Novi Bug u prodaji

poruka: 14
|
čitano: 3.240
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Bug u prodaji".
16 godina
offline
Novi Bug u prodaji

Kad pogledam zadnjih 20-ak brojeva BUG-a, PCCHIP-a i VIDI-ja, razvidno je da je "free programi" test postao broj 1 tema za popunjavanje časopisa kad se nema o čemu pisati, svrgnuvši s tog mjesta dotad neprikosnovene testove digitalnih fotoaparata

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Bug u prodaji

A Dragec se opet raspisao u svom raspjevanom štihu. Iako mislim da još uvijek nije nadmašio samoga sebe u jednom davno objavljenom opisu Warcrafta II tamo negdje iz prošlog milenija. No, starija gospoda će se sa razdraganošću prisjetiti. Kad vidim D.G. u potpisu, pročitam tekst makar pisao o motokultivatorima i prskalicama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi Bug u prodaji

Još se živo sijecam te recenzije - mozda najbolja koju sam procitao u svih domacih&stranih (e)tiskovina! Cak sam i odigrao warcraft, iako ne igram strategije uopce.

 

Komikus kaže...

A Dragec se opet raspisao u svom raspjevanom štihu. Iako mislim da još uvijek nije nadmašio samoga sebe u jednom davno objavljenom opisu Warcrafta II tamo negdje iz prošlog milenija. No, starija gospoda će se sa razdraganošću prisjetiti. Kad vidim D.G. u potpisu, pročitam tekst makar pisao o motokultivatorima i prskalicama.

 

#define QUESTION ((bb) || !(bb))
16 godina
offline
RE: Novi Bug u prodaji
hudo kaže...

Još se živo sijecam te recenzije - mozda najbolja koju sam procitao u svih domacih&stranih (e)tiskovina! Cak sam i odigrao warcraft, iako ne igram strategije uopce.

 

 

 E sad ste me zaintegrirali :) Tko ima taj broj na polici da baci sken recenzije?

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
Novi Bug u prodaji

kaj se to zbiva s bugovcima? članak o novom broju, a pun komedije? nije da se žalim... napokon smo i to dočekali (nakon stvarno duge apstinencije)

 

upravo vidjeh... opet fotoaparati... vi ste fakat ludi za tim uređajčićima Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 14:38 (TripperNX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Bug u prodaji

Citao sam Bug od prvog broja i konacno sam ga prestao kupovati pred 4-5 mjeseci jer mi je dozlogrdilo nekoliko stvari. Prije svega to je prevelika kolicina offtopic tema, prije svega digitalaca. Zatim, sam izbor tema je jako glup i dosadan. Premalo se opisuje interesantan hardware, malo se pise o Linux-u i ono sto me posebno zivcira jest nacin pisanja vecine autora. Pokusavaju stvarati (odrzavati) neki coolerski nacin izrazavanja, neki odraz dugogodisnje povezanosti sa citateljem, kao da smo si svi frendovi... Osobno, vise volim, hladniji pristup, grube podatke i tehnikalije a osobnosti bih ostavio za Gloriu, Teen... itd. Po meni, niti jedna recenzija hardware-a u Bugu nije na nivou Tomshardware-a ili slicnih site-ova.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi Bug u prodaji

100 ljudi 100 ćudi, mene nervira hardware. smatram to materijalom za geekove bez života. ja bi pak više volio više kolumni, analiza, recenzija softwarea, komentare na trendove, predviđanja, interview-a. Fakat me ne zanima 43584390 grafičke kartice i usporedba 2045 matičnih ploča i koliko brzo neka geekovska pucačina radi na tome..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi Bug u prodaji

Ja zbilja ne kuzim kaj svi toliko piz**** radi testova fotica, meni je ova tema o DSLRovima legla ko narucena, bas se spremam u shoping ;o)


Failure is allways an option.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Novi Bug u prodaji

Dragec,

Zapravo covijek pozeli kupiti novi broj s ovakvom reklamom... Kao da se malo zivnulo u redakciji, mozda utjecaj foruma, prijedlozima, nacinu razmisljanja. Pozdravljam, naprijed warp-om...... ...... ..... .... ... .. .


Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi Bug u prodaji

Najgluplji testovi hardvera su kada se komad hardvarea testira u igrama, ok, potrebno je testirati da li se ruši sistem, ali kog briga za 10 usporedbi sa 10 drugih kartica ili ploča. Dovoljno je napisati da je jači model od te i te, a slabiji od te i te, da si čovjek zna u koji rang ju smjestiti. Bilo bi najbolje da se stavlja neki grafikom sa 20 kartica i ta koja se testira se fino stavi u drugu boju da se zna gdje spada po njihovom mišljenju. Ono što me najviše smetalo u svim časopisima što su se uvijek i uvijek testirali samo za 98se, pa xp, a sad za vistu. Kad istestiraju drivere za 98, xp, vistu i linux i stave iste na dvd, onda će to biti časopis kojeg se isplati kupiti jer će svima ušparati puno vremena.

Eto, naprimjer prodao sam par acera 5920G i trebalo mi je tri dana da uspijem sakupiti sve drivere za XP pošto forsiraju vistu.

Osim toga, testovi su svi generički, drugim riječima dosadni, te pogotovo kad napišu 10 redova neke usporedbe sa nekim komadom hardvera koji ne postoji već 10 godina samo da bi popunili prostor, ali moglo se napisati puno više i kvalitetnije. Nažalost kupio sam samo dva puta bug u životu, a ni tada mi nije pomogao jer sam ga kupio baš radi nekih testova fotića, naprimjer baš me interesira jel su napisali jel se dobije punjač ili ide sa baterijama, to znaju zaboraviti, a meni je to vrlo bitno, pa kolika se kartica dobije, pa koja dodatna oprema ide uz fotić, rijetko to napišu, ili uopće spomenu u nekoj tabeli za kompariranje.

 

Još... svi uredno pljuju po AMD-u, kako kasni, kako je loš, kako ima problema, a iskreno, ja znam... pardon, neznam nikog tko od mojih frendova ima Intel. Ne kužim, jel sam ja izolirana osoba ili je AMD ipak cjenovno prihvatljiviji za hrvate? Malo se osvrnite na stanje hrvatske, napravite neko istraživanje koliko je kojih procesora prodano / uvezeno, pa da vidimo analizu na području hrvatske, siguran sam da bi se to vrlo lagano dalo napraviti, pa isto i za grafičke, ajmo malo ideja koje će biti interesantne svima.

16 godina
offline
RE: Novi Bug u prodaji
Scorpyo kaže...

Ja zbilja ne kuzim kaj svi toliko piz**** radi testova fotica, meni je ova tema o DSLRovima legla ko narucena, bas se spremam u shoping ;o)


Morat cu dodati ispravak netocnog navoda......
Stvarno mi nije jasno kaj treba predstavljati onih par strana potrosenih na DSLR aparate do 10 kilokuna? Ili ste mogli napraviti pravi usporedni test, ili niste trebali objaviti nista, jer ovo kaj ste objavili ne sluzi nicemu osim popunjavanju nekoliko strana.

Failure is allways an option.
16 godina
odjavljen
offline
RE: Novi Bug u prodaji
zbuzanic kaže...

Najgluplji testovi hardvera su kada se komad hardvarea testira u igrama, ok, potrebno je testirati da li se ruši sistem, ali kog briga za 10 usporedbi sa 10 drugih kartica ili ploča. Dovoljno je napisati da je jači model od te i te, a slabiji od te i te, da si čovjek zna u koji rang ju smjestiti. Bilo bi najbolje da se stavlja neki grafikom sa 20 kartica i ta koja se testira se fino stavi u drugu boju da se zna gdje spada po njihovom mišljenju. Ono što me najviše smetalo u svim časopisima što su se uvijek i uvijek testirali samo za 98se, pa xp, a sad za vistu. Kad istestiraju drivere za 98, xp, vistu i linux i stave iste na dvd, onda će to biti časopis kojeg se isplati kupiti jer će svima ušparati puno vremena.

Eto, naprimjer prodao sam par acera 5920G i trebalo mi je tri dana da uspijem sakupiti sve drivere za XP pošto forsiraju vistu.

Osim toga, testovi su svi generički, drugim riječima dosadni, te pogotovo kad napišu 10 redova neke usporedbe sa nekim komadom hardvera koji ne postoji već 10 godina samo da bi popunili prostor, ali moglo se napisati puno više i kvalitetnije. Nažalost kupio sam samo dva puta bug u životu, a ni tada mi nije pomogao jer sam ga kupio baš radi nekih testova fotića, naprimjer baš me interesira jel su napisali jel se dobije punjač ili ide sa baterijama, to znaju zaboraviti, a meni je to vrlo bitno, pa kolika se kartica dobije, pa koja dodatna oprema ide uz fotić, rijetko to napišu, ili uopće spomenu u nekoj tabeli za kompariranje.

 

Još... svi uredno pljuju po AMD-u, kako kasni, kako je loš, kako ima problema, a iskreno, ja znam... pardon, neznam nikog tko od mojih frendova ima Intel. Ne kužim, jel sam ja izolirana osoba ili je AMD ipak cjenovno prihvatljiviji za hrvate? Malo se osvrnite na stanje hrvatske, napravite neko istraživanje koliko je kojih procesora prodano / uvezeno, pa da vidimo analizu na području hrvatske, siguran sam da bi se to vrlo lagano dalo napraviti, pa isto i za grafičke, ajmo malo ideja koje će biti interesantne svima.

 slažem se sa ovim mišljenjem, jer je sve istina šta je napisao...najveća je istina ovu za AMD koristio sam ga 3 godine i bio sam prezadovoljan s njim i ako  sada koristim Intel već 2 godine....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Bug u prodaji
zbuzanic kaže...

Još... svi uredno pljuju po AMD-u, kako kasni, kako je loš, kako ima problema, a iskreno, ja znam... pardon, neznam nikog tko od mojih frendova ima Intel. Ne kužim, jel sam ja izolirana osoba ili je AMD ipak cjenovno prihvatljiviji za hrvate? Malo se osvrnite na stanje hrvatske, napravite neko istraživanje koliko je kojih procesora prodano / uvezeno, pa da vidimo analizu na području hrvatske, siguran sam da bi se to vrlo lagano dalo napraviti, pa isto i za grafičke, ajmo malo ideja koje će biti interesantne svima.

 

Ja imam Intela :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2008 20:38 (ivucica).
16 godina
offline
RE: Novi Bug u prodaji

i ja imam intela ali vecimna mojih frendova ima amd(je da su jednojezgreni) sto se tice novog buga nije los (tests memroija nije los) i jos su mi odgovorili na pitanje!


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice