Revolucija iz Nokije?

poruka: 51
|
čitano: 7.373
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolucija iz Nokije?".
13 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

koje kretenske izjave...

 
7 21 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

zivi bili pa vidili

od dolaska iphonea i androida nista znacajno nije doslo od njih u mobilnoj industriji

samo se pumpaju vec postojece tehnologije

sucelje na prvom iphoneu jest bilo osvjezavajuce, ali nije se puno mijenjalo i lagano postaje staromodno

svi koji su probali wp7 ce se sloziti

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
Moj PC  
32 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

Mislim da će biti navigacija pogledom tj. neka integrirana forma raytraceanja pogleda.

 

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

Zivi bili pa vidili,bilo bi odlicno da se Nokia vrati na puteve stare slave :)

SW:TOR nick: Ash'a lv50 Sith Sorcerer , Nightmare Lands PvE server
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Revolucija iz Nokije?
Nije problem lupetat kad nemas nista za izgubiti. Nokia i dobar proizvod su vec jako dugo stranci.
 
9 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
apoteka kaže...

zivi bili pa vidili

od dolaska iphonea i androida nista znacajno nije doslo od njih u mobilnoj industriji

samo se pumpaju vec postojece tehnologije

sucelje na prvom iphoneu jest bilo osvjezavajuce, ali nije se puno mijenjalo i lagano postaje staromodno

svi koji su probali wp7 ce se sloziti

Yeah sure! Probao sam WP7, i imam ga još uvijek.

Nažalost ga moram trpiti jer sam ga dobio na korištenje. 

Rješio bih ga se u sekundi jer veće smeće još nisam vidio.

Više mogućnosti sam imao na staroj Nokiji 6600 ili SE P910.

 

Da mogu u ovom trenutku birati: Sensation ili iPhone. Veći i raznolikiji broj aplikacija, veći community (hrpa podrške sa 3rd part siteova ako mi treba), i puno više mogućnosti.

Nemogu ni besplatnu FTP aplikaciju naći za WP7, a za android ih je frend već nekoliko instalirao i isprobao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 9:51 (Bugsy).
13 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

Nokia Lumia 3310 ;)

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

pa ta nokia jaka na rijecima pravo, a zna se kakvo je sr.... od uvijek bila, jedno sto su napravili vrijedno spomena je slavna 3310. Neka se mane inovacija kad im ne idu al nikako....

 
1 20 hvala 0
14 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

a moraju malo privući medijske pažnje, kao oni će napravit neko čudo neviđeno, ee a možda, ajde da i to vidimo, i to čudo će biti puno jeftinije od postojećih rješenja, tako da će svi koji su na trenutnim smartphonima, sve to pobacat i uzet njihov telefon ČUDO :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
immolation kaže...

pa ta nokia jaka na rijecima pravo, a zna se kakvo je sr.... od uvijek bila, jedno sto su napravili vrijedno spomena je slavna 3310. Neka se mane inovacija kad im ne idu al nikako....

Bas si pametan.{#}

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

 

Nokia opet fulava ceo fudbal. Nije poanta u tome da se u uređaj implementira što više tehnologija i "inovacija", već da se nađe mjera onih koje se zajedno na kvalitetan način mogu složiti u koristan i dorađen proizvod. WP7 sučelje je jako inovativno, ali kad sam uzeo Lumiu u ruke nedavno i malo se igrao, nešto svemu tome jednostavno fali. Imaš dojam kao da je tu puno dobrih ideja, ali kao da nitko nije uzeo proizvod u ruke i vidio da mu ono nešto ipak fali, a to ono nešto je bit korisničkog iskustva.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Can't wait
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

nisam neki ljubitelj nokie, al mis da bi mogli nešto ubacit u igru da se

okrene u njihovu stranu...

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Makić kaže...

nisam neki ljubitelj nokie, al mis da bi mogli nešto ubacit u igru da se

okrene u njihovu stranu...

Za takvo nešto moraju suludo uložit u marketing...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Bugsy kaže...

Yeah sure! Probao sam WP7, i imam ga još uvijek.

Nažalost ga moram trpiti jer sam ga dobio na korištenje. 

Rješio bih ga se u sekundi jer veće smeće još nisam vidio.

Više mogućnosti sam imao na staroj Nokiji 6600 ili SE P910.

 

 

Koje su to mogućnosti? Molim te nemoj samo reći c/p koji je došao par mjeseci nakon izlaska WP7.

13 godina
protjeran
offline
Revolucija iz Nokije?

sutra pocinje pad apllea i povratak nokie na vrh. {#}

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

Toliko glupih izjava iz Nokie u zadnje vrijeme može biti samo posljedica neke nove droge. Što nam Nokia priprema na tržištu opijata? Pričekajmo strpljivo.

Moj PC  
3 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

Super da se Nokia vraća u velikom stilu, ali svaka tehnologija upravljanja je sve nesigurnija, i zapravo sporija i teža, pogotovo ako će se raditi o nećem toliko ne-fizičkom kako je najavio. Nisam baš ravnodušan.

 

Bilo bi mi također neizmjerno drago da Nokia i Samsung budu na vrhu sa Win i Androidom. Kao što je i Nokijin čovjek rekao (kao i ja na Windows temama), iOS - Android(Win) je meni jednaka usporedba kao i XP prema Win7. Na XP-u se osjećam prilično zarobljeno, s malo izlaza iz situacija loših (čak i programa), malo customizacije, slaba povezanost i podrška. Tako mi je i s iOS-om (ne toliko drastično ali ipak). Novi Win (komp+mob) su otvoreniji, slobodniji, prozračniji i jednostavniji, kao i android. Ne govorim ovdje da je iOS loš ili bilo koji appleov uređaj, ovo je moje mišljenje i osjećaj, zato pohvala Nokiji na odabiru OS-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 10:51 (logik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Revolucija iz Nokije?

Mislim da smo svi bili u krivom, naime revolucija je možda u tetovažama {#} 

 

izvor : http://www.net.hr/tehnoklik/nokijina-magnetska-tetovaza-upozorava-vas-kad-vam-zvoni-mobitel

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
immolation kaže...

pa ta nokia jaka na rijecima pravo, a zna se kakvo je sr.... od uvijek bila, jedno sto su napravili vrijedno spomena je slavna 3310. Neka se mane inovacija kad im ne idu al nikako....

Ajme koji si ti lik... Nokia je ta koja je godinama odredivala trziste inovacijama. Uzmi auto rotaciju ekrana, Gps integriran u mobitel npr. Stari nemas ti pojma o nicemu. Uzmi svoj iphone i ne javljaj se u ovakvim temama.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
acarnoje kaže...
immolation kaže...

pa ta nokia jaka na rijecima pravo, a zna se kakvo je sr.... od uvijek bila, jedno sto su napravili vrijedno spomena je slavna 3310. Neka se mane inovacija kad im ne idu al nikako....

Ajme koji si ti lik... Nokia je ta koja je godinama odredivala trziste inovacijama. Uzmi auto rotaciju ekrana, Gps integriran u mobitel npr. Stari nemas ti pojma o nicemu. Uzmi svoj iphone i ne javljaj se u ovakvim temama.

Tako je!

 

Neka uzme svoj iPhone i Apple i njihove inovacije i obrise sebi dupe njima ;)

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 11:48 (Intelovac123).
14 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
logik kaže...

Super da se Nokia vraća u velikom stilu

 

Nokia lupeta u velikom stilu.

 

woodgamesfx kaže...

Mislim da smo svi bili u krivom, naime revolucija je možda u tetovažama {#} 

 

izvor : http://www.net.hr/tehnoklik/nokijina-magnetska-tetovaza-upozorava-vas-kad-vam-zvoni-mobitel

 

"Tetovaža se može umetnuti i pod kožu, no u tom slučaju korisnik će morati obaviti manji kirurški zahvat kako bi mogao iskoristiti prednosti ove tehnologije."

 

"a jedini znak da nekome zvoni mobitel bio bi taj da se počne češati po ruci."

 

i sve to pogonjeno symbianom nadam se. već vidim ljude kako trče kod doktora Joku Papalokikonienia da im ugradi tetovažu u desnu polutku stražnjice.

16 godina
protjeran
offline
Revolucija iz Nokije?

Lupetati će ovakve gluposti do kraja.. i kad zatvore baraku biti će pompoznih najava o povratku slavne Nokie. R.I.P. Nokia... nek ti bude laka zemlja.

 
3 6 hvala 0
16 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

Ako itko moze donijeti inovaciju u trziste mobitela, tj. smartphoneova, to je definitivno (kao i uvijek) Nokia!

 

 

Cak pocinjem misliti da im ova epizoda sa WP7 i nije losa. Mislim da ce boom dozivjeti sa W8.

 

 

Ovdje su neki cini se malo jelly, ali mozda i nepametni.

 

 

 

- Psiho246
Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Revolucija iz Nokije?

Svi oni koji još vjeruju da se Nolia može izvući iz govana mogu si kupiti dionice.. totalna rasprodaja.. 85% sniženje.. sve dam samo da prodam.. ;P Hebate još malo pa ih nećeš moći ni shortati jer su prakično na rubu penny stock statusa.. 

" Među kupcima mobilnih telefona u Velikoj Britaniji obuhvaćenih istraživanjem njih 2,5% je u protekla tri mjeseca kupilo Nokijine mobilne telefone temeljene na Windows Phoneu, dok ih je 2,4% kupilo Nokijine uređaje temeljene na Symbianu." .. "Naime, prije godinu dana [prije] u istom razdoblju Nokia je imala udio na tržištu Velike Britanije od 12,4%." ergo izgubili su 60% tržišta samo u Velikoj Britaniji.

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Revolucija iz Nokije?

Ovo je presmiješno, reći da je uređaj koji je promijenio kompletnu industriju mobitela svojom jednostavnošću upotrebe da je - kompliciran za korištenje!? Dečki, dečki... Di ste bili kad je grmilo?

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Veliki Brat kaže...

Ovo je presmiješno, reći da je uređaj koji je promijenio kompletnu industriju mobitela svojom jednostavnošću upotrebe da je - kompliciran za korištenje!? Dečki, dečki... Di ste bili kad je grmilo?

Ako misliš da iPhone onda {#} i {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?

Nokiu može spasiti jedino w8. Ali sudeći po izjavama koje daju zadnjih tjedana nešto u glavama vodećih ljudi ne štima pa je uspjeh čak i uz pomoć microsofta dosta neizvjestan. Tu su samsung i htc da preuzmu vodstvo, a Nokia može imati ulogu dvorske lude.

15 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Ezio kaže...

Nokiu može spasiti jedino w8. Ali sudeći po izjavama koje daju zadnjih tjedana nešto u glavama vodećih ljudi ne štima pa je uspjeh čak i uz pomoć microsofta dosta neizvjestan. Tu su samsung i htc da preuzmu vodstvo, a Nokia može imati ulogu dvorske lude.

nažalost.

 

 

Sumnjam da će je spasit W8. Svi sad zbog ideologije tableta i smartphonea gledaju što manje Windowse jer im u 99% slučajeva treba uređaj za ugodno surfanje...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Revolucija iz Nokije?
Mitch kaže...
Ezio kaže...

Nokiu može spasiti jedino w8. Ali sudeći po izjavama koje daju zadnjih tjedana nešto u glavama vodećih ljudi ne štima pa je uspjeh čak i uz pomoć microsofta dosta neizvjestan. Tu su samsung i htc da preuzmu vodstvo, a Nokia može imati ulogu dvorske lude.

nažalost.

 

 

Sumnjam da će je spasit W8. Svi sad zbog ideologije tableta i smartphonea gledaju što manje Windowse jer im u 99% slučajeva treba uređaj za ugodno surfanje...

A tebi je na kojim tocno windowsima neugodno surfanje? {#}

- Psiho246
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice