PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

poruka: 32
|
čitano: 5.434
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50 ".
16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Da Google ima imalo mozga obrisao bi kanal ovoj budali, i zabranili bi mu bilo kakav doticaj s youtubeom ubuduće...

Moj PC  
44 3 hvala 8
7 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
lllnuclearlll kaže...

Da Google ima imalo mozga obrisao bi kanal ovoj budali, i zabranili bi mu bilo kakav doticaj s youtubeom ubuduće...

Ovo je istina, lik je jedan veliki reklamni pano za razne kompanije i ništa više

16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Iskreno nikad mi nije bila jasna njegova popularnost. Meni osobno njegov humor uopće nije smiješan/komičan.

 

Dapače, zapitam se kakva je to loša gluma/glupiranje?

 

Pa KSI je po tome miljama bolji jer je lik prirodno spaljen a ima nekoliko puta manje pretplatnika.

 

 

Moj PC  
21 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
lllnuclearlll kaže...

Da Google ima imalo mozga obrisao bi kanal ovoj budali, i zabranili bi mu bilo kakav doticaj s youtubeom ubuduće...

 Kao da malo zarađuju od njegovog kanala.

Swedish latin super funk.
9 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Zrel je za političara znači :D

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
lllnuclearlll kaže...

Da Google ima imalo mozga obrisao bi kanal ovoj budali, i zabranili bi mu bilo kakav doticaj s youtubeom ubuduće...

 Zašto? Pa Google nije nikakva humanitarna ili nekakva druga udruga/agencija koja promiče nekakve njihove moralne vertikale ili što već, Google je profitabilna kompanija koju zanima samo jedna stvar - novac. Ako žnj osoba ima ovoliko pretplatnika a sadržaj je u granicama zakona, to je u njihovom poslovanju veći argument od bilo čega drugoga.

 

Pretpostavljam da te ne smeta niti to što je PewDiePie preserator ili kako da ga već nazovem, već te smeta (a vidim i ostale ovdje) da živiš u svijetu u kojem je od svih ostalih najomiljeniji/najpopularniji 'youtuber' onaj koji je po tvojim kriterijima idiot. Ali to je onda sociološka priča koja nema pretjerano veze sa Googleovim ekonomskim modelom.

16 godina
online
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s

majko mila tragedije da se ovom tudumu daje ovoliko medijskog prostora...

It's not who you are, it's who you know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
Obi Wan kaže...

majko mila tragedije da se ovom tudumu daje ovoliko medijskog prostora...

Velik dio BUG redakcije su obožavatelji dotičnog, te u budućnosti možemo očekivati još više medijskog prostora, a i sami su priznali:

 

"Jedva čekamo vidjeti kakvo će "urnebesno" objašnjenje imati kada se ni to ne dogodi."

16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

nek i sebe obrise 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Njega ionako gledaju većinom destogodišnjaci.

 

Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
4mal kaže...

nek i sebe obrise 

 Sa ovim plavim dijelom

15 godina
neaktivan
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Neki i dalje bulje u zaslon i nemogu se nadiviti njegovoj genijalnosti sudeći po komentarima u prošlom članku.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

On samo dokazuje naivnost i glupost internetskih portala. 

 

 

Inace nemam nist protiv njega. Svaki dan ima video i naravno da to nece bit neka kvaliteta. 

On je jos dobar s obzirom kakav je sve karcinom popularan na YT
Pogotovo svi oni "Prank" kanali lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Barem ga nitko ne može optužiti da je lagao. Bilo kako bilo, zaista ne shvaćam zašto se ljudi zamaraju takvim trivijalnostima.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Ne razumijem čemu toliki hate oko pewdiepieja. Lik je bio običan gamer koji je streamao iz svoje sobe, da nije bio zabavan i imao dobar humor i sadržaj ne bi nikad prešao brojku ni od 1 milijun. Osobno nisam neki fan niti uopće mislim da itko je ogroman fan njega, ali kad god sam pogledao neki 'gameplay' dobro sam se nasmijao i dosta je simpatičan, puno više od mnogih drugih celebritija. 

Zaradio je ogroman novac jer su se ljudi za to zanimali, pošteno. 

 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Mozete se sprdat na lika i nazivat ga idiotom... al PewDiePie je zapravo kralj. 

 

Lik je naso publiku, napravio biznis, napravio brand.

 

Od prodavaca hot-doga do najpoznatijeg YouTubera... 50+mil pretplatnika, niko drugi nije ni blizu...

 

Sa 27 godina stvorio carstvo. Moze sutra u penziju i ima jos za dva zivota...

 

Sad moze sprdat i trolat YouTube i ostale blogere/news portale...

 

"... ne trebam vas, imam svoju publiku, mogu s njima komunicirat, doslovno ste nebitni..."

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
nathan.fake kaže...

Od prodavaca hot-doga do najpoznatijeg YouTubera... 50+mil pretplatnika, niko drugi nije ni blizu...

 Istina, našao je publiku, iskoristio priliku, sve to stoji ali tih 50 milijuna pretplatnika mu ne vrijedi puno kada mi videi rijetko kada imaju više od 3-5 milijuna, to je desetina ako ne i manje pretplatnika. 

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Hm, ne pratim uopće Jubitere kaj se tiče ICT stvari, nego samo BUG, Mrežu i BOL, te od nedavno i mreza.bug.hr.

To mi je sasvim dovoljno i super.

 

Ak' vam nekaj ne paše, ne znači da to ne paše drugima. Vaše mišljenje nemere biti aršin za sva ostalo.

To je krucijalni problem, kada idete izdoviti nekakve općenite zaključke.

Al' neka, dobro Vam ide.

 

Volim Jubito, jer ljudi mogu za neke stvari vidjeti kako nešto funkcionira u praksi, bilo od recenzije neke igre ili pak ručnog sata.

Nemam baš nekog omiljenog Jubitera kojeg konstantno pratim, nego više volim pogledati o nekoj stvari više video recenzija i onih kaj se mogu naći po netu....

Nisam baš da nekoga vjerno pratim...

 

A, ono kaj mi se ne sviđa ili mi je pak dosadno, jednostavno ugasim....

 

BTW, vijest je sasvim O.K., jer se tiče ICT, te je sasvim opravdano našla svoje mjesto, bez obzira na negodovanje većine forumaša kaj su se javila ovdje na temi.

Kao i za Papu, kaj je prenešena vijest, primjerice...

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
PzKpfw kaže...

 

BTW, vijest je sasvim O.K., jer se tiče ICT, te je sasvim opravdano našla svoje mjesto, bez obzira na negodovanje većine forumaša kaj su se javila ovdje na temi.

Kao i za Papu, kaj je prenešena vijest, primjerice...

 

 Nije negodovanje nego circlejerk, kao da onaj tip proziva na mržnju i rasizam pa ga ljudi ne vole.

Tip igra igre, kopa nos i dize pare, i zato ljudima nije drag. Jer Youbitu nije real job a ima para vise od mene :)

 

Tipu svaka čast, ne mrzim ga, dapače, instanto bi preuzeo njegovo mjesto ako je moguće, stuć lovu i gg

 

Ubi bene, ibi patria.
11 godina
suspendiran
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Tko je uopće ovaj lik i zašto svi mogući portali pišu o njemu i njegovom kanalu?

Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Htjeli mi priznati to ili ne, on je i ovim korakom "uspio" sebi dići popularnost i prepoznatljivost.

Činjenica je da opet, svi živi, spomena vrijedni portali, medijski divovi pišu o njemu. A njemu svejedno opet, na uštrb toga stižu novi subovi i cifra na računu raste.
To je činjenica.

A sad, smatrali ga mi kako god, on je svoje kreveljenje debelo unovčio na račun djece, koja realno čine 90% njegovog suba.

Kontam da tip vodi relativno OK život, al ljudi, mi jednostavno nismo njegova ciljana publika i nama je to gnjusno.
Evo primjer isto, s domaćih prostora (Mudja [& Cale]) koji se jednako krevelje, na nama "razumljivom" jeziku i polako grabe prema milijun subova.
Ista stvar. Kreveljenje za djecu.

Sam sam se uvjerio ove godine na Rebootu, kada je u jednom trenutku između paviljona došao Cale (Ćale, ranije spomenuti) i oko njega se skupila hrpa djece, uzrasta do max. 14 godina i slikali se s njim.
Ja sam bio jedan od rijetkih, 20+ tamo koji su ga prepoznali.

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

došla bu i njemu maca na vratanca 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 4 hvala 0
7 godina
offline
Re: PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s
Kad ekipa shvati da je napravio jedan obični "clickbait" onda će mu i ovi vjerni pratitelji okrenuti palac dolje a da ne pričam o medijima ako ga uzmu na zub.

Ljudi se jednostavno s vremenom zasite i pređu na nešto drugo, zato mu gledanost pada.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Iskreno, teško je bilo za očekivati da će brisati account sa 50 milijuna pretplatnika. To je zlatna koka koju je teško pustiti. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

PewDiePie je potrošna roba. Potrajati će nešto dulje od YT dromfulja koje zarađuju lovu primarno na svojoj "ljepoti."  Nadajmo se da neće napraviti samoubojstvo nakon što mu kanal ode u ropotarnicu povijesti. Malo mi izgleda mentalno nestabilan (attention whore sindrom). Najgore je što ga gledaju većinom predpubertetlije... on je u rangu Kardashianki i sličnih posvuduša.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 1:40 (Mayo).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Njegova vjerna publika je ekipa vrtić i osnovna škola .... klinci od 4-10 godina.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Nastavi li ovako momak ima sansu i za uletit u Hrvatski sabor. Ju-bito je za tako nesto ipak macji kasalj.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50
Ja sam negdje 2007 napravio video gdje sam napravio neki los remake pjesme imao sam preko 30k viewsa u 6 mjeseci. Izbrisao sam video jer au me ljudi poceli spammati da im posaljem file. I fake labeli da li mogu na njihovoj stranici oni staviti moj video...
Youtube je tad jos bio koma i nije se u hr mogao ostvariti partnership ili sto vec.

Felix je uletio u pravo vrijeme, ja sam ga poceo gledati kad je ima nekih 2-3 mil. Kad je objavio happy wheels mislim da ga je 9gag stavio (ili neka slicna stranica). Bilo je smijesno i covijek nije imao nikakvu zlu namjeru. Danas cak ima charity organizacije gdje skuplja novce i osobno daje svoje.
Vecina no ih videa su vrsta bloga gdje je sarkastican i ismijuje se glupom narodu. Covijek se ocito salio i bio je sarkastican kad je reka da ce izbrisati kanal na 50 mil. Mediji samo prenose ono najgore. I izbacuju rijeci koje su recene u sarkasticnom smislu i onda to napuhuju. Covijek nikad nije rekao subscribe i leave a like, thumbs up a da se nije salio.

Nemam nista protiv momka osobno pogledam pokoji video.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

all aboard the hate train

 

90% ljudi ovdje je gledalo starog felixa koji je i meni išao na zivce te se samo kreveljio i deračio

 

sada je lik podigao kvalitetu sadrzaja te vise ne kresti kao prije vec se vecinom šali, zajebava te biva sarkastičan i ironičan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
PewDiePie obrisao YouTube kanal, ali ne onaj s 50

Zar je stvarno netko mislio da ce obrisati pravi kanal ? Naravno i ovo je dio promidzbe koju je dobio preko medija, sto znaci jos nesto oni koji ga gledaju. Kako se kaze i losa reklama, je reklama.

Mada objektivno i meni je smijesan. Uspio sam izdrati 15 minuta na kanalu svojevremeno kada sam cuo za njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice