Steve Jobs – lošije nego ikada?

poruka: 149
|
čitano: 33.381
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steve Jobs – lošije nego ikada?".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Nadam se da će biti ok, danas se može s dobrim liječenjem dosta toga, te da ćemo moći gledati opet natjerivanja tko će prvi izbaciti neki ludi gadget s dobrim dizajnom pod njegovom palicom...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
protjeran
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Alene,lijepo govoriš,ali je stvarnost nešto drugo...Stivica je jedan od zadnjih romantičara-vizionara.Nadalje ostaje samo hladni biznis.I da,hype nestaje Stevicom.Apple će i preživjeti ali ne kao nešto posebno,nego kao jedan od mnogih..Otjeran,otišao,umro,svodi se na isto,nije bitan razlog.Zakoni tržišta će učiniti svoje..

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
linuxjuzer kaže...

Apple bi trebao samo da na nekim područjima kontrolira maržu distributera,jer mnogi radi nerealne cijene odustaju,Pretpostavljam da ć eprije ili poslije otvoriti platformu,jer,bez onog hype-a,će se Apple svest na još jednog proizvođaća tehnikalija,a s obzirom na samu tehnologiju,neće moći konkurirati ostalima.

 

Slažem se , što prije otvore platformu to bolje, neka ostave recimo AppStore i svoj kanal distribucije ,ali recimo isto tako neka omoguće i drugima legalnu distribuciju, mada čini mi se da nešto idu u tom smijeru jer tak je nekako bio formuliran zadnji ugovor koji sam čitao od njih, ali naravno to sam letimićno samo preletio i potvrdio tako da nisam baš najbolje upio sve crno na bjelo.

Što se tiće samih uređaja mislim da je problem uopće im napraviti dovoljan broj uređaja s obzirom na potražnju, jer koliko ja znam jedan naš operater opet ima problem s dostupnošću iPhone-a. 

 

I treće što se tiće direktno AppStore-a mislim da je krajnje vrijeme da se poćnu držat svog dogovora, a to je da će micat i zabranjivat objavljivanje "beskorisnih" aplikacija i onih koje izgledaju kao da su napravljenje u 3 dana, jer iskreno previše je više smeća na tom store-u. Čovjeće boži pa neki dan sam gledao ima gomila onog "talking neki ku*ac " smeća ili doodle klonova na milijone, a svi znaju da ekipa koristi manje više gotove predloške i štancaju to u tjedan-dva dana po aplikaciju, ili recimo imate likove koji imaju po 300 i više aplikacija a sve su im pljunute kopije istog smeća. 

I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
dturko kaže...

nadam se da ce se Apple "srusit" pa da mi napokon prestanu trpat iPhone ispred ociju...

Naprotiv, bit ce vijesti i prodaje iPhonea vise nego ikada kada izbace vise varijanti istog. I pored Stevea, sada Apple vodi jaka, kreativna i sposobna ekipa.

A sto sa komentara tice, ovdje ima vise vampira nego u bilo kojem horor filmu...

13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Ne trebate se bojati za Appleove dionice. Vrijednost dionica je pala na 326 dolara kad je objavljena Steve Jobsova bolest krajem siječnja, no već od početka predbilježbi za iPhone 4 u Verizonu, vrijednost dionica vrtoglavo raste bez prestana. Tim više što je Verizon izjavio kako je iPhone 4 oborio rekord najveće potražnje za jednim modelom telefona u povijesti kompanije.

Treba li reći da Apple, osim što uništava konkurenciju u industriji pametnih telefona i svijetu glazbe, od sad na velika vrata ulazi i u informacijske medije. Vrijednost firme ide do orbite.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 13:52 (Sinatra).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Ja nebi naglio sa zaključcima unaprijed. Vrijeme ionako pokaže svoje.

Tko kaže da možda nece na njegovo mjesto zasjest netko puno bolji,

kreativniji i karizmaticniji?

Naravno može doci nešto potpuno suprotno.

Stevo još nije umro makar ga živog pokapaju vec par godina.

Kad umre i kad vidimo novog šefa Applea moci cemo nešto govoriti,

do tada su ovo samo puka nagađanja i subjektivna mišljenja.

 

Moram priznat lik uz te godine i sve te boleštine još super izgleda, što jest, jest.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
woodgamesfx kaže...
dturko kaže...

e pa samo da vam kazem, ovo sto sam napisao u vezi Applea(da bi htio da propadne) nema veze s Stevicom. Nisam rekao da bih htio da on umre. ipak je covjek kao i svi drugi i zasluzuje zivit.

 

Ajd sad nam ljepo reci zašto bi ti želio da Apple propadne ? 

 

PS.

Ako baš imaš toliko silnog negativnog iskustva sa Apple-om, shvati da iz jedne "zle" glave izađu dvije. 

zato jer meni Apple jednostavno smeta. i svi njihovi proizvodi. pokusavaju bit konkurenti smartphone-ima, a nemozes koristit iPhone kao i HTC-ove (ili neke druge) bez da ga jailbreakas. Ja sam bio budaletina i slusao sve te glupe reklame koje mrezni operateri objavljuju(ovo mijenja sve, ponovo. retina display, facetime...) i zbog toga sam spiskao puno novaca. Sad sam konacno na Androidu i jako sam zadovoljan. A za Apple ne zelim ni cuti(za iPhone jos manje) jer su to cisti prevaranti.

 

Sto se tice iPhone-a 5, bila je vijest na ovoj stranici da ce imat 4-ero incni ekran. Sta je sad to??? Gledao sam na netu neke intervjue sa Appleovim predstavnicima, tvrdili su da je 4 inca previse za mobitel i da mobitel samim time postaje preglomazan. Sada, kad glavni konkurenti(HTC, Samsung) imaju ekrane sa 4 inca ili vise, Apple ce odmah staviti veliki ekran na svoju novu generaciju iShi*a i one intervjue ce pokusati maknuti s neta i (NARAVNO) demantirati. Ili ce izvalit neku spiku. 

 

Eto, ukratko....

 

P.S: Kazem ti, nemam nista protiv Stevice, ali ne bi mu trebao biti problem nabaviti pamet i dopustit ugradnju Flash Playera i neogranicenog bluetootha. To su 2 razloga zasto ljudi prelaze na Android i Windows Mobile 7. Da bolje kazem, 2 razloga u milijun.

 

 

http://www.youtube.com/beleudovice
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Imajte barem poštovanja prema ljudskom biću!

Ni ja ne volim Apple, ali ovo nije za ismejavanje.

 

 

Ako ništa, iPhone i iPad su podstakli ostale da pokažu da se za jeftinije može imati bolje.

 

 

http://baguje.com/author/icecold/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
dturko kaže...
...

 

 

 

Baci se prascima.

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
13 godina
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
tnakir kaže...
dturko kaže...
...

 

 

 

Baci se prascima.

e pa vidimo se tamo...

http://www.youtube.com/beleudovice
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
dturko kaže...

zato jer meni Apple jednostavno smeta. i svi njihovi proizvodi. pokusavaju bit konkurenti smartphone-ima, a nemozes koristit iPhone kao i HTC-ove (ili neke druge) bez da ga jailbreakas. Ja sam bio budaletina i slusao sve te glupe reklame koje mrezni operateri objavljuju(ovo mijenja sve, ponovo. retina display, facetime...) i zbog toga sam spiskao puno novaca. Sad sam konacno na Androidu i jako sam zadovoljan. A za Apple ne zelim ni cuti(za iPhone jos manje) jer su to cisti prevaranti.

 

U cemu su to prevaranti? Gdje si kod nas vidio njihove reklame (ja nisam ni na TV-u, ni u novinama).

Što to iPhone 4 nemože, a Android uređaji može? Istina postoje neke stvari koje im fale.

Jedina mana hardwarska mana je nepostojanje FM radija. Od softwarskih koje ne žele promjeniti

su flash i ovisnost o iTunesu. Bluetooth je jedina mana koja ostaje i ta je rješiva jailbreakom

kao i ostale ako postoje. A meni je i svakom drugom za Jailbreak potrebno 2min!!!

Dulje i kompliciranije mi je bilo instalirati neke aplikacije na WM mobitel. 

 

Sto se tice iPhone-a 5, bila je vijest na ovoj stranici da ce imat 4-ero incni ekran. Sta je sad to??? Gledao sam na netu neke intervjue sa Appleovim predstavnicima, tvrdili su da je 4 inca previse za mobitel i da mobitel samim time postaje preglomazan. Sada, kad glavni konkurenti(HTC, Samsung) imaju ekrane sa 4 inca ili vise, Apple ce odmah staviti veliki ekran na svoju novu generaciju iShi*a i one intervjue ce pokusati maknuti s neta i (NARAVNO) demantirati. Ili ce izvalit neku spiku.

 

Pa ja sumnjam da ce biti kontradiktorni samim sebima. Stavit ce valjda 4"ekran 

i nece time pogaziti svoje rijeci jer ce vjerojatno to izvest uz iste dimenzije.

Ako to naprave (a budu vjerojatno) ostaju dosljedni samima sebi.

Pa tko nebi volio vece ekrane, laže. Ali opet vece ekrane na racun dimenzija

(tipa kao kod Samsung Glaxy S II) rijetko tko želi. 

 

P.S: Kazem ti, nemam nista protiv Stevice, ali ne bi mu trebao biti problem nabaviti pamet i dopustit ugradnju Flash Playera i neogranicenog bluetootha. To su 2 razloga zasto ljudi prelaze na Android i Windows Mobile 7. Da bolje kazem, 2 razloga u milijun.

 

Svatko zna što mu je važnije. Bez flasha i bluetootha živim vec mj.dana i živ sam.

Do sad mi to ni jednom i nije zatrebalo. Kao da je njima bed stavit flash.

To je više do unutarnjih sukoba između Adobea i Applea, više stvar principa.

Kad Adobe napravi flash kako spada i da ucinkovito upravlja resursima,

to bi jedino moglo zatvoriti usta Appleu. Do tada ništa..

Ionako vecina ekipe ni nema ukljucen flash na uređajima koji ga

podržavaju jer im usporava browser i ždere bateriju.

A i mislim da imaš aplikaciju koja ti omogucuje flash prikaz na iUređajima.. 

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
14 godina
protjeran
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
dturko kaže...

zato jer meni Apple jednostavno smeta. i svi njihovi proizvodi. pokusavaju bit konkurenti smartphone-ima, a nemozes koristit iPhone kao i HTC-ove (ili neke druge) bez da ga jailbreakas. Ja sam bio budaletina i slusao sve te glupe reklame koje mrezni operateri objavljuju(ovo mijenja sve, ponovo. retina display, facetime...) i zbog toga sam spiskao puno novaca. Sad sam konacno na Androidu i jako sam zadovoljan. A za Apple ne zelim ni cuti(za iPhone jos manje) jer su to cisti prevaranti.

 

Sto se tice iPhone-a 5, bila je vijest na ovoj stranici da ce imat 4-ero incni ekran. Sta je sad to??? Gledao sam na netu neke intervjue sa Appleovim predstavnicima, tvrdili su da je 4 inca previse za mobitel i da mobitel samim time postaje preglomazan. Sada, kad glavni konkurenti(HTC, Samsung) imaju ekrane sa 4 inca ili vise, Apple ce odmah staviti veliki ekran na svoju novu generaciju iShi*a i one intervjue ce pokusati maknuti s neta i (NARAVNO) demantirati. Ili ce izvalit neku spiku. 

 

Eto, ukratko....

 

 

 

Ovo je provala godine {#}. Apple "pokusava biti konkurentan" {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
dturko kaže...

zato jer meni Apple jednostavno smeta. i svi njihovi proizvodi. pokusavaju bit konkurenti smartphone-ima, a nemozes koristit iPhone kao i HTC-ove (ili neke druge) bez da ga jailbreakas. Ja sam bio budaletina i slusao sve te glupe reklame koje mrezni operateri objavljuju(ovo mijenja sve, ponovo. retina display, facetime...) i zbog toga sam spiskao puno novaca. Sad sam konacno na Androidu i jako sam zadovoljan. A za Apple ne zelim ni cuti(za iPhone jos manje) jer su to cisti prevaranti.

 

Sto se tice iPhone-a 5, bila je vijest na ovoj stranici da ce imat 4-ero incni ekran. Sta je sad to??? Gledao sam na netu neke intervjue sa Appleovim predstavnicima, tvrdili su da je 4 inca previse za mobitel i da mobitel samim time postaje preglomazan. Sada, kad glavni konkurenti(HTC, Samsung) imaju ekrane sa 4 inca ili vise, Apple ce odmah staviti veliki ekran na svoju novu generaciju iShi*a i one intervjue ce pokusati maknuti s neta i (NARAVNO) demantirati. Ili ce izvalit neku spiku. 

 

Eto, ukratko....

 

P.S: Kazem ti, nemam nista protiv Stevice, ali ne bi mu trebao biti problem nabaviti pamet i dopustit ugradnju Flash Playera i neogranicenog bluetootha. To su 2 razloga zasto ljudi prelaze na Android i Windows Mobile 7. Da bolje kazem, 2 razloga u milijun.

 

 

 

Eto ja već koristim iPhone negdje 2 i više godina ( toćnije od kada su došli kod nas ) i nikada, ali nikada mi nije palo na pamet da ga idem "otljučavat" čisto iz razloga sve što mi treba imam na njem preko AppStore-a, ako ga netko ima potrebu otljučavat neka to radi, ja osobno svima svajetujem neka to ne rade, a ako baš hoćemo iskreno onda se i zna zašto velikaaaa većina ljudi otljućava iPhone , pusti priće oko toga da mogu raditi neke stvari isl. jer samo je malen postotak njih koji otljučavaju iPhone u "plemenite" svrhe , razlog je više suptilniji tj. u konačnici rijeć je o instaliranju ukradenih aplikacija, pa neka barem budu pošteni i priznaju to, to što ti imaš negativnih iskustava je tvoj osobni stav, ako i što sam ja ovdje napisao, ali isto kao korisnik ne mogu se složiti s tobom jer moj dojam prema Apple-ovim proizvodima je drugaćiji od tvog. 

A ovo drugo je njihova politika reklame, to što kažu da je 3.5" ovo a 4 " je njihovo mišljenje, a ti sam procjeniš , nekada je Bill Gates rekao da računala nikada ne bi trebala imat više od 256K rama, pa vidi danas već je 2GB neki optimum, eto ljudi kažu svašta, a i strućnjaci se zalete, ali zato ti, ja i svi drugi imamo svoju volju izbora i zdrav razum da procjenimo dal nam nešto treba ili ne, ako daš da te drugi vode onda što si ti ovca ( nemoj ovo osobno shvatit ), znaći imaš svoj odabir. 

 

 

 

 

I'm from Hollywood
15 godina
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Apple bez Stevea nije ništa, ali Jabučari (i ja sam u njima :)) neće nikada propasti vjerujem u to .....

My web site ( <3 ): http://midzan21.com TorrentHR.Org User ==> TorrentHR.OrG Power User :D THR in <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
woodgamesfx kaže..

 nekada je Bill Gates rekao da računala nikada ne bi trebala imat više od 256K rama, pa vidi danas već je 2GB neki optimum, eto ljudi kažu svašta, a i strućnjaci se zalete, ali zato ti, ja i svi drugi imamo svoju volju izbora i zdrav razum da procjenimo dal nam nešto treba ili ne, ako daš da te drugi vode onda što si ti ovca ( nemoj ovo osobno shvatit ), znaći imaš svoj odabir

 Meni je još bolja njegova izjava da Internet nema buducnosti, a sad se bore sa svojim IE 9 da

sacuvaju udio i najveci dio napora usmjeruju u Bing i windows live servise {#}

Velika i mudra stvar je priznati grešku, ali ustrajati na njoj to granici sa ludilom..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 14:16 (alen-c).
13 godina
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Ako su vijesti o Steveu Jobsu imalo istinite, to njie dobro, nikako!

Možda je offtopic ali; prijatelja od 2 metra i 130 kg je pojeo rak gušterače prošle godine nakon oko godine i pol bitke, on je neprelazan nažalost 100%.

Što se tiče jetre, ona je jedini organ u ljuskom tijelu koji je sposoban za regeneraciju, ako je samo jetra u pitanju daj Bože!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
ansha kaže...
dturko kaže...

zato jer meni Apple jednostavno smeta. i svi njihovi proizvodi. pokusavaju bit konkurenti smartphone-ima, [a nemozes koristit iPhone kao i HTC-ove (ili neke druge) bez da ga jailbreakas.] Ja sam bio budaletina i slusao sve te glupe reklame koje mrezni operateri objavljuju(ovo mijenja sve, ponovo. retina display, facetime...) i zbog toga sam spiskao puno novaca. [Sad sam konacno na Androidu i jako sam zadovoljan. A za Apple ne zelim ni cuti](za iPhone jos manje) jer su to cisti prevaranti.

 

Ovo je provala godine {#}. Apple "pokusava biti konkurentan" {#}

Šta je tebi, ti si malo puno obrnuo priču. Svi, ali baš SVI, pokušavaju da njihovi mobitelu budu ono što je iPhone - a to je pojam. Pa cijeli bi se HTC, Samsung, Motorola, Nokia itd. odrekli svih svojih mobitela da imaju jedan jedini kao što je iPhone.

 

Da nije bilo iPhonea tko zna kada bi ''živnulo'' doba touchscreen mobitela.

 

------------------------------------

 

Vezano uz ovo što sam ti podebljao i stavio u zagrade. Tko tu koga, ali ozbiljno?!?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 14:24 (Dom031).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
ATJLučko kaže...

Ako su vijesti o Steveu Jobsu imalo istinite, to njie dobro, nikako!

Možda je offtopic ali; prijatelja od 2 metra i 130 kg je pojeo rak gušterače prošle godine nakon oko godine i pol bitke, on je neprelazan nažalost 100%.

Što se tiče jetre, ona je jedini organ u ljuskom tijelu koji je sposoban za regeneraciju, ako je samo jetra u pitanju daj Bože!

 

Prije svega iskrena sućut, jer jedan uži član moje obitelji isto ima problema sa gušteraćom, te vidim kakovih problema ima. 

 

A što se u biti i čudimo pa sve je zatrovano, što god stavimo u usta ima neki otrov u sebi, zraćenjem smo okruženi non stop, naravno sam Steve , koliko je meni poznato je imao burnu mladost, stres, a gušteraća najviše , uz gore navedene užase, pati na stres, kada se sve skupa zbroji ne može dobro proć.

 

 

I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

kakav je humanitarac Steve?...da li je bar malo kao Bill Gatess...nešto kao da sam čitao da je navodno jako škrt...

 

PrisojeTG
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
woodgamesfx kaže...

 

Eto ja već koristim iPhone negdje 2 i više godina ( toćnije od kada su došli kod nas ) i nikada, ali nikada mi nije palo na pamet da ga idem "otljučavat" čisto iz razloga sve što mi treba imam na njem preko AppStore-a, ako ga netko ima potrebu otljučavat neka to radi, ja osobno svima svajetujem neka to ne rade, a ako baš hoćemo iskreno onda se i zna zašto velikaaaa većina ljudi otljućava iPhone , pusti priće oko toga da mogu raditi neke stvari isl. jer samo je malen postotak njih koji otljučavaju iPhone u "plemenite" svrhe , razlog je više suptilniji tj. u konačnici rijeć je o instaliranju ukradenih aplikacija, pa neka barem budu pošteni i priznaju to, to što ti imaš negativnih iskustava je tvoj osobni stav, ako i što sam ja ovdje napisao, ali isto kao korisnik ne mogu se složiti s tobom jer moj dojam prema Apple-ovim proizvodima je drugaćiji od tvog. 

A ovo drugo je njihova politika reklame, to što kažu da je 3.5" ovo a 4 " je njihovo mišljenje, a ti sam procjeniš , nekada je Bill Gates rekao da računala nikada ne bi trebala imat više od 256K rama, pa vidi danas već je 2GB neki optimum, eto ljudi kažu svašta, a i strućnjaci se zalete, ali zato ti, ja i svi drugi imamo svoju volju izbora i zdrav razum da procjenimo dal nam nešto treba ili ne, ako daš da te drugi vode onda što si ti ovca ( nemoj ovo osobno shvatit ), znaći imaš svoj odabir. 

 

 

 

 

Tu ipak pretjerujes. Jailbreakan iphone ti omogucuje pristup genijalnim appovima sa cydie koji nemaju alternativu na appstoreu i iphone cine puuuno boljim. Samo neki primjeri su aplikacije tipa iFile, MyWi, Winterboard, SBSettings, biteSMS, Safari download manager, Rotation inhibitor, Attachment saver, QuickScroll i mnoge druge koje koristenje iphonea cine boljim i ugodnijim iskustvom.

 

14 godina
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

dođe mi da plačem kad vidim ovo,al bar će čovjek poslje ovoga imat svoj mir

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
ansha kaže...


Tu ipak pretjerujes. Jailbreakan iphone ti omogucuje pristup genijalnim appovima sa cydie koji nemaju alternativu na appstoreu i iphone cine puuuno boljim. Samo neki primjeri su aplikacije tipa iFile, MyWi, Winterboard, SBSettings, biteSMS, Safari download manager, Rotation inhibitor, Attachment saver, QuickScroll i mnoge druge koje koristenje iphonea cine boljim i ugodnijim iskustvom.

 

 

Let's face it :

Slažem se da otljučavanje sigurno daje neke mogućnosti , ali koliko ljudi zbilja koristi to zbog gore navedenog, sve koje ja znam a koriste otključavanje je iz razloga da se doćepaju 1-2 DVD-a "bogom danih" aplikacija pa da "gedaju", ako ti koristiš u gore navedene svrhe onda respecet, ali sumnjam da tvoje motive djeli velika večina drugih. 

 

I'm from Hollywood
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
PrisojeTG kaže...

kakav je humanitarac Steve?...da li je bar malo kao Bill Gatess...nešto kao da sam čitao da je navodno jako škrt...

 

Istina, zato mi ga i nije žao. Bill Gates je skoro svo svoje bogatstvo dao u humanitarne svrhe, a Steve Jobs baš i nije spominjan u humaniratnim akcijama, da stvar bude bolja radio se mecena pa je onim što su nastradali u onim rudnicima podijelio iphone (zamisli koji debil). Voli se naslikavat i ispadat veliki mecena, a ustvari je škrto đubre. Ono govori se kako ima plaću od 1$, a niko ne govori koliko bonusa i koliko od dividende dobije love, plaća bi mu ionak i da ima veliku bila manji izvor prihoda.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Kečko kaže...

 

Istina, zato mi ga i nije žao. Bill Gates je skoro svo svoje bogatstvo dao u humanitarne svrhe, a Steve Jobs baš i nije spominjan u humaniratnim akcijama, da stvar bude bolja radio se mecena pa je onim što su nastradali u onim rudnicima podijelio iphone (zamisli koji debil). Voli se naslikavat i ispadat veliki mecena, a ustvari je škrto đubre. Ono govori se kako ima plaću od 1$, a niko ne govori koliko bonusa i koliko od dividende dobije love, plaća bi mu ionak i da ima veliku bila manji izvor prihoda.

 

U tome ima istine, slažem se s tobom.

 

I'm from Hollywood
13 godina
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Dom031 kaže...
Zajeb kaže...

This changes everything, again ! ! ! :D

Javi se nekome za pomoć, uputnica ti ne treba..

Mislim da se Stevo mora javit za pomoc, a ne ja. Ja sam zdrav.

 

A to sta ti ne razumiješ crni humor, e to je tvoj problem.

13 godina
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Kečko kaže...
PrisojeTG kaže...

kakav je humanitarac Steve?...da li je bar malo kao Bill Gatess...nešto kao da sam čitao da je navodno jako škrt...

 

Istina, zato mi ga i nije žao. Bill Gates je skoro svo svoje bogatstvo dao u humanitarne svrhe, a Steve Jobs baš i nije spominjan u humaniratnim akcijama, da stvar bude bolja radio se mecena pa je onim što su nastradali u onim rudnicima podijelio iphone (zamisli koji debil). Voli se naslikavat i ispadat veliki mecena, a ustvari je škrto đubre. Ono govori se kako ima plaću od 1$, a niko ne govori koliko bonusa i koliko od dividende dobije love, plaća bi mu ionak i da ima veliku bila manji izvor prihoda.

On ima placu od 1$ da izbjegne placanje poreza i tih stvari i naravno da bi se jabučari mogli time hvalit.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Zajeb kaže...

Mislim da se Stevo mora javit za pomoc, a ne ja. Ja sam zdrav.

 

A to sta ti ne razumiješ crni humor, e to je tvoj problem.

 

Sorry dude, ali ovo nije crni humor već budalaština, jer ne radi se o tome da je recimo netko išao pijan, pa, je razbio nos pa eto svi sad mi  u ekstazi {#} , ne nego čovjek je na umoru i pati od ne tako rjetke bolesti. 

I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Zajeb kaže...

On ima placu od 1$ da izbjegne placanje poreza i tih stvari i naravno da bi se jabučari mogli time hvalit.

Firmi s financijskom rezervom većom od 50 milijardi dolara je problem platiti porez za svog predsjednika uprave.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs – lošije nego ikada?
Genie kaže...

... kakvih komentara ovdje ima .. to je prestrasno {#}

 

zalostan pokazatelj osnovna kulture i minimalne apatije prema drugom (ljudskom) bicu....

empatije, misliš?

Ali da, ovo je ogavno. Čovjek bi očekivao "drž se Steve" ili tako nešto, a ne sprdnju. 

Sitne, jalne duše, čovjek je postigao nešto što oni ne bi da imaju i 100 života.

14 godina
protjeran
offline
Steve Jobs – lošije nego ikada?

Pokoj mu dusi...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Moj PC  
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice