Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartica

poruka: 6
|
čitano: 927
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartica".
16 godina
odjavljen
offline
Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartica

Da mi je znati koja je temperatura nakon sat vremena furmarka...

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartica

Imao sam GeForce 9600 GT sa pasivnim hlađenjem, Gigabyteovu, i temperatura bi dosegla 103 C :)

No kako su ovo kartice koje jako malo troše (za slabiju je bila priča da troši oko 60W), sumnjam da će temperatura prelaziti 70 C.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartic
Father_Dougal kaže...

Imao sam GeForce 9600 GT sa pasivnim hlađenjem, Gigabyteovu, i temperatura bi dosegla 103 C :)

No kako su ovo kartice koje jako malo troše (za slabiju je bila priča da troši oko 60W), sumnjam da će temperatura prelaziti 70 C.

trebali bi kontra okrenut stvari na pcb-u tako da možeš peć jaja, kuhat kavu i ostalo dok igraš..... šteta energije {#}

15 godina
offline
Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartica

to su odlične kartice za male stanove po zimi. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartic
Checola kaže...
Father_Dougal kaže...

Imao sam GeForce 9600 GT sa pasivnim hlađenjem, Gigabyteovu, i temperatura bi dosegla 103 C :)

No kako su ovo kartice koje jako malo troše (za slabiju je bila priča da troši oko 60W), sumnjam da će temperatura prelaziti 70 C.

trebali bi kontra okrenut stvari na pcb-u tako da možeš peć jaja, kuhat kavu i ostalo dok igraš..... šteta energije {#}

:) makar je kartica mogla bez problema raditi na toj temperaturi, bilo mi je žao pa sam zavezal za nju najtiši 12cm vent koji sam našao i to je bilo to, pod punim opterećenjem nije prelazila 60C :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Palit predstavio KalmX seriju grafičkih kartic
Father_Dougal kaže...
Checola kaže...
Father_Dougal kaže...

Imao sam GeForce 9600 GT sa pasivnim hlađenjem, Gigabyteovu, i temperatura bi dosegla 103 C :)

No kako su ovo kartice koje jako malo troše (za slabiju je bila priča da troši oko 60W), sumnjam da će temperatura prelaziti 70 C.

trebali bi kontra okrenut stvari na pcb-u tako da možeš peć jaja, kuhat kavu i ostalo dok igraš..... šteta energije {#}

:) makar je kartica mogla bez problema raditi na toj temperaturi, bilo mi je žao pa sam zavezal za nju najtiši 12cm vent koji sam našao i to je bilo to, pod punim opterećenjem nije prelazila 60C :)

 

Tako i treba, jedan Scythe 12cm na 600-800 okretaja se ne cuje uopce, a kartica ce raditi znatno "lakse" za sitne novce.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice