Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

poruka: 63
|
čitano: 6.166
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja".
10 godina
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Tko ga jednom proba na Andru il jabuku se ne vraća

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
12 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Imas li ti wp?Kakav ti je :)...meni se sviđa pogotovo nakon objave novih lumia i nedavno novog windowsa!
10 godina
odjavljen
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Autoru gore ^^^: Windows je super OS,ne moraš se brinuti za malware. Jeste da fale i aplikacije ali to imaćeš na 10. Ja osnivam kanal u čast 10 (tek decembar jer nemam viška telefon) pa će tu biti svega. Ako te detaljno zanima 10 nađi na YT build 10536.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Imam trenutno dva WP-a. Nokiu 930 i Prestigio 8400. Prestigio je vise nego siromasan hardware-om, a radi bolje nego bilo koji android iz srednje klase (do 1500 kn). I k'o sto kolega rece, kad jednom probas WP, nema powratka na Android.
 
5 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
nicky.sl kaže...

Tko ga jednom proba na Andru il jabuku se ne vraća

 

Ma hajde

 

Ja ima 1520 skoro 2 godine i jedva cekam da mi istekne 2 godine i firma kupi novi mob.

hint : NE,WP

14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Jednom imao wp, jednom.
Previše ograničen, nekvalitetne aplikacije, dosadan.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
10 godina
odjavljen
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
EZY-E kaže...
Jednom imao wp, jednom.
Previše ograničen, nekvalitetne aplikacije, dosadan.

 Kao i ti ? Gdje se god spomene Windows (Phone/Mobile) ovakvi likovi odmah uskaču

15 godina
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

eo ga i žestoko reklamiraju (kao i Halo 5) u novom Mission Impossible - Rogue Nation. još bi čovjek zaključio kako je Mikrosoftu jako stalo da se ta bolest proširi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
EZY-E kaže...
Jednom imao wp, jednom.
Previše ograničen, nekvalitetne aplikacije, dosadan.

Ograničen? Koga je briga kad radi. Za razliku od Androida koji siše bateriju, fotke ispadaju grozno, adresar se ruši, niti 2GB RAM-a mu nije dosta z nekim novim aplikacijama...

 

16 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Silwncer kaže...
EZY-E kaže...
Jednom imao wp, jednom.
Previše ograničen, nekvalitetne aplikacije, dosadan.

 Kao i ti ? Gdje se god spomene Windows (Phone/Mobile) ovakvi likovi odmah uskaču

 

Ne moze instalirati razne launchere. :D

16 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
wenclino kaže...
nicky.sl kaže...

Tko ga jednom proba na Andru il jabuku se ne vraća

 

Ma hajde

 

Ja ima 1520 skoro 2 godine i jedva cekam da mi istekne 2 godine i firma kupi novi mob.

hint : NE,WP

 Ja imam 1520 nesto manje od godinu. Nema tog high-end androida za koji bih je zamijenio.

14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Budalastostvorenje, normalno ako koristiš krš od mobitela, androidi u istom rangu kao i lumije rade bolje fotke, bolju bateriju imaju i ljepše sučelje, da ne govorim kako fino rade od kitkatea na naprijed.
Zato ne pričaj gluposti, +ako nešto ne radi kako ti želiš, jednostavno moddaš, ako ti se ne sviđa niska glasnoća zvuka kod lumije na slušalicama - možeš se hebat.
Kod androida ne da možeš pojačati tu glasnoću nego i dobiti kvalitetniji zvuk.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Kao što možeš i kameru unaprijediti sa featureima kao 60fps snimanje, što wp JOŠ uvijek nije dobio.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
10 godina
odjavljen
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Ovi sa launcherima kao da imaju 6 godina bgt. Android NEMA optiku kao Microsoft jer high end imaju Zeiss optiku a to je vrhunska optika. Sad je Microsoftovo vlasništvo tako da će mi biti zadovoljstvo kupiti još Lumia uređaja ,posebice sa Zeiss optikom. Zatvoren je iz sigurnosnih razloga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Lumie već to imaju pa i mogućnost 4K ,ne lupetaj o čemu nemaš pojma.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Ja se nadam da budu radili dobre kamere ali lg, apple i Samsung su trenutno carevi kad se radi o fotografiranju ili snimanju.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
60fps snimanje već imaju? Daj link.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
One m8 for Windows ne računam jer je to htc uveo osobno sa svojom aplikacijom za kameru.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
16 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Silwncer kaže...
EZY-E kaže...
Jednom imao wp, jednom.
Previše ograničen, nekvalitetne aplikacije, dosadan.

 Kao i ti ? Gdje se god spomene Windows (Phone/Mobile) ovakvi likovi odmah uskaču

 Ili fanboji poput tebe... 

12 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
knight kaže...
wenclino kaže...
nicky.sl kaže...

Tko ga jednom proba na Andru il jabuku se ne vraća

 

Ma hajde

 

Ja ima 1520 skoro 2 godine i jedva cekam da mi istekne 2 godine i firma kupi novi mob.

hint : NE,WP

 Ja imam 1520 nesto manje od godinu. Nema tog high-end androida za koji bih je zamijenio.

Good for you

 

Ljubav je zajebana stavar,najcesce nema veze s objektivnoscu

btw nema te aplikacije koja postoji na Androidu a koja ne radi bolje na Androidu (pričam na istom SOC-a) 

Pri tome cesce se vrsi nadogradnja aplikacije,ima vise funkcija ........

XYZ aplikacija (placenih) nisu se nadogradile vise od pola godine 

 

Ja sam jeddan od onih koji imaju najmanje 80-100 USD aplikacija ulozenih u WP

E sada me pitaj kada su skuplje aplikacije dozivjele nadogradnju ?!

15 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
nicky.sl kaže...

Tko ga jednom proba na Andru il jabuku se ne vraća

ovo nikako ne drži vodu, eventualno za low end androide

14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Kada treba birati između low end androida I wp onda prednost ide wpu, iznad toga nema rasprave.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
 EZY-E kaže...
Ja se nadam da budu radili dobre kamere ali lg, apple i Samsung su trenutno carevi kad se radi o fotografiranju ili snimanju.

  Tu griješiš; lumia 1020 ih sve opere, čak i l930 se itekako nosi sa novim samsunzima, dok LG-a čak i opere (apple je već odavno opran od nokie). Nije sve u hardveru kojeg koriste kamere nego i u algoritmima i postprocesima koji naknadno obrade fotku a tu je njoka bila vrh. Malo usporedi fotke ali pri tome ni ne zaboravi da su to 2-3 godine stari telefoni što im i dalje ne smeta da se nadmeću sa SGS-ima, LG-evima i jabukama (čak ih i opere). A di je još L920 i njene low light slike, ah... Evo ti ovdje moj video od jednog koncerta sniman l920...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2015 11:47 (skank666).
10 godina
odjavljen
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Džab njima dokazati kad su fanboyi. Moj prijatelj ima S5 a moja kamera mnogo bolja od njegove. I da, ukay je ili fanboy ili 8 godišnje dijete,ja da sam htio ja bih kupio Android ali volim jednostavnost i minimalizam. Imam u planu 3 lumie tako da imam svoju kolekciju,lupaj TD koliko te volja ;)

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Svak neka gleda svoga posla sa svojim novcem. Nema potrebe da na svakoj temi po xy-put navode kako se njima nešto ne sviđa ili sviđa.  Recimo meni je susjed (umirovljenik) neki dan rekao, kako je čuo da @Ajar debelo do daljnjega ostaje na Win7.   Nije siguran jeli tu vijest pokupio na teletextu ili na Provjerenom...ili je pisalo na pašteti pored emulgatora.

 

Ja osobno koristim sve od MS ekosustava i dvije Lumije.  Prezadovoljan.  Žena već godinu ipol ima Moto G i zainteresirana je da naruči sa Mobisitya novu Moto G-3.  Samo sam joj jednom ponudio opciju Lumia 640.  Sviđa joj se...al kao žrtva navike i "onog...tako mi stoje ikone"... ostat će i dalje na Moto G.   Btw još se radi o savršenom jeftinom androidu...sa očajnom kamerom,a mene taj detalj nervira. 

Šetamo nekud..."daj da nas slikam"... -"hebo te slike sa Motorole"... - ???... Uzmi L640 i uslikaj prave slike.

Kad profiltriram njene slike na Onedrive...svako 10-ta valja.     Eto...nekom dječaku je bitan launčer...meni fotoaparat i fluidan OS. Zeni mora biti jeftin telefon jer djeca često izvrše testiranja na udarce...i tu bi L640 bila odličan izbor.

 

Može se nekog savjetovat,ali ne silovat....nemaju svi iste potrebe.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2015 12:33 (torrente).
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Lumiji 1020 treba 3 sekunde da okine fotku, za to vrijeme ode trenutak, dok sa androidima za to vrijeme okineš 3 fotke, bio sam i ja jedno vrijeme napaljen na 1020 ali sam onda došao do zaključka da je os koči.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
16 godina
neaktivan
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Ontopic teme. Ovo iz statistike je istina...iz tko zna kojih razloga, strahovit broj talijana je na Lumiama.  To sam primjetio i prošle sezone.  Bilo mi je čudno...al izgleda da statistika to potvrđuje.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Wp mi je uvijek bio zanimljiv iako su svi govorili da se lumie brzo kvare i da OS sam po sebi je bezvezan...pretpostavljam da ce to ispravit sa ovim novim pogotovo manjak aplikacija na trgovini....bas me zanima koliko ce im baterije trajat sa ovim osmojezgrenim i sesterojezgrenim procesorima?

15 godina
odjavljen
offline
Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja

Skoro mjesec dana gledam kako se na stock Kitkatu ruši Contacts (tj. kompletno je prazan, skupa sa popisom poziva) i vrati se u normalu nakon restarta, dođe mi da si kupim još jedan WP telefon gdje takvih 3.14zdarija nema.

 

Prošla me volja za custom ROMovima, tvikanjem i rootom. Treba mi mobitel koji zove, šalje poruke, ide na net, ima sync kontakata i mailova te povremeno može okinuti (dobru) fotku (uglavnom interijeri, server sale i sl.). Android više ne upada u tu kategoriju jer nakon x godina razvoja i dalje ima više dječjih bolesti nego beta WP10 na osnovnim funkcijama telefona koje se jedino daju popraviti custom ROMom.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kantar: rast Windows Phonea u nekoliko zemalja
Od nekoliko desetaka android uredjaja koje sam isprobal, neke duze neke kracee, ni na jednom veci problemi s rusenjima. Osim nekih kineskih modela ali i oni su se strasno poboljsali. Od apple uredjaja, preko androida do wp, wp mi je ispao najgori od svih. Cak je tolko los da i ne postoje izbori poput iosa i androida, radje bi koristil stari symbian jer pruza vise od ovog poluproizvoda zvan windows 8, 10 mobilni. Cak ni normalan RSS reader nema... Uzas.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice