Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

poruka: 11
|
čitano: 2.223
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj".
12 godina
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj
Majko mila kakve li krize - koje žutilo se više posjećuje.
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj
Kakvi portali, takvo mjerenje.
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

Intrigantno!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

meni bug.hr stalno spaja nešto sa gemius.pl , čak znaju izletit nekakve ankete. ako ovo znaći da nema više anketa odlićno

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

Bez obzira tko mjeri ako su ova dva portala najčitanija u Hrvatskoj onda možemo zaključiti da nam je  više nego dobro ako je to glavna literatrura većine Hrvata.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

ona genericka poruka u popupu vezanom za nekakvu anketu koja nekad iskoci "postovani korisnice interneta" stara kojih 10 godina je odvratna

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

Bug koristi i DotMetrics i Gemius tako da su velike šanse kako će ti ankete opet početi iskakati (samo obriši kolačiće). 

16 godina
moderator
offline
Re: Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj
dabar_solta_V2 kaže...

meni bug.hr stalno spaja nešto sa gemius.pl , čak znaju izletit nekakve ankete. ako ovo znaći da nema više anketa odlićno

Ako ne brišeš cookie ne bi se ni anketa trebala ponavljati, barem ne često.

...
9 godina
protjeran
offline
Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

Samo Ghostry i blokirajte sve trackere. Na bugu barem jos nisu uveli integraciju sa Facebookom. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj

a što fali google analyticsu? Što ne bi Google trebao imati najbolje mjerne alate od spola do detalja koja vam je najdraža boja i koliko točno vremena provodite u dnevnoj sobi a koliko u spavaćoj.

16 godina
moderator
offline
Re: Kriza sustava mjerenja weba u Hrvatskoj
hondo kaže...

a što fali google analyticsu? Što ne bi Google trebao imati najbolje mjerne alate od spola do detalja koja vam je najdraža boja i koliko točno vremena provodite u dnevnoj sobi a koliko u spavaćoj.

 Svojedobno je postojao sustav Snajper koji se bazirao na GA i bili su u to doba jedina konkurencija Gemiusu. Ali nisu dugo opstali, slabo su ih prihvaćali vodeći web portali, tako da su davno prestali s radom.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice