PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

poruka: 8
|
čitano: 1.633
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa".
14 godina
offline
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

idem si odvalit tipku P s tipkovnice da me Paypal ne bi tužio. 

Moj PC  
33 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

kak su ti ameri prgavi! u nas je to najnormalnija stvar. zašto bi plaćao kad možeš (mahom nekažnjeno) krasti?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa
Logotipi nisu ni blizu slični
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

Mislim da su dovoljno različiti da ne bi bilo zabune, ali to su amerikanci, idemo tužit pa app

 

Što se tiče zbunjenih korisnika, ako stvarno ne razlikuju Pandoru od Paypala nema im pomoći..

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

Ne bi bija prvi slucaj di odvjetnici rade na postotak... Tuzis sve redom. Odstete su astronomske. Racunica jednostavna...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa
Jedina slicnost je to sto nemaju rupu,i to da su za za musko oko oba plava (zensko ce odma primjetiti razliku u nijansama plave)

Najjaca su mi ova objasnjenja zasto je logo takav kakav je..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

A u P.... strininu... 

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 16:43 (skorvy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PayPal optužio Pandoru za krađu logotipa

... dok je nagib slova tu kako bi iskazao "inovaciju, pokret i napredak".

Eto, Pandora nije ukrivo, dakle ne iskazuje gore spomenuto. LOL! Obzirom da im područje djelovanja nije isto, vrlo glup potez. Možda PayPal i izvuče neku isplatu glede toga, ali nekim korisnicima će postati antipatičan zbog tužakanja bez veze. Znam da kažu kako ne postoji loša reklama, ali PayPal mi npr. nije nužan. Ako nastave ovako, odoh kod nekog tko je koncentriran na primarni posao - sigurne novčane transakcije na internetu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice