Javascriptom do podataka sa browsera

poruka: 6
|
čitano: 2.188
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Javascriptom do podataka sa browsera".
16 godina
neaktivan
offline
Javascriptom do podataka sa browsera

"Kada je izmjerio frame rate, otkrio je da web browser stvara hiperlink" ???

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Javascriptom do podataka sa browsera

Pa da..dok rendira...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
Javascriptom do podataka sa browsera

Nekoliko puta sam pročitao tekst i nije mi jasno što se dešava:

"Kada je izmjerio frame rate, otkrio je da web browser stvara hiperlink na stranicu gdje postoji razlika u vremenu koje treba za pozivanje već posjećenog linka i linka koji još nije posjećen." 

 

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Javascriptom do podataka sa browsera
Father_Dougal kaže...

Nekoliko puta sam pročitao tekst i nije mi jasno što se dešava:

"Kada je izmjerio frame rate, otkrio je da web browser stvara hiperlink na stranicu gdje postoji razlika u vremenu koje treba za pozivanje već posjećenog linka i linka koji još nije posjećen." 

 

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

 

Vjerojatno je želja autora bila reći sljedeće:

 

Mjerenjem frame rate-a, browser stvara hiperlink na stranicu (tj. šalje podatke na određenu stranicu, tipa "about:config" i sličnih internih stranica browsera), gdje se bilježi razlika u vremenu pozivanja već postojećeg i nepostojećeg (nedavno kliknutog, koji se tek upisuje u memoriju browsera) linka, tj. sadrži odredište tog linka (http://www.neki-link.com)

 

 

Generalno je zbunjujuće jer je netko išao prevodit s engleskog od riječi do riječi :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Javascriptom do podataka sa browsera
mata kaže...

Mjerenjem frame rate-a, browser stvara hiperlink na stranicu (tj. šalje podatke na određenu stranicu, tipa "about:config" i sličnih internih stranica browsera), gdje se bilježi razlika u vremenu pozivanja već postojećeg i nepostojećeg (nedavno kliknutog, koji se tek upisuje u memoriju browsera) linka, tj. sadrži odredište tog linka (http://www.neki-link.com)

To baš nema smisla glede špijuniranja podataka - ako browser već bilježi linkove, zašto ih jednostavno ne pročitati? Ako ih ne bilježi nego samo nekakva vremena, kako se onda dođe do linkova?

... ne mogu, a da ne posumnjam da netko od konkurencije podmeće Bugu ovakvim člancima...

 

13 godina
protjeran
offline
Javascriptom do podataka sa browsera

Kako je to problem javascripta? To je problem browser-a, a ne javascripta, što ne čisti za sobom.

Ad astra peronospora
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice