IE 9 – nakon Bete - RC

poruka: 95
|
čitano: 9.123
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IE 9 – nakon Bete - RC".
13 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

jel potrebna uninstalacija bete ili samo install?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

UDARNA VIJEST, IE9 RC JE STIGAO! pa koliko vas ti microsoftovci placaju blagi Boze...

 
3 35 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC

može li mi autor članka objasnit kako da sa stranice na kojoj piše IE 9 Beta skinem RC verziju? hvala.

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

evo ovdje imas rc verziju

link

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 18:04 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
protjeran
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

a zaća ne greju i na expeje?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
fighterZu kaže...

jel potrebna uninstalacija bete ili samo install?

sad se i ja to pitam pošto na windows update nema ničega.

 

overwrite or not?

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
neaktivan
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

Napokon i btw ja sam uradio samo upgrade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
Garamel kaže...

Napokon i btw ja sam uradio samo upgrade.

kako? daj pojasni malo...

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
Garamel kaže...

Napokon i btw ja sam uradio samo upgrade.

s bete ili 8

------------------------------------

de oni koji su instalirali, a imali su beta verziju ako nije problem, neka kažu jesu li unistalirali betu ili instalirali preko nje

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 18:19 (fighterZu).
14 godina
neaktivan
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
TranceMight kaže...

a zaća ne greju i na expeje?

Da bi te "prisilili" na Windows 7.

Brzo su izašli iz bete jer nisu imali nešto puno posla.

Imali su dve platforme na kojoj su radili i to je to.

Zato imaju i bolju HW akceleraciju od Firefoxa koja je malo sporija ali je ima i na XP-u, i drugim OS-evima.

 

Inače razlog zašto Mozilla planira brži proces izdavanja Firefoxa je i zbog ovakvih slučaja:

IE9 će biti prvi browser na tržištu koji će u svojoj finalnoj verziji ponuditi HW akceleraciju, a HW akceleraciju je Firefox imao u ponudi mesecima pre nego što se developer preview pojavio za IE 9.

 

Sve u svemu, IE 9 je veliko poboljšanje naspram IE 8.

http://baguje.com/author/icecold/
15 godina
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
bnaci kaže...

UDARNA VIJEST, IE9 RC JE STIGAO! pa koliko vas ti microsoftovci placaju blagi Boze...

 

Ne razumijem, zasto ne bi bila udarna vijest?

DUMP udruga mladih programera
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
bnaci kaže...

UDARNA VIJEST, IE9 RC JE STIGAO! pa koliko vas ti microsoftovci placaju blagi Boze...

tak je, microsoft je odlucil potplatit jedan hrvatski informaticki casopis da prenosi informacije o njihovom novom browseru. nemaju pametnijeg posla.

13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC

ipak se mora ići na IE 9 site i od tamo preuzeti RC. kratko traje instalacija dve minute cca.

dokaz dokaz
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
neaktivan
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

Kako nadogradit verziju 8 na verziju 9?..Hvala.:D

blacky
 
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
blackchoco kaže...

Kako nadogradit verziju 8 na verziju 9?..Hvala.:D

 vrlo jednostavno

 

brzina je fenomenalna. vjerojatno je rame uz rame s chrome.

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
neaktivan
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
so.creator.est kaže...
blackchoco kaže...

Kako nadogradit verziju 8 na verziju 9?..Hvala.:D

  vrlo jednostavno

 

brzina je fenomenalna. vjerojatno je rame uz rame s chrome.

  A jel se može direktno iz 8?...tj jel ima neka opcija u verziji 8 da se nadogradi?

blacky
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
ne. moraš otić na link i kliknut download
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
14 godina
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC

Bogami u sunspider benchmarku dobije nešto sitno više bodova od chrome-a, bar kod mene. :D

 

Napravio upgrade s osmice, bolje imat ovo nego ono smeće ako već moram imat IE.

 

Zna netko kako stavit da tabovi budu ispod/iznad adress bar-a? Ovako kako je sad je katastrofa..

 

EDIT: Riješeno.. desni klik negdje kod adress bara/tablova - show tabs on a separate row

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 19:01 (nontryer).
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
so.creator.est kaže...
blackchoco kaže...

Kako nadogradit verziju 8 na verziju 9?..Hvala.:D

 vrlo jednostavno

 

brzina je fenomenalna. vjerojatno je rame uz rame s chrome.

Znaci jos uvjek je Opera najbrza {#}

http://www.soundstream.com/
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
nontryer kaže...

Bogami u sunspider benchmarku dobije nešto sitno više bodova od chrome-a, bar kod mene. :D

 

Napravio upgrade s osmice, bolje imat ovo nego ono smeće ako već moram imat IE.

 

Zna netko kako stavit da tabovi budu ispod/iznad adress bar-a? Ovako kako je sad je katastrofa..

 jel misliš na ovo?

right clickhow tabs on separate rows right clickhow tabs on separate rows
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
14 godina
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
so.creator.est kaže...
nontryer kaže...

Bogami u sunspider benchmarku dobije nešto sitno više bodova od chrome-a, bar kod mene. :D

 

Napravio upgrade s osmice, bolje imat ovo nego ono smeće ako već moram imat IE.

 

Zna netko kako stavit da tabovi budu ispod/iznad adress bar-a? Ovako kako je sad je katastrofa..

 jel misliš na ovo?

Je, to je to..već sam skužio sam, editirao i post iznad.

 

Hvala svejedno. {#}

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
15 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
icecold kaže...
TranceMight kaže...

a zaća ne greju i na expeje?

Da bi te "prisilili" na Windows 7.

Brzo su izašli iz bete jer nisu imali nešto puno posla.

Imali su dve platforme na kojoj su radili i to je to.

Zato imaju i bolju HW akceleraciju od Firefoxa koja je malo sporija ali je ima i na XP-u, i drugim OS-evima.

 

Inače razlog zašto Mozilla planira brži proces izdavanja Firefoxa je i zbog ovakvih slučaja:

IE9 će biti prvi browser na tržištu koji će u svojoj finalnoj verziji ponuditi HW akceleraciju, a HW akceleraciju je Firefox imao u ponudi mesecima pre nego što se developer preview pojavio za IE 9.

 

Sve u svemu, IE 9 je veliko poboljšanje naspram IE 8.

haha, bilo je to samo retoricko pitanje :)

 

ja koristim "sve" browsere i kolko god IE9 bio bolji od 8ice... i dalje je najlosiji browser na trzistu :)

13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
nije. opera je još gora. sve sam ih probao, ali što opera može ne učitat neki dio stranice po tome je šampion. netko je napisao tu na bugu da opera ne učitava 30% stranica. mislio sam da se šali.
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
16 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

Ne mogu vjerovat da je to IE, kod mene je on uvijek bio "browser koji služi da skinem drugi brower" i poslije toga čami bzvz na kompu. Mogu samo reći da je brz i (zasad) stabilan, a vidjet ćemo još kako se drži pored Opere i Chrome-a

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
često idem na net.hr i IE9 ga učitava brže od opere, a za chrome se ne sjećam davno je bilo prije mjesec dana ali sumnjam da je chrome otvarao brže. brzina IE 9 je impresivna.
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
16 godina
neaktivan
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

Probao i odmah maknuo - živciralo što nisam mogao staviti home, settings i favorites button na lijevu stranu i po defaultu je uključen clear type, a više nema opcije da ga se isključi tak da ostajem zasad na 8-ci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

evo malo ga vozim i ugodno sam iznenađen

prije sam imao ie samo da skinem chrome, a sad kad ga vidim ovako redizajniranoga i sa odličnom brzinom, sve mi se više i više sviđa

za sad ima jako jako velike mogučnosti da mi bude glavni browser na lapu, a nebi se ni čudio da se to dogodi...

sviđa mi se sučelje, al bilo bi mi draže da su stavili tabove, adresnu traku u ravnini sa komandama prozora, a ove tri tipke da su stavili pod neki gumb da mi nije tak "prazno" gore

također neznam dal ste primjetili ali meni je to odlična stvar što ima ie9, naime dok se klikne na zvjezdicu za favorites i dok se otvori lista stranica, pomaknete miš na strelicu desni i sa tim otvorite taj link u novom tabu a da nije potrebno klikanje sa desnim mišem, ako je to od prije a da ja nisam primjetio oprostite onda

:D

 

sve u svemu jako sam zadovoljan sa ovim nekad smatranim "sr*njem", bilo je i vrijeme da se malo probude i da naprave dobar browser

:)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IE 9 – nakon Bete - RC
nontryer kaže...

Bogami u sunspider benchmarku dobije nešto sitno više bodova od chrome-a, bar kod mene. :D

Koriste dead code elimination kako bi varali na testu.

Sa time IE 9 je najbrži na SunSpider-u.

http://baguje.com/author/icecold/
14 godina
protjeran
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

New default Web browser.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IE 9 – nakon Bete - RC

eh, 60% korisnika im je na xp, a oni ignore na XP ... FAIL

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
3 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice