15 godina
online
HRT pokrenuo streaming uslugu

Još kad bi se imalo što gledati na tom HRT-u...

Bivši Android korisnik...
 
20 6 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Nemojte biti kromanjonci. Pristojba se i prije ove usluge (i prije Gledaj HRT usluge) morala plaćati i za osobna računala.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
2 11 hvala 0
13 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Nekako mi je pomalo  da su prvo učinili android aplikaciju, ali neka, vjerojatno iz razloga jer je minimalno 85% korisnika mobilnih gadgeta na tom OS-u! 

Obzirom na "kvalitetu signala" i "kvalitetnu podršku", očekujem dosta svakakvih komentara, primarno na fejsu!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...

Nemojte biti kromanjonci. Pristojba se i prije ove usluge (i prije Gledaj HRT usluge) morala plaćati i za osobna računala.

 kromanjonci su rani homo sapiensi sto smo i mi tako da to ne smatram ko uvredu, to naplćivanje z osobna računala je uključeno u sadašnju cijenu tv pristojbe ili ne?

8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
ATJLučko kaže...

Nekako mi je pomalo  da su prvo učinili android aplikaciju, ali neka, vjerojatno iz razloga jer je minimalno 85% korisnika mobilnih gadgeta na tom OS-u! 

Obzirom na "kvalitetu signala" i "kvalitetnu podršku", očekujem dosta svakakvih komentara, primarno na fejsu!

 Više je korisnika Android nego iOS platforme i logična je prvotna dostupnost za Android. Ubrzo će biti i aplikacija za iOS, a dotad se može koristiti web verzija. Radi sasvim lijepo. Kvaliteta signala i ova usluga nemaju baš prevelike veze.

Del_Boy97 kaže...

 kromanjonci su rani homo sapiensi sto smo i mi tako da to ne smatram ko uvredu, to naplćivanje z osobna računala je uključeno u sadašnju cijenu tv pristojbe ili ne?

 Razmišljaš na pogrešan način.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
16 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...

Nemojte biti kromanjonci. Pristojba se i prije ove usluge (i prije Gledaj HRT usluge) morala plaćati i za osobna računala.

Pristojba se plača samo ako im dozvoliš, dakle ako HRT-u dozvoliš da te uvede u taj sistem, jer prisila(firme su druga priča) nije po zakonu tu je kvaka.Dakle kad ti pokuca na vrata HRT kokošar pa rikne, "po evidenciji vi ne plačate HRT preplatu a trebali bi plačati", u tom trenu kulturno(ako je inkasator uporan može i nasilno)otpratiš HRT kokošara sa svog praga i rješeno.

 

Kaj se tiče plačanja za računala ili radio prijemnike, odi u Todoričev Agrokor pa pitaj jel on plačaju za svako računalo ili radio prijemnik u nekom autu.Normalno da ne plačaju nema šanse, ali to je več druga priča ili ukratko Todorič=Car itd.

 

http://pressedan.hr/studenti-oprez-ako-vam-hrt-ov-inkasator-pokuca-na-vrata-imate-pravo-ne-otvoriti.html

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
15 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

skor me šlag trefil od veselja kad sam ovo pročital. nemam dovoljno jupija za iskazati radost na tragu nirvane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
rambox kaže...

Pristojba se plača samo ako im dozvoliš, dakle ako HRT-u dozvoliš da te uvede u taj sistem, jer prisila(firme su druga priča) nije po zakonu tu je kvaka.Dakle kad ti pokuca na vrata HRT kokošar pa rikne, "po evidenciji vi ne plačate HRT preplatu a trebali bi plačati", u tom trenu kulturno(ako je inkasator uporan može i nasilno)otpratiš HRT kokošara sa svog praga i rješeno.

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
15 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Ivan M. kaže...

Još kad bi se imalo što gledati na tom HRT-u...

 HRT nudi i proizvodi daleko kvalitetniji program, čak i od dosta "jačih igrača" (rtl i novu ne brojimo jer je to u biti šund).

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...
rambox kaže...

Pristojba se plača samo ako im dozvoliš, dakle ako HRT-u dozvoliš da te uvede u taj sistem, jer prisila(firme su druga priča) nije po zakonu tu je kvaka.Dakle kad ti pokuca na vrata HRT kokošar pa rikne, "po evidenciji vi ne plačate HRT preplatu a trebali bi plačati", u tom trenu kulturno(ako je inkasator uporan može i nasilno)otpratiš HRT kokošara sa svog praga i rješeno.

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

Ispada da niš od ovoga ne trošim :O... 

--------------------------------------------------------------------------------------------
16 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

Nemam ja šta čitat o pristojbi, pa nisam od jučer da padam na jeftine fore, koje prodaje "državna firma krava muzara" i to u banana državi.

 

Gdje ti živiš na Marsu ili u Hrvatskoj, 80kn je puno previše za ovu HRT žabokrečinu, pogotovo kad to usporediš sa nekim drugim državama.HRT ja javna TV samo na papiru, u praksi to nema previše veze sa javnom televizijom.

 

Ako hočeš vidjet pravi primjer javne TV, to je talijanski RAI koji ima puno raznih TV kanala, a visina TV poreza je ista kao u Hrvatskoj.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/zamp-objavio-cijene-autorskog-glazbenog-prav/231091.aspx?page=0&jumpto=4803188&sort=asc&view=flat

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
rambox kaže...
Gdje ti živiš na Marsu ili u Hrvatskoj, 80kn je puno previše za ovu HRT žabokrečinu, pogotovo kad to usporediš sa nekim drugim državama.HRT ja javna TV samo na papiru, u praksi to nema previše veze sa javnom televizijom.

 Što želiš reći? Da ćeš na Novoj ili RTL-u / Narodnom radiju ili Anteni Zagreb pronaći nekomercijalni sadržaj koji je, s druge strane, svakodnevni gost programske sheme HRT-a? Nemoj biti smiješan - nema bez razloga HRT djelatnika koliko već ima, a ostale šund medijske kuće debelo manje. Saša je Runjić lijepo rekao kako HRT nije ono što prikazuje/pušta, nego ono što proizvodi, iako je i ono što prikazuje/pušta (u nedostatku bolje riječi kojom bih pokrila radijski dio :D) svjetlosnim godinama bolje od komercijalnih govana komercijalnih televizija/radija. Naravno, kad ne bih imala fibru mogla bih se razvezati o produkcijskim razinama (koliko RTL ima reportažnih kola? SNG-a?), kvalitetnom ljudstvu (Saša je Runjić također rekao da medijsku kuću čine prvenstveno ljudi, a ne oprema - Nova npr. ima drugačiju filozofiju pa vidiš kakav im je program) itd. Da ne duljim, čista je glupost reći da HRT ne obnaša funkciju javnog servisa.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
15 godina
neaktivan
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Ako sam dobro skuzio ne moze se odabrati kvaliteta videa u kojem zelimo gledati emisjiu? Npr. 480p, FullHD? 

Nije valjda da ne snimaju program sa kamerama koje ne podrzavaju FullHD? 

 

Edit: Vidim u komentarima da moram potraziti HD ikonu...jos da je nadem..

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2015 14:46 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

80kn je malo, hrt pristojba je opravdana, šta je sljedeće? ZAMP nije gnijezdo uhljeba?

 
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu
jedino sto valja na hrtu je utakmica lige prvaka srijedom ostalo je 0
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Ja sam za plaćanje pristojbe, shvaćam njeno značenje.

Moje mišljenje je da istu treba smanjiti na 50 kn.

mag.iur.
 
4 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu

u postavkama profila odaberi najvecu kvalitetu i onda hd video stavi u full screen i nakon nekog vremena ce ti slika bit u hd-u. max sto sam ja vidio je 720p sa bitrateom od oko 2 mbps.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2015 15:00 (peace_of_cake).
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
peace_of_cake kaže...

u postavkama profila odaberi najvecu kvalitetu i onda hd video stavi u full screen i nakon nekog vremena ce ti slika bit u hd-u. max sto sam ja vidio je 720p sa bitrateom od oko 2 mbps.

 Treba znati čitati. Sve je jako lijepo i detaljno objašnjeno.

Kako mogu promijeniti kvalitetu reprodukcije?

Sustav automatski izabire najprihvatljiviju kvalitetu reprodukcije koju vaša internetska veza može podnijeti, međutim moguće je i ručno promijeniti tu stavku u korisničkim postavkama – Brzina prijenosa. Minimalna brzina prijenosa (količina prenesenih bitova u sekundi – bit/s) je 650 kbit/s za one s najsporijom vezom, do 2,5 Mbit/s za SD i 4,0 Mbit/s za HD rezoluciju. Dakle, što je veća brzina prijenosa, to je kvaliteta reprodukcije bolja, ako vaša internetska veza to može podnijeti.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
13 godina
protjeran
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...
rambox kaže...

Pristojba se plača samo ako im dozvoliš, dakle ako HRT-u dozvoliš da te uvede u taj sistem, jer prisila(firme su druga priča) nije po zakonu tu je kvaka.Dakle kad ti pokuca na vrata HRT kokošar pa rikne, "po evidenciji vi ne plačate HRT preplatu a trebali bi plačati", u tom trenu kulturno(ako je inkasator uporan može i nasilno)otpratiš HRT kokošara sa svog praga i rješeno.

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

 Ti si bas seljak nema veze ako dobijem ban..

Zasto branis HRT?

Vjerujem da si ti taj koji na ovoj temi svima daje TD

80kn je i previse za taj program koji ima HRT

pogledaj im TV raspored

same serije i ostala sranja za ispiranje mozga pustaju

i jos ljudi placaju za to

http://www.soundstream.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
rambox kaže...
Arendelle kaže...

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

Nemam ja šta čitat o pristojbi, pa nisam od jučer da padam na jeftine fore, koje prodaje "državna firma krava muzara" i to u banana državi.

 

Gdje ti živiš na Marsu ili u Hrvatskoj, 80kn je puno previše za ovu HRT žabokrečinu, pogotovo kad to usporediš sa nekim drugim državama.HRT ja javna TV samo na papiru, u praksi to nema previše veze sa javnom televizijom.

 

Ako hočeš vidjet pravi primjer javne TV, to je talijanski RAI koji ima puno raznih TV kanala, a visina TV poreza je ista kao u Hrvatskoj.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/zamp-objavio-cijene-autorskog-glazbenog-prav/231091.aspx?page=0&jumpto=4803188&sort=asc&view=flat

 Izgleda da si ti jedini pametan ovdje

http://www.soundstream.com/
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
soundstream kaže...

 Ti si bas seljak nema veze ako dobijem ban..

Zasto branis HRT?

Vjerujem da si ti taj koji na ovoj temi svima daje TD

80kn je i previse za taj program koji ima HRT

pogledaj im TV raspored

same serije i ostala sranja za ispiranje mozga pustaju

i jos ljudi placaju za to

 Možeš vidjeti tko je davatelj TU-a i TD-a klikom na crveno obojenu brojku pokraj piktograma šake. Možeš vidjeti i spol forumaša/ice ulaskom u korisnički profil. Možeš prestati biti gnjevan što moraš plaćati pišljivih 80 kuna i uvidjeti da HRT doista jest javna televizija po mjeri. Svašta se može...

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
12 godina
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
Arendelle kaže...

 80 kuna stvarno nije neki novac, a plaćanjem pristojbe omogućavaš HRT-u (ali i OiV-u, drugim televizijskim i radijskim kućama...) normalan rad. Zauzvrat dobiješ mnogo toga što sigurno vrijedi više od pišljivih 80 kuna. Pročitaj malo o pristojbi.

To je tvoje mišljenje i poštujem to. Isto tako poštuj ti i mene i mislim da je tih 80 kn čisti porez na budale. Ako HRT želi živjet / živi od pristojbi i ako je tebi i drugima tako dobar sadržaj na njihova 4 kanala (da ja osobno lovim 4 kanala kad je oblačno iako je digi shit itd.), onda neka se program kodira, kupite uređaje za dekodiranje, platite i gledajte HRT za 80 kn / mj. ?! Mislim budimo realni vuku lovu iz državnog proračuna i još nas mlate pretplatom.

 

hanteed kaže...
jedino sto valja na hrtu je utakmica lige prvaka srijedom ostalo je 0

Ako je tekma utorkom onda gledaš "Sam u kući x" :D

 

Mislim da bi bilo normalno rješenje, kodirat program, tko hoće gledat plati i bok. Riješen problem ?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2015 15:49 (ContoNick).
8 godina
odjavljen
offline
Re: HRT pokrenuo streaming uslugu
ContoNick kaže...
Mislim da bi bilo normalno rješenje, kodirat program, tko hoće gledat plati i bok. Riješen problem ?!

 Ne smije se kodirati. :) Vidi ovo - najviše će te vjerojatno zanimati tablice od 20. do 24. stranice.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
13 godina
offline
HRT pokrenuo streaming uslugu

Dok ne uvedu HD programe mogu si onih 80 kn zabiti u guzicu. Žalosno je da u 2015 godini sportske prijenose radije gledam na Slovenskoj JAVNOJ televiziji koja ima već dugo programe u HD-u i sve u tom sadržaju dok oni uhljebi na HRT-u samo neke izgovore prodavaju da im se ne isplati i slično a godišnje samo od pretplate ubiru preko milijardu kuna. 4 programa a na prošlom EP u košarci skoro pa ništa nismo vidjeli osim naših te polufinala i finala. Još se sjećam sad nedavno da nisu prenosili kad je reprezentacija igrala u VŽ protiv Gibraltara a ljudi morali tražiti stream na netu, pa rukomet LP gdje nisu prenosili Zagreb u Celju nakon čega im je Vujović u emisiji Stadion spustio i rekao da se nada da će čim više ljudi doći na utakmicu jer će HRT vjerojatno u tom terminu prikazivati proizvodnju ajvara. Ta izjava baš prikazuje kvalitetu njihovog programa zadnjih godina. Samo reprize starih filmova koje su odvrtili tisuću puta.... Ako to vrijedi te pare i ima ljudi koji to brane, onda bez uvrede ili su teške budale ili pak su HRT-ovi zaposlenici. Ne vidim drugo.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2015 16:00 (vrinho).
Moj PC  
15 1 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice