Isprobali smo iPhone 4S

poruka: 104
|
čitano: 17.045
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo iPhone 4S".
14 godina
offline
Isprobali smo iPhone 4S

Već je naručeno 1M primjeraka. Na temelju iskustva pretpostavljam da je veći dio ovih korisnika već imao neku raniju verziju iPhonea, a ovo noviju je kupio samo zbog "finog" izgleda u društvu. Naravno ti će korisnici vjerojatno iPhone zaboraviti za 1-2 mjeseca, čim se počnu pojavljivati glasine o novoj verziji. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 8:03 (captain_soap_McTawish).
 
8 21 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S

To nije ništa drugo nego jedna savršena reklama za Apple.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
GeneralPag1997 kaže...
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.

U 4 godine od predstavljanja prvog modela iphonea izašlo je ukupno 5 generacija, otprilike svaku godinu po jedan.

Da vidimo malo android mobitele, svaki tjedan izađe neki novi, WP7, nešto rijeđe, ali opet ako želiš pratit trendove moraš mijenjat svakih mjesec dana.

 

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
da al nokia ima serije mobova kao e-serija, n-serija i razlicitih su primjena.
12 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
sirka666 kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

  nitko neče prigovoriti tome jer je nokia npr izdala u cjenovnom rangu od 300-5000kn,jer ne trebaju svima super mobiteli,ima ljudi kojima treba samo za poruku,poziv.......itd

14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo iPhone 4S
Kako 5 iPhonea , šta nije 6. Ako sam u pravu ide 1g , 2g , 3g , 3gs ,4 , 4s. Ako griješim ispravite me.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 21 hvala 1
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
Tu skidam kapu appleu jer su oni od iPhonea jednostavno napravili sinonim za smartphone. Time su uspjeli sa 5 modela zaraditi skoro koliko nokia zaradi sa svojih 136.
Zato će među običnim korisnicima iPhone izazvati puno veću senzaciju od nekog mobitela sa WP7 ili Androidom.
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
i svaka im cast samo sto se sad kupuju iphone zato sto ga i prijatelj ima.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
sstrmi kaže...

  nitko neče prigovoriti tome jer je nokia npr izdala u cjenovnom rangu od 300-5000kn,jer ne trebaju svima super mobiteli,ima ljudi kojima treba samo za poruku,poziv.......itd

iPhone je također u rangu do 5000 kuna.

explorer 4 kaže...
Kako 5 iPhonea , šta nije 6. Ako sam u pravu ide 1g , 2g , 3g , 3gs ,4 , 4s. Ako griješim ispravite me.

Prvi iphone obično nazivaju 2g budući da on nije ima podršku za 3G mreže, dok se pak on zove samo iPhone.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
explorer 4 kaže...
Kako 5 iPhonea , šta nije 6. Ako sam u pravu ide 1g , 2g , 3g , 3gs ,4 , 4s. Ako griješim ispravite me.

1g i 2g ne postoje, prvi je bio iPhone, pa iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPhone 4s

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
bio je iphone 2g al 1g ne.
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo iPhone 4S
Aha evo tek sad vidim na google da "1g" ne postoji.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
explorer 4 kaže...
Kako 5 iPhonea , šta nije 6. Ako sam u pravu ide 1g , 2g , 3g , 3gs ,4 , 4s. Ako griješim ispravite me.

Iphone 1G= iPhone 2G.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
16 godina
protjeran
offline
Isprobali smo iPhone 4S

Malo sam skeptičan prema tom Siriju i kontroli glasom. Mislim, do sada smo uglavnom slušali kako je takav softver nepouzdan, kako radi tek kad je razina pozadinskog šuma niska i kako su mogućnosti vrlo ograničene, čak i kod jednostavnijih instrukcija. A sad odjedanput, evo ga - vaš osobni asistent, "novi tehnološki horizont", pitate ga koji je vodeći IT magazin u Hrvatskoj i on ispali  odgovor kao iz topa?

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
Vortac kaže...

Malo sam skeptičan prema tom Siriju i kontroli glasom. Mislim, do sada smo uglavnom slušali kako je takav softver nepouzdan, kako radi tek kad je razina pozadinskog šuma niska i kako su mogućnosti vrlo ograničene, čak i kod jednostavnijih instrukcija. A sad odjedanput, evo ga - vaš osobni asistent, "novi tehnološki horizont", pitate ga koji je vodeći IT magazin u Hrvatskoj i on ispali  odgovor kao iz topa?

Zato jer je to Apple odlično napravia kao i obično.

 

Šalu na stranu, mene također zanima kako će ovo raditi u stvarnim životnim situacijama, hodaš ulicom i pitaš nešto, hoće li to registrirati ili će se pak trebat derat na mobitel.

Evo video ovde, zanimljivo izgleda svakako.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
postojalo je to i na nokiama i drugim mobitelima
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
sirka666 kaže...
GeneralPag1997 kaže...
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.

U 4 godine od predstavljanja prvog modela iphonea izašlo je ukupno 5 generacija, otprilike svaku godinu po jedan.

Da vidimo malo android mobitele, svaki tjedan izađe neki novi, WP7, nešto rijeđe, ali opet ako želiš pratit trendove moraš mijenjat svakih mjesec dana.

 

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

Kako da ne.

Između SGS i SGS II godinu dana razmaka, između Desirea i Sensationa čak i malo više.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
Dkc kaže...
sirka666 kaže...
GeneralPag1997 kaže...
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.

U 4 godine od predstavljanja prvog modela iphonea izašlo je ukupno 5 generacija, otprilike svaku godinu po jedan.

Da vidimo malo android mobitele, svaki tjedan izađe neki novi, WP7, nešto rijeđe, ali opet ako želiš pratit trendove moraš mijenjat svakih mjesec dana.

 

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

Kako da ne.

Između SGS i SGS II godinu dana razmaka, između Desirea i Sensationa čak i malo više.

I po čemu je to drugačije od 16 mjeseci između iP4 i iP4s

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
16 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
Voice kontrole su odavno prisutne na androidu,samo sto za koristenje toga moras:
1. Upalit konekciju
2. Aktivirat voice kontrole stavljajuci mob. u stanje "slusanja" sto dodatno uzima bateriju
3. Tek onda pricat
Ja vjerujem da je isto stanje i sa Siri-om, samo sto to niko ne spominje. Ako jest, onda je to jos samo jedna beskorisna opcija koja u stvarnosti sluzi za foliranje a ne stvarno okoristavanje i olaksavanje.

A da ne govorimo o raznim naglascima...
14 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
Tko vas tera da svake godine kupujete novi high end mobitel,procesore,grafe? tehnologija ide dalje sto je logicno! Jel vam smeta sto niste u trendu nakon godinu dana? Eto ja imam jos uvjek iphone 3g i kad sam ga uzeo bio je vrh sad nije ali mi nesmeta kad se pokvari ili postane prespor za moje potrebe uzet cu novi mob i koliko radi da radi nisam lud svake godine davat brdo para za mobitel samo da budem u trendu!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
power_user kaže...
Dkc kaže...
sirka666 kaže...
GeneralPag1997 kaže...
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.

U 4 godine od predstavljanja prvog modela iphonea izašlo je ukupno 5 generacija, otprilike svaku godinu po jedan.

Da vidimo malo android mobitele, svaki tjedan izađe neki novi, WP7, nešto rijeđe, ali opet ako želiš pratit trendove moraš mijenjat svakih mjesec dana.

 

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

Kako da ne.

Između SGS i SGS II godinu dana razmaka, između Desirea i Sensationa čak i malo više.

I po čemu je to drugačije od 16 mjeseci između iP4 i iP4s

Tih 16 mjeseci nije baš za pohvaliti se, imali su čak i više vremena, a nisu ništa napravili. 16 mjeseci im je trebalo da uvale identični čipset iz iPada 2 i da kupe od nekog novu kameru.

Inače im je standard jednu godinu (3GS -> 4)

 

H4X0R kaže...
Voice kontrole su odavno prisutne na androidu,samo sto za koristenje toga moras:
1. Upalit konekciju
2. Aktivirat voice kontrole stavljajuci mob. u stanje "slusanja" sto dodatno uzima bateriju
3. Tek onda pricat
Ja vjerujem da je isto stanje i sa Siri-om, samo sto to niko ne spominje. Ako jest, onda je to jos samo jedna beskorisna opcija koja u stvarnosti sluzi za foliranje a ne stvarno okoristavanje i olaksavanje.

A da ne govorimo o raznim naglascima...

 

Evo koliko je revolucionaran:

 

5:30+

 

Sporiji je duplo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 10:13 (Dkc).
12 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
GeneralPag1997 kaže...
i svaka im cast samo sto se sad kupuju iphone zato sto ga i prijatelj ima.

 

otkud ti znas da neko kupuje iPhone sto mu prijatelj takodjer ima? valjda ce on uzeti neki bolji da se razlikuje od njega, logicno zar ne?

 

 

lupate same gluposti, a i na svakoj temi gdje se spominju apple proizvodi gotovo sami hateri se javljaju, cast izuzetcima

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
sirka666 kaže...
GeneralPag1997 kaže...
iphone se po meni ne isplati uzimat ako hoces imat najnovije svaku godinu ili pola izlazi novi.

U 4 godine od predstavljanja prvog modela iphonea izašlo je ukupno 5 generacija, otprilike svaku godinu po jedan.

Da vidimo malo android mobitele, svaki tjedan izađe neki novi, WP7, nešto rijeđe, ali opet ako želiš pratit trendove moraš mijenjat svakih mjesec dana.

 

Budite malo objektivni i shvatite da nije apple jedini onaj koji izdaje nove modele mobitela. Nokia je od 2007 godine izdala 136 modela mobitela, i nitko neće tome ništa prigovoriti.

Uspoređuješ iPhone sa Androidom (znači mobitel sa OS-om) tako da tvoj komentar = FAIL

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 10:17 (Kordy).
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
@Indestructible a reci da u 80% nije istina
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo iPhone 4S

Je li moguće koristit Siri na iPhone-u 3gs?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S

 

Čim netko kaže da je razocaran iPhoneom 4S odma je hater, gdje je tu logika? Ako je Apple bio pojam inovacije tj. netko za kim su ostali proizvodaci kaskali onda je ocito ocekivat ponovno stepenicu više. S druge strane ocito su ostali proizvodaci sustigli Apple, te njemu vise nije tako lako dominirat tj. vjerovatno ce se manje riskirat od kada je Stevica otišao. Generalno gledajuci puno bolje je imati više proizvodaca na istome nivou, jer monopol nikad nije dobra stvar za nas konzumente. Sada se cekaju novi odgovori Nokie , Samsunga i HTC-a. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
offline
Re: Isprobali smo iPhone 4S
nokia u studenom izbacuje svoje prve wp7 phonese. =)
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo iPhone 4S

Mogli bi još nešto ubaciti u tu kutiju kao poklon... Bar Apple privjesak...

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice