iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

poruka: 261
|
čitano: 17.592
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?".
12 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

­

Sunshine Buterfly Rainbow Pony Happinnes
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
WhiteShadow kaže...

­

potpis

 

P.S. sad svi iPad2 u smeće!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 20:42 (AA-d00d).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
AA-d00d kaže...
WhiteShadow kaže...

­

potpis

Bez rijeci sam pa mi je post prazan :D Cekam fanbojeve da flejmanje pocne. for the lulz

Sunshine Buterfly Rainbow Pony Happinnes
15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
WTF ?

Pa Samsung-ov Galaxy Tab 10.1 ima rezoluciju od 2048x1536 ???
nek stave isti ekran i ko ga šljivi
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Rezolucija nije duplo veća nego 4 puta veća.

 

iPad 2 ima rezoluciju 1024×768 točaka, što je 786432 piksela, dok je za iPad 3 rezolucija 2.048x1.536 što je 3145728 piksela. Podijelimo li veću rezoluciju s manjom dobijemo 4.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Mitch kaže...
WTF ?

Pa Samsung-ov Galaxy Tab 10.1 ima rezoluciju od 2048x1536 ???
nek stave isti ekran i ko ga šljivi

Ma da Apple to radi, pa nisu oni takvi. Smislit će oni "toplu vodu" i priču da se mogu hvaliti kako imaju najbolje tablete na svijetu. {#}

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Mitch kaže...
WTF ?

Pa Samsung-ov Galaxy Tab 10.1 ima rezoluciju od 2048x1536 ???
nek stave isti ekran i ko ga šljivi

 

 

ROFL

 

Provjeri prije nego izvališ totalnu glupost.

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxytab/10.1/spec.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 21:04 (Bugsy).
15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bugsy kaže...
Mitch kaže...
WTF ?

Pa Samsung-ov Galaxy Tab 10.1 ima rezoluciju od 2048x1536 ???
nek stave isti ekran i ko ga šljivi

 

 

ROFL

 

Provjeri prije nego izvališ totalnu glupost.

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxytab/10.1/spec.html

Hm...pa na CES-u je pisalo 2048x1536....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
WhiteShadow kaže...
AA-d00d kaže...
WhiteShadow kaže...

­

potpis

Bez rijeci sam pa mi je post prazan :D Cekam fanbojeve da flejmanje pocne. for the lulz

  Ja mislim da si ti prempametan za BOL.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
12 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

razmisljam koliko ljudi ima iPhone, iPad i MacBook laptop ...

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
sirka666 kaže...

Rezolucija nije duplo veća nego 4 puta veća. (...)

Miješaš broj piksela i rezoluciju -  broj piksela je četiri puta veći, ali je rezolucija dvostruko veća (dva puta više piksela po inču u horizontalnom smjeru i dva puta više piksela po inču u vertikalnom daje četiri puta više piksela na ekranu). Da je rezolucija četiri puta veća, broj piksela bi bio 16 puta veći. Već sam o tome pisao u temi Ipad2 plus, sa boljim ekranom, još ove godine? .

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
hrx kaže...

Miješaš broj piksela i rezoluciju -  broj piksela je četiri puta veći, ali je rezolucija dvostruko veća (dva puta više piksela po inču u horizontalnom smjeru i dva puta više piksela po inču u vertikalnom daje četiri puta više piksela na ekranu). Da je rezolucija četiri puta veća, broj piksela bi bio 16 puta veći. Već sam o tome pisao u temi Ipad2 plus, sa boljim ekranom, još ove godine? .

90% san bia siguran da san u krivu dok sam pisa komentar ali ne znam šta me natiralo da ga napišem.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
protjeran
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

ma daj koja glupost........tek je izašla dvojaka, a već trojka na putu.....i kaj bi ja sad trebao da kupujem tablet zbog večeg ekrana i i što je za 3% brži od dvojke......(to sam tak bezvese rekao 3%) jer nije velika razlika u brzini sigurno.....

 

nema šanse da ga kupim jedino što ču otić u arenu i isprobat ga da vidim kakva je razlika...xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Dnevnik.hr je objavio ovo prije Buga...
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
online
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Ak stave tu razlucivost onda svaka im dala (osim moja).
13 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
super, samo neka tjeraju lg, samsunga, sharpa i ekipu koja ce to morati napraviti i htc, nokie i ostale koji ce to pratiti i neces se ni okrenuti a imat cemo monitore sa 4-5 k pixela po sirini. Macbook pro je sljedeci sa cca 3500px po duzoj str. Mislim da su vec nasli wallpapere u lionu u toj rezi. Sweet. :D
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

bla bla

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Trla baba lan da joj prođe dan... Najbolje ništa ne kupovati, neće biti sekirancije da u mene nije zadnja verzija toga što imam.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Samo da dodam ovo.

 

HTC thunderbolt - 1. mjesec 2011

HTC Evo - 1. mjesec 2011

HTC Incredible S - 2. mjesec 2011

HTC Wildfire S - 2. mjesec 2011

HTC Desire S - 4. mjesec 2011

HTC Incredible 2 - 4.mjesec 2011

HTC Sensation - 5. mjesec 2011

HTC EVO 3D - 6. mjesec 2011

HTC myTouch 4G Slide - 7. mjesec 2011

 

Pitam se tko onda učestalo izdaje nepotrebne uređaje. iPhone, iPad izađu jednom godišnje i to je puno?

 

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
sirka666 kaže...

Samo da dodam ovo.

 

 

 

Neee onda se za ovo kaže kako se oni prilagođavaju za više korisnika sa različitim potrebama...a apple-u je jedino cilj da uzme pare od ljudi kojima su isprane glave...

Stoja
14 godina
online
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
AA-d00d kaže...
WhiteShadow kaže...

­

potpis

 

P.S. sad svi iPad2 u smeće!

 

Zašto ipad 2 u smeće? Jel vi svoje androide bacate u smeće svakih tjedan dana kad izlaze novi modeli?

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
sirka666 kaže...

Samo da dodam ovo.

 

HTC thunderbolt - 1. mjesec 2011

(...)

HTC myTouch 4G Slide - 7. mjesec 2011

 

Pitam se tko onda učestalo izdaje nepotrebne uređaje. iPhone, iPad izađu jednom godišnje i to je puno?

 

Polako! Godina još nije gotova, najavili su još nekih 2-3 uređaja. I zanimljivo mislim da je HTC najavio svoj event

s predstavljanjem novih uređaja za pocetak ili sredinu 9.mjeseca kad i Apple.

Tako da na listu tih 9 modela u 8 mjeseci dodaj još bar 2-3. Za sada se zna za novi HTC Vigor i HTC Pico.

Također zaboravio si još 8 HTC modela: Panache, Status, Sensation 4G, Merge, Salsa, ChaCha, HTC EVO Shift 4G, Freestyle

i možda još pokoji ako sam propustio. Također ovdje nije nabrojan ni jedan WP7 telefon a njih ima bar 5-6.

Dodaj tome CDME verzije i sreci nema kraja.

 

I ne samo to. HTC je još mila majka za Samsung koji valjda svaki mjesec izbaci 1-2+ moba.

Onda nije ni cudo da korisnici nemaju pojma što bi uzeli u toj šumi Android uređaja.

I ne samo to. Kako se onda jedna tvrtka može usredotociti na 20-30 modela godišnje.

Kako uopce može savršeno izbrusiti i izbalansirati svaki od njih?

Onda se ljudi cude zašto ne dobivaju službene updateove. Pa tko bi pokrio sve te uređaje?

 

Sad koliko je to prilagodba, a koliko ne upitno je. Jer svi redom su tu negdje i u višoj klasi,

samo Wildfire spada u nižu.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Trenutno Android tableti imaju 30% više piksela od iPada i nitko od toga ne radi dramu iako je 1024 u širinu stvarno premalo. Kada Apple prijeđe u vodstvo odjednom će rezolucija postati glavni parametar kvalitete kao što se dogodilo uvođenjem retine na telefone.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Visak kaže...
Trenutno Android tableti imaju 30% više piksela od iPada i nitko od toga ne radi dramu iako je 1024 u širinu stvarno premalo. Kada Apple prijeđe u vodstvo odjednom će rezolucija postati glavni parametar kvalitete kao što se dogodilo uvođenjem retine na telefone.

 Da i ne. iPad je bio prvi tablet novije generacije. Drugi ugl.nude i 0.3-1" vece dijagonale ekrana pa je razlika u rezoluciji neznatna.

Također kad je iPhone donio prvu rezoluciju to je bila jedna od vecih i u rangu s konkurencijom. Poznavajuci politiku Applea

koja ne želi žrtvovat kompatibilnost aplikacija, logicno je da su možda koju godinu s zadnjim 3GS-om bili u zaostatku za konkurencijom hglede rezolucije,

ali su je onda digli 4 putai sad vec godinu ili 2 konkurencija ih nije stigla. Dakle oni rade radije nagle skokove nego svako malo, malo po malo

povecavati rezoluciji ili npr.dijagonalu ekrana.

Gotovo ista stvar je s iPadom. Siguran sam da bi do sad vec i stavili vecu rezoluciju možda i na 1.iPad ali i ova vijest svjedeci da nisu mogli.

Dapace, nemogu još ni danas dok LG ili Samsung ne uspiju poboljšat proizvodne procese.

I sigurno ce opet to biti glavna vijest i glavna karakteristika jer ce ipak povecati dijagonalu 4x, a ne samo imat do 30% više piksela na

vecu dijagonalu što zapravo i nije previše vidljivo.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Visak kaže...
Trenutno Android tableti imaju 30% više piksela od iPada i nitko od toga ne radi dramu iako je 1024 u širinu stvarno premalo. Kada Apple prijeđe u vodstvo odjednom će rezolucija postati glavni parametar kvalitete kao što se dogodilo uvođenjem retine na telefone.

Android tableti imaju razno razne rezolucije, fizički veće i manje ekrane i generalno lošiji ekran od iPada. Ukoliko zaista izdaju ovakvu rezu na jedva 10" to će biti bez daljnjega velika reklama ... al zapravo i ima smisla. Za uređaj koji se između ostalog promovira kao zamijena za knjige "retina" je izvrsna ideja i ono što će gurati prodaju.

 

Brži procesori na tabletu nemaju nekog smisla, i na dvojci i na većini konkurencije je sve fluidno. hi rez display, manja težina, bolja baterija i još sadržaja je way to go.

15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grzzi kaže...

Brži procesori na tabletu nemaju nekog smisla, i na dvojci i na većini konkurencije je sve fluidno. hi rez display, manja težina, bolja baterija i još sadržaja je way to go.

Trebati će jači procesor ako hoćeš iste performanse na duplo većoj rezi, a da ne kažem ako hoće i da bude i brže od prethodnika...

Stoja
15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grzzi kaže...
super, samo neka tjeraju lg, samsunga, sharpa i ekipu koja ce to morati napraviti i htc, nokie i ostale koji ce to pratiti i neces se ni okrenuti a imat cemo monitore sa 4-5 k pixela po sirini. Macbook pro je sljedeci sa cca 3500px po duzoj str. Mislim da su vec nasli wallpapere u lionu u toj rezi. Sweet. :D

  i 3.5 fps-a na gtx580....

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
online
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
grzzi kaže...
super, samo neka tjeraju lg, samsunga, sharpa i ekipu koja ce to morati napraviti i htc, nokie i ostale koji ce to pratiti i neces se ni okrenuti a imat cemo monitore sa 4-5 k pixela po sirini. Macbook pro je sljedeci sa cca 3500px po duzoj str. Mislim da su vec nasli wallpapere u lionu u toj rezi. Sweet. :D

  i 3.5 fps-a na gtx580....

 3.5 fps-a čega? 2d sadržaj može pogoniti i prikazivati ga u rezoluciji ugodnijoj oku. igre neće morati biti u tako visokoj rezoluciji.

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Ezio kaže...
grimyHR kaže...
grzzi kaže...
super, samo neka tjeraju lg, samsunga, sharpa i ekipu koja ce to morati napraviti i htc, nokie i ostale koji ce to pratiti i neces se ni okrenuti a imat cemo monitore sa 4-5 k pixela po sirini. Macbook pro je sljedeci sa cca 3500px po duzoj str. Mislim da su vec nasli wallpapere u lionu u toj rezi. Sweet. :D

  i 3.5 fps-a na gtx580....

  3.5 fps-a čega? 2d sadržaj može pogoniti i prikazivati ga u rezoluciji ugodnijoj oku. igre neće morati biti u tako visokoj rezoluciji.

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

Ne mora, po ljudima što pričaju čujem da se odlično igraju i na rezoluciji 1680x1050 iako imaju 1920x1200 monitore

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice