Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a

poruka: 4
|
čitano: 1.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a".
16 godina
offline
Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a

Da bas ce tuziti, a jeste i vi naivni...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a
A i od htc legenda:
cdn2.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-legend.jpg
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a

Kad sam ugledao traku još na leaked rednderima, odmah sam pomislio da neodoljivo podsjeća na ZTE Grand S Flex, uređaj (nižeg) srednjeg razreda koji se mogao kupiti i kod nas (priložena slika). Obični Grand S nisam viđao u našim trgovinama. Inače, ta traka se nalazi na nekoliko ZTE modela, a od Googlea je nepromišljeno kazati da tamo nije našao inspiraciju, kao da narod nema zdrave oči.

 

Na slikama mi taj detalj izgleda onako, ok, nadam se da uživo izgleda bolje. Što se tiče eventualne tužbe, sumnjam da će biti išta, jer nakon što su se Apple i Google ispuhali po sudovima, sada je to postala rijetka praksa, a svaki treći mobitel izgleda kao iPhone, bilo po okviru, stražnjoj strani, prednjoj strani, smještaju kamera, fizičke tike ili nekog drugog detalja. Ne vidim tu ništa strašno, kao što je poznato to je čak dio kineske kulture - imitacijom nečega oni iskazuju divljenje objektu odnosno dizajnu u ovom slučaju.

 

*fotosopirao sam oba modela, tek kad su jedan pored drugog vidi se sličnost.

ZTE Grand S Flex lijevo i Nexus 6P desno ZTE Grand S Flex lijevo i Nexus 6P desno
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei posudio dizajn za Nexus 6P od ZTE-a

A kaj su oni registrirali crnu traku na vrhu uredaja? Ajde molim vas lol....pa Samsung bi pao onda prije godinu dana za rubove na S6 koji su identicni sa iP6..

 

 

Praktički su onda posudili i Touch ID od Applea (identično izgledaju samo druga pozicija

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice