Osvježeni iPad za mjesec dana?

poruka: 16
|
čitano: 1.548
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvježeni iPad za mjesec dana?".
11 godina
neaktivan
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
15 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?

Još kad bi se mogao mijenjati user-agent u Safaraiju da me ne bombardiraju svugdje s "posebnim" iPad stranicama, tapatalkom i mobilnim reklamama bio bi stvarno super. Probao sam nekoliko browsera i svi su nekak bez veze pa opet koristim Safari. Recimo Dolphin ima taj neki desktop mode ali svejedno me svi prepoznaju ko mobilnog surfera.

14 godina
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
15 godina
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Nepotrebno.

 

Air još nije ušao u najbolje prodajne rezulate...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Buduci da je Jim dao jedan "Nope.", nista od toga.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
EZY-E kaže...
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

Koji?

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

iPad nije skup.

 

399$ stvarno nije puno za ovakav uređaj.

 

 

 

 

Druga stvar je što je Dell Venue Pro 11 bitno isplativiji.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 12:26 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
EZY-E kaže...
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

smijem se 

www.pazii.com
11 godina
neaktivan
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Neka kaze tko sto zeli. Daleko sam od fanboya jer i supruga i ja imamo samsunge. Kao tablet, ipad nema konkurenciju. Izrada, velicina, tezina, boje, BATERIJA ... 4get it ...

Ima daleko jaceg hardvera, ima jeftnijeg hardvera ali ipad je kao mazga, radi i radi i radi ...

 

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
sirka666 kaže...
EZY-E kaže...
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

Koji?

Dell venue 8 pro 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
EZY-E kaže...
sirka666 kaže...
EZY-E kaže...
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

Koji?

Dell venue 8 pro 

Sve sto ima Atom procesor mozes bacit u kantu za smece, bio to tablet ili nesto drugo. A osim toga nije nista jefnitiniji od iPad-a mini.

Kad ne spavam budan sam
11 godina
neaktivan
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
popstar kaže...

Sve sto ima Atom procesor mozes bacit u kantu za smece, bio to tablet ili nesto drugo. A osim toga nije nista jefnitiniji od iPad-a mini.

Ma nije bas tako crno, ali atom nije bas za tablet ... dosta crpi bateriju a opet nema dovoljno snage da parira desktop procesorima ... Sam windows os nije TABLET os ma sto mi pricali o tome. Windowsi 8 jesu napravili veliki iskorak prema touch interfaceu ali to je jos jako nezgrapno, nedovrseno ... Imam na stolu Lenovo Thinkpad tablet s win8.1 ... sve je to super, od winampa do pokretanja dot net aplikacija, ali sa svvjetlinom ekrana, autonomijom i ucinkovitoscu ga ipad pregazi kad se sjeti. IOS je touch OS. Windows nije. IOS je mobilni OS. Windows to nije (koliko god se trudio)...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
12 godina
odjavljen
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

 

Bastardo kaže...

Neka kaze tko sto zeli. Daleko sam od fanboya jer i supruga i ja imamo samsunge. Kao tablet, ipad nema konkurenciju. Izrada, velicina, tezina, boje, BATERIJA ... 4get it ...

Ima daleko jaceg hardvera, ima jeftnijeg hardvera ali ipad je kao mazga, radi i radi i radi ...

 

 

Imam iPad 4 i moram priznati da je tablet fantastičan (iako je u početku bio skroz usran), ali da ima RELATIVNO boljih tableta, ima...

 

Ne postoji ništa što je NajBOLJE, barem ne u svijetu mobitela i tableta. Sony Xperia Z2 tablet, je laganiji, tanji, vodootporan, ima veći ekran, ima SD utor, bolji, odnosno brži SoC, te je jeftiniji. Te relativno bolje, odnosno lošije, ima Android.

Ali opet, ima TFT matricu, što mi se na tabletu ne sviđa baš, dok mi je na mobitelu svejedno.

 

Tako da, generalno najbolji tablet ne postoji.

16 godina
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Sad kad imaju phablet iphone, bila bi im dobra fora
izdati ipad+ koji bi recimo bio 15,6" da prešišaju Samsungov

Samsung Galaxy Tab Pro 12.2

a običan ipad da zadrže na 9,7". Nisam siguran naime da im
mini neće biti kanibaliziran od iPhone 6+, a ne vidim ništa
loše u dodatnom velikom tabletu oko A4 formata ekrana.
Pa toliki su časopisi. No naravno, teško da bude išta od toga :/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvježeni iPad za mjesec dana?
popstar kaže...
EZY-E kaže...
sirka666 kaže...
EZY-E kaže...
Bastardo kaže...

Ipad bio i ostao najbolji tablet.

Smijem se upravo pišući ovo s punokrvnog windows 8 tableta koji je višestruko jeftiniji od bilo kojeg ipada i isto toliko moćniji.

Koji?

Dell venue 8 pro 

Sve sto ima Atom procesor mozes bacit u kantu za smece, bio to tablet ili nesto drugo. A osim toga nije nista jefnitiniji od iPad-a mini.

Nemaš pojma kolko se gadno varaš.

Pogledaj koje sve igre vrte tableti sa atomom, to nije stara generacija atoma koja je išla u netbooke, nego nova.

Moj tablet bf3 vrti na min sve pa si ti pričaj.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
16 godina
neaktivan
offline
Osvježeni iPad za mjesec dana?

Šteta da su launch iPada stavili kasnije, radije bih da je sa iPhoneom, ali valjda im je to što se tiče marketinga bolje. Što se tiče novosti nisam vidio ništa posebno revolucionarno, bar ne za ono što ja koristim tako da ću kupiti aktualnu generaciju kad izađe novi i kad mu padne cijena.

 

Što se tiče tableta, kad su bile najave Win 8 tableta dvoumio sam se napustiti iPad i preći na Win 8, no nakon što sam odvagnuo sve za i protiv kupio sam ipak iPad. Windows tableti jesu mnogo bolji od Androida (iz moje subjektivne perspektive), ali radi na iPadu je puno ugodniji i mnogo je bolje "pogođen" uređaj od Windows tableta, a da ne govorim o Androidima koji mi se nimalo ne sviđaju

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice