Mercedes S550 hibrid

poruka: 11
|
čitano: 1.467
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercedes S550 hibrid".
12 godina
odjavljen
offline
Mercedes S550 hibrid

Ne vidim smisao objavljivanja vijesti o automobilima na informatičkom forumu, pogotovo ne automobila kojih si 5 hrvata može priuštiti, a da nije na leasing, ali dobro. 

 

Što se samog automobila tiče, ništa posebno, Range Rover I pregršt drugih automobila ima tu "opciju". 

 
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes S550 hibrid

Zakaj ne, sve je to tehnologija.

Crkva je zlo 21. stoljeća
16 godina
neaktivan
offline
Mercedes S550 hibrid

Nakon kojekakvih gluparija oko IPhone-a i Samsunga u smislu tko se kome ruga i tko je koga tužio ovaj Mercedes mi je osvježenje.

Hibrid osim stvarne potrebe na ekonomičnim vozilima postaje i moda. Morali su to ugraditi radi trenda i svih onih budala sa lovom koji prate trendove i modu.

Meni osobno baš nije jasno koji vrag treba visokoj S klasi elekltromotor

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mercedes S550 hibrid

Zasto bi S klasa, najluksuzniji consumer automobil trebao elektromotor?

 

 

 

Ko da je vlasnika briga za gorivo...i ovako i onako se u njega mora stavljat Super Unleaded koji je 50 centi skuplji od regularnog derivata.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mercedes S550 hibrid

Mene hibridi zanimaju jedino kao jeftin i stedljiv nacin da se od 2WD auta napravit 4WD, a da nemas para za ful elektricni.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes S550 hibrid
Onaj tko shvaca prednost hibrida (ne mozda bas ovog), jednom ce imati za S klasu.
12 godina
offline
Mercedes S550 hibrid

"Osim toga tu je pregršt elektronike koja brine za sigurnost i udobnost, primjerice LED prednja i stražnja svjetla..."

:-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mercedes S550 hibrid
Mitch kaže...

Zasto bi S klasa, najluksuzniji consumer automobil trebao elektromotor?

 

 

 

Ko da je vlasnika briga za gorivo...i ovako i onako se u njega mora stavljat Super Unleaded koji je 50 centi skuplji od regularnog derivata.

Zato jer je to zgodan range extender a nitko, pa ni bogatas, ne voli cesto na benzinsku.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 13:25 (nixass).
15 godina
offline
Mercedes S550 hibrid

ovo redefinira izričaj "debeloj guski vrat mazat". pretpostavljam kako je sljedeće električni maybach, mclaren, ferrari, bugatti i bla. no ne može se reći da su zaboravili običan puk: iamo svjetla/žmigavce i radio na struju. čak i grijanje i paljenje. jupi. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 16:58 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mercedes S550 hibrid

po meni jedina pametna stvar koju su napravili jer eto imaju tu bateriju je mogućnost grijanja, hlađenja auta prije nego sjedneš u njega, to je stvarno korisno, sve ostalo za ovu s klasu je smješno

www.pazii.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes S550 hibrid
To ima i prosli model, samo eto ne uz pomoc baterije
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice