Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

poruka: 18
|
čitano: 2.359
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti".
15 godina
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Zanimljivo je to - kroz propuste se uvijek dobiva potpuna kontrola nad nekim uređajem, a kroz normalno korištenje nikad.

Znači, trebam neki propust za čišćenje nepotrebnog smeća...

KaeR
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
online
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Nakon kaj pokrpaju MP3 i MP4, za par mjeseci pronalaze novi bug . Ovaj put radi se o MKV formatu!!! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 19:19 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

a sto sad, doci ce zakrpa, prije ili kasnije (ili kako kome). a valjda i nema smisla biti kao apple pa sisati ovce svakotjednim zakrpama

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
hoover kaže...

a sto sad, doci ce zakrpa, prije ili kasnije (ili kako kome). a valjda i nema smisla biti kao apple pa sisati ovce svakotjednim zakrpama

 Uvijek je bolje imati nego ne imati nadogradnje, samo je pitanje koliko je korisniku updaljivo učinjen sam proces nadogradnji.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
9 godina
neaktivan
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
KaeR kaže...

Zanimljivo je to - kroz propuste se uvijek dobiva potpuna kontrola nad nekim uređajem, a kroz normalno korištenje nikad.

Znači, trebam neki propust za čišćenje nepotrebnog smeća...

 

Uvijek ti ostaje rootanje i formatiranje mobitela, stavljanje custom ROMa i tako to :)

 

Moj Nexus 5 od drugog dana nema stock android i jako sam zadovoljan. Super fluidan, samo osnovne google aplikacije, nikakav bloatware, nikakvih problema

12 godina
odjavljen
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 
5 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
Dex.pwn kaže...

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 Dođi ti na Ubuntu phone!

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
odjavljen
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
g12356 kaže...
Dex.pwn kaže...

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 Dođi ti na Ubuntu phone!

 

 

Šta je to?

10 godina
odjavljen
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
Dex.pwn kaže...

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 Tako je buraz !  Mi ne znamo ni šta je Vulnerability.

g12356 kaže...
Dex.pwn kaže...

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 Dođi ti na Ubuntu phone!

 Šta fali Ubuntu Phone ? 

Dex.pwn kaže...
g12356 kaže...
Dex.pwn kaže...

Dođite na Windows Phone, baci taj Android, iOS je pre skup

 Dođi ti na Ubuntu phone!

 

 

Šta je to?

 To ti je mobilni OS koji razvija Canonical UK, tvrtka koja razvija Ubuntu koji je baziran na Debianu. Hardware iliti mobitele proizvodi BQ a cijena im je oko 100 €. Info o OS

11 godina
neaktivan
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Nema toga na iOSu, koji je, usput rečeno, svjetlosnim godinama ispred Androida. Teško mi je zamislit tko može dati 1000€ na laggav poluproizvod koji bi trebao bit "flagship", znajući da imaš hrpu sigurnosnih propusta poput ovog i stotina drugih koji se popravljaju onako usput. Još da stvar bude gora 99% androida starijih od godinu dana ne dobiva novu verziju androida sa zakrpama pa se ti misli. A ako i dobiješ, totalno ti sje*e telefon da uzmeš novi. Pazi sad dileme za vlasnike bilo kojeg Samsunga, Sonya, LGa, htca(ako je još živ) za 2-3 mjeseca nakon izlaska marshmallowa mogu birat, nadogradit i maknut taj sigurnostni propust i u isto vrijeme sje*at telefon i krenut skupljat pare za s7 ili ostavit taj propust i nikad ne otvorit .mp3/4. 

 

Sad bar znam zašto mi je kartica propala.. Kao zadnji naivac sam prije par godina kupio aplikaciju karticom na Note uređaju, dobro je pa praktički ništa nije bilo na njoj.

 
0 16 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Postoji i jači Meizu model...Doduše, cijeli ekosustav je pomalo u beta testiranju.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 21:13 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Nikad čuo za taj Unbuntu Phone... Više mi zvuči ko neki tip mobića s vašara 

 
0 2 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Ima recenzija na Youtube ako te zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti

Jedva čekam da se riješim tog Androida..imam predistalirano 1300 njihovih aplikacija, ne razumijem kako to nije "monopol"? Kada ćemo napokon imat mogućnost micanja Chromea i ostalih gluposti koje ne koristimo?!

 
0 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
PlayMaker10 kaže...

Jedva čekam da se riješim tog Androida..imam predistalirano 1300 njihovih aplikacija, ne razumijem kako to nije "monopol"? Kada ćemo napokon imat mogućnost micanja Chromea i ostalih gluposti koje ne koristimo?!

 Toliko o toj "slobodi". Dobra investicija bi bila Windows Mobile,zatvoren ali rijetko update (vrlo).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
PlayMaker10 kaže...

Jedva čekam da se riješim tog Androida..imam predistalirano 1300 njihovih aplikacija, ne razumijem kako to nije "monopol"? Kada ćemo napokon imat mogućnost micanja Chromea i ostalih gluposti koje ne koristimo?!

 Dok je ovaca za šišanje situacija ostaje ista. Toliko se siluje o nekoj personalizaciji androida, dok je u stvari manje opcija nego na iOSu ili Windows phoneu. Jedini način da se koriste cfw koje je napravio bog zna ko i sigurni su ko stanje u Siriji. Naravno odmah se i riješava garancije bez koje bilo koji android uređaj gubi i to malo vrijednosti šta ima.

 

Ovo ljeto sam na nekih 20ak dana koristio s6 kao primarni uređaj. Prvo paljenje i otvaranje ladice, 120+ aplikacija koje ne mogu izbrisat, 10 aplikacija za poruke, 4 za glazbu, 6 za videozapise, 3 za uređivanje slika, 12 "tutorijala", hrpa gluposti od googlea koje nikad nisam upalio......Uređaj se prodaje pod etiketom 32gb dok je bilo dostupno 18, bez ijedne slike, videa, ičega.

 

Strah me i pomislit na šta liči android nižeg ranga kad se ovaj poluproizvod od 800€ smatra vrhom u android svijetu...

 

14 godina
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
g12356 kaže...
hoover kaže...

a sto sad, doci ce zakrpa, prije ili kasnije (ili kako kome). a valjda i nema smisla biti kao apple pa sisati ovce svakotjednim zakrpama

 Uvijek je bolje imati nego ne imati nadogradnje, samo je pitanje koliko je korisniku updaljivo učinjen sam proces nadogradnji.

a jos najbolje od svega je razumjeti ironiju. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Milijarda uređaja s Androidom opet u opasnosti
Ironija preko teksta samo poziva fail.
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice