Ivvi je budući najtanji smartphone

poruka: 4
|
čitano: 1.235
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ivvi je budući najtanji smartphone".
16 godina
neaktivan
offline
Ivvi je budući najtanji smartphone

Stjepane, je l ti stvarno ideš u dućan kupiti mobitel s pomičnom mjerkom i onda mjeriš koji je 5 stotinki milimetra deblji ili tanji?

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ivvi je budući najtanji smartphone
DigiMagic kaže...

Stjepane, je l ti stvarno ideš u dućan kupiti mobitel s pomičnom mjerkom i onda mjeriš koji je 5 stotinki milimetra deblji ili tanji?

 

 Nekad mi je bilo super kada su dummy mobiteli bili tanki evo naprimjer Motorola razvr v3 :) a za smartphone mi nije bitna više deblina, jer evo 8-9 mm mi je dovoljno tanko. Mislim da nema potrebe smanjitvati još tanje. ja bi radje da probaju čim veču bateriju ugraditi i ojačaju kutijicu.

Stvar je u tome da se u smanjivaju debline žrtvuje jedna bitna karasteristika a to je čvrstoča, pogotovo ako je riječ o svemu sto je veče od 4 inča. 

 

 

da nadodam,  trebali bi raditi da smanje prostor pokraj ekrana, evo ovo je po meni najbolji smartphone sto se tiće toga 

 

Sharp_Aquos_Crystal Sharp_Aquos_Crystal
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 12:33 (Markić7).
15 godina
offline
Ivvi je budući najtanji smartphone

šnite pršuta služe za jelo a ne telefoniranje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ivvi je budući najtanji smartphone
Imao sam te neke tanke mobitele u rukama, al iskreno bolje mi lezi deblji mob, oko 8-10mm
Uostalom uglavnom stoji u masci, a tanji mob i mora jer sumnjam da je cvrstina na razini
...i tako dalje
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice