Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

poruka: 22
|
čitano: 3.549
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica".
16 godina
odjavljen
offline
Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Jel moze neka saljiva doskocica umjesto jedinstvenog koda? 

Freak Show Inc.
 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Ne.

HTC 8X :)
10 godina
offline
Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Pa sad koliko je to "gamerska" tipkovnica, a koliko samo svijetleći komad plastike je diskutabilno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Jel mehanička? Pitam jer je Drago rekao da svi moramo imati mehaničku + 2 monitora. 

 
24 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Budimo realni, ovo je super tipkovnica za ekipu iz 3.b razreda kojima je glavno samo da blješti u svim mogućim bojama.
Raspravljati o kvaliteti ove tipkovnice nema smisla jer realno radi se o smeću.
S druge strane, poklonjenom konju ne gleda se u zube. Samo bi je proslijedio dalje.
"Gejmerska"....eh...kada dobiješ sto tipkovnica od sponzora... ;)
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Nope. Membranska. Svijetli u tri boje.

10 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
win32 kaže...
Budimo realni, ovo je super tipkovnica za ekipu iz 3.b razreda kojima je glavno samo da blješti u svim mogućim bojama.
Raspravljati o kvaliteti ove tipkovnice nema smisla jer realno radi se o smeću.
S druge strane, poklonjenom konju ne gleda se u zube. Samo bi je proslijedio dalje.
"Gejmerska"....eh...kada dobiješ sto tipkovnica od sponzora... ;)

 Netko čisti stare zalihe!

7 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Sponzor "Šit electronics" ,sve govori
Potpis
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Foz-matija kaže...
Sponzor "Šit electronics" ,sve govori

 Gle, nitko te ne tjera da kupiš Bug niti da odigraš igru. Ako ti ne odgovara nagrad uvijek ju možeš pokloniti nekome oko sebe ili nekome na forumu tko će biti i više nego sretan s novom tipkovnicom. Sprdati sponzora na taj način više govori o tebi nego o tipkovnici.

15 godina
offline
Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Bog te vidio ala ovdje ima umišljenih snobova, bezrazložno nezadovljnih pljuvača i uopće mrguda. Skromnost je izumrla vrlina.

 

Kod će ukucati oni koji bi želili da dobiju tastaturu. 

 

Šta bi vi, PC od 33k svaki puta?  

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
boxer kaže...
Šta bi vi, PC od 33k svaki puta? 

 Ne bi se bunio.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
16 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
boxer kaže...

Skromnost je izumrla vrlina.

 

Šta bi vi, PC od 33k svaki puta?  

 

 

 Uf, o toj nagradnoj igri je tek bila žustra rasprava (ne znam koliko je točno bila vrijedna konfiguracija koja je darovana)...stotine mišljenja tipa "moš komotno kupit golfa četvorku i složit još jaču konfu za te pare"

 

Zaključujem da bi svi bili zadovoljni sa paketom koji sadržava mehaničku tipkovnicu i (dodatni) monitor u nagradnoj igri.

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
15 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Sir Vidara the XVII kaže...

Zaključujem da bi svi bili zadovoljni sa paketom koji sadržava mehaničku tipkovnicu i (dodatni) monitor u nagradnoj igri.

 Tu nagradnu igru će morati Drago da organizira i sponzorira. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Naravno..
Potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Bug kupujem ionako, a nagradne igre su samo bonus. Svima nam je jasno da ovo nije tipkovnica razine kakvu bi svatko tko se ozbiljnije bavi racunalom kupio, ali tko god ju dobije ce se slatko nasmijati ;)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

definitivno nije neka uber cool super najbolja...ali ako tipkovnicom ne zaradjujete kruh i ova ce sluzit svrsi...

i poklonjenom zubu se ne gleda u konje :D

CoBra273
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Kulis2703 kaže...

...ali ako tipkovnicom ne zaradjujete kruh i ova ce sluzit svrsi...

 Slijedeći analogiju da sredstvo kojim se izravno ostvaruje dobit mora biti najbolje, poštari bi vozili nove Harley-Davidsonove motocikle, a dostavljači luksuzne kombi-kampere jakih motora te udobnih zračnih kreveta. U zbilji oni ipak voze Tomosove motore što se kreću oko mojega godišta, odnosno crne trule kombije koji su nekad bili žuti, no zub je vremena prokleto neumoljiv. Tako (nepravedno) svijet funkcionira. Ne vrijedi to samo za najniže pozicionirane najamne radnike - uredsko je računalo rukovoditelja tvrtke također vrlo vjerojatno opremljeno boljom tipkovnicom od računala njegove tajnice ili njegovih uposlenika bez obzira na to što će prosječni šef otipkati tri riječi dnevno (cice slike besplatno i sl.), a ostali barem tri tisuće puta toliko. Nastavnici u školama pišu pripreme (ravnatelju...) kojih se količinom teksta ne bi postidio sâm Krleža, dok istodobno ravnatelj piše dopise (ministarstvu...) od tridesetak riječi brojeći zaglavlje i podnožje. Dobro, primjer s nastavništvom možda traži dozu apstrakcije i/ili intelektualnog angažmana čitateljâ da bi se pripasao spomenutoj analogiji. (Ne traži zato ništa od toga da bi se iščitao paradoks.) Ima na tisuće i boljih primjera; zasad je ovo dovoljno za razbijanje utopističke slike današnjega kapitalističkog svijeta.

 

P. S. Ovo s poštarima podsjetilo me na činjenicu da milozvučni zvuci rada njihova Tomosova mopeda više ne dolaze u doticaj s mojim slušnim receptorima. Baš me zanima jesu li uvažili molbu da mojom ulicom voze na pedale ili su se fakat modernizirali tišim skuterima.

vocap, bičz?
16 godina
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Arendelle kaže...

P. S. Ovo s poštarima podsjetilo me na činjenicu da milozvučni zvuci rada njihova Tomosova mopeda više ne dolaze u doticaj s mojim slušnim receptorima. Baš me zanima jesu li uvažili molbu da mojom ulicom voze na pedale ili su se fakat modernizirali tišim skuterima.

 Modernizirali. Stari tomosi bili na državnoj aukciji prije neko vrijeme. Žalostan pogled, čak i preko novina.
http://www.telegram.hr/price/otisao-sam-licitirati-za-one-jeftine-drzavne-aute-o-kojima-svi-pricaju/
što se tiče tipkovnice, privatno si volim petljati i eksperimentirati, na poslu imaš pravo. vozim neku nepoderivu
staru desetak godina. Ne svijetli, ali svaki znak se da utipkati.
Ali kako nismo dobili na nagradnoj ove Bugove, nije ni bitno :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica

Nigdje nisam napisao da oprema za izvrsavanje nekog posla mota biti naj..NAAAAJbolja, samo sam rekao da ova poklonjena tipkovnica, nije sreća za one koji mozda zaradjuju od tipkanja po tipkovnici..

CoBra273
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Arendelle kaže...
bla bla bla

 kako mi je drago što si suspendirana

8 godina
odjavljen
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Glavas_ZG kaže...

 kako mi je drago što si suspendirana

 Hvala na dobrim željama.

vocap, bičz?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nagradna igra: 100 gejmerskih tipkovnica
Arendelle kaže...
Glavas_ZG kaže...

 kako mi je drago što si suspendirana

 Hvala na dobrim željama.

 Imaš opciju hvala, nema potrebe da se izražavaš tamo gdje za time nema potrebe.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice