Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen Steam

poruka: 5
|
čitano: 1.272
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen Steam ".
9 godina
neaktivan
offline
Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen Steam

Mislim da niš od ovog,ovo su takve nebuloze, bezveze, ne vidim uopce svrhu tih steam machina osim da se neko dobro obogati, uz PS4,uz XBOX ONE, uz stalno izdavanje novih GPU-a tj hardware-a, cemu jos i ovo, ocito porez na budale....:0

 

p.s. Jedino ovaj steam link jos i podrzavam donekle

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 23:08 (Barracuda727).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen St
Barracuda727 kaže...

Mislim da niš od ovog,ovo su takve nebuloze, bezveze, ne vidim uopce svrhu tih steam machina osim da se neko dobro obogati, uz PS4,uz XBOX ONE, uz stalno izdavanje novih GPU-a tj hardware-a, cemu jos i ovo, ocito porez na budale....:0

 

p.s. Jedino ovaj steam link jos i podrzavam donekle

 Da. Steam link mi izgleda kao korisna stvarčica i to samo za 50 dolara.

Čak mi malo cijena izgleda nerealno jer znam da postoje već slični uređaji za dosta više novaca.

Nadam se da će kvaliteta biti na razini.

Pro patria
16 godina
neaktivan
offline
Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen Steam

"...radi se o Steam Linku – uređaju koji će kupcima omogućiti streamanje sadržaja s bilo kojeg PC-a ili Steam konzole u 1080p rezoluciji uz 60 sličica u sekundi."

 

Valjda do 1080p i 60fps? Ajde rezoluciju je još moguće upscale-at ali kako pretvoriti npr. 40fps u 60?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen Steam

Nuditi ce vise od X1/PS4 konzola?

 

Nece nuditi ekskluzive koje nude konzole, a nece nuditi nista novo pored stolnog racunala (iste igre itd). Zapravo, nuditi ce nesto, Steam machines-i ce biti skuplji od stolnog racunala...... kao sto netko rece, bezveze.

 

Da prodaju te Steam machinese ispod proizvodne cijene ili tako nesto (primjer, PS3 se prodavao u pocetku za 500-600 dolara, a prava vrijednost je bila cca 1000 dolara), a mogli bi to u suradnji s Valve-om koji ima brdo love, a povrat love bi dobili kroz igre...... e tada bi vec moglo biti zanimljivo i vrlo primamljivo (ne samo ljubiteljima PC-a opcenito vec i okorjelim konzolasima) ali ocito je da samo traze nove nacine da nas oderu.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 3:01 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Machinesi stižu u studenom, najavljen St
Barracuda727 kaže...

Mislim da niš od ovog,ovo su takve nebuloze, bezveze, ne vidim uopce svrhu tih steam machina osim da se neko dobro obogati

 Paaaaa, ako će se netko obogatiti na ovome, onda to itekako ima smisla. Da bi se netko obogatio, netko drugi to mora i kupovati, ne?

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice