Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

poruka: 5
|
čitano: 1.346
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Složite sami svoj Bose bežični zvučnik".
16 godina
moderator
online
Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

Moram priznati da ne razumijem kako ovo potiče kreativnost, odnosno koji su aspekti sastavljanja ovog zvučnika podložni kreativnosti.

 

A i što se tiče edukacije, ovo sigurno nisu zvučnici namijenjeni STEM edukaciji mlađih naraštaja, nego vrlo rijetkih pojedinaca čiji roditelji imaju hrpu love.

 
12 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

"skupe i luksuzne audio opreme"  a ono dobis drek od 10% papira, 1%metala, i 89% plastike! od kad je plastika luksuz? za 150"$ odvedem sina u cipoteku(karikiram) i slozimo nesto vece i kompleksnije i sigurno edukativnije od ovoga gotovog govanca!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

neću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

Vise ce nauciti ako mu otac kupi Elektropionir. (proizvodi li se to uopste vise?)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 10:30 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Složite sami svoj Bose bežični zvučnik

1000 kn da naučiš kako spojiti jedan kabel u lošem mono zvučniku. Zanimljivo. Bar da je napravljen kao pravi zvučnici, a ne ovo sranje. Ovo je za 2+, a ne za 8+.

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice