Stiže jeftina Lumia 530

poruka: 26
|
čitano: 2.973
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže jeftina Lumia 530".
13 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Bzvze. Razlika je samo procesor. I nije bas neki upgrade.

Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Nije uopce upgrade.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
16 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Kak to uopće radi sa 512 MB radne memorije, ako pokrenem FB aplikaciju i media player, i poželim surfati...? Androidi rade jadno.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Father_Dougal kaže...

Kak to uopće radi sa 512 MB radne memorije, ako pokrenem FB aplikaciju i media player, i poželim surfati...? Androidi rade jadno.

Pa ,radi dobro. Zato jel nije Android.

 

Iako da ,slabija je od 520. Tak da svatko tko već ima 520 ,nek ni ne razmišlja o 530.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 22:17 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Father_Dougal kaže...

Kak to uopće radi sa 512 MB radne memorije, ako pokrenem FB aplikaciju i media player, i poželim surfati...? Androidi rade jadno.

Radi brzo i pouzdano jer koristi windowse, pa niti nije potrebno više memorije za ugodan rad.

 

Ovo i nije neki upgrade u odnosu na lumiu 520... vidjet ćemo kolko će koštati kod nas, za 900kn je best buy.

13 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Pa i nije bas neki best buy za 900kn kad se za tu lovu uzme 520 koja je realno bolji mobitel.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
15 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

O kakvom upgrejdu pricate? ovo je nasljednik i to znaci da uopce ne mora biti bolji od predhodnika. Novosti su cpu i wp8.1 out of the box. Upgrejd je kad sa 5xx serije idete na 6xx, 7xx, 9xx... Inace 520 kad je izasao je kostao puno vise od ovih 100eur sto se spominje za 530. Ovo je ciljani napad na low end androide.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Upgrade Lumije 520 je Lumia 630. Lumia 530 ide u cijenovni rang ispod. Odnosno kod nas će biti za 18 Kn u svim tarifama :) i vjerovatno oko 600 kn s uključenih 300 kn u Simpa paketu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 23:09 (MarkoRi).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Nisam baš siguran da je 630 upgrade. Imao sam obje u rukama i rukovao njima, svoju 520tku ne bi mijenjao za to ni lud.

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Trenutno imam Lumiu 625 sa 512 MB i brza mi je identično, ali identično kao i Lumia 920 ili pak Samsung Ativ S. U 20 dana niti jednom nije zaštekala, niti na igricama niti na bilo čemu drugom.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530

Microsoft je namjerno išao na to da mobiteli budu dostupniji cijenom. Pa pogledaj Lumiu 930. Trenutno 200 kn u srednjoj tarifi na Vipu. A tek došla i ekskluzivno kod njih. Istovremeno Iphone i S5 oko 1000 kn u istoj tarifi.

15 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Teerex kaže...

Nisam baš siguran da je 630 upgrade. Imao sam obje u rukama i rukovao njima, svoju 520tku ne bi mijenjao za to ni lud.

Kako si se privikao na oštre rubove kod 520? Mene je to ubijalo, 630 lezi 630puta bolje u ruci. Vidimo da je 530 sto se tice tog dizajna napredovao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 23:21 (bik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
bik kaže...
Teerex kaže...

Nisam baš siguran da je 630 upgrade. Imao sam obje u rukama i rukovao njima, svoju 520tku ne bi mijenjao za to ni lud.

Kako si se privikao na oštre rubove kod 520? Mene je to ubijalo, 630 lezi 630puta bolje u ruci. Vidimo da je 530 sto se tice tog dizajna napredovao.

Uzeo sam neki oklop za stražnju stranu preko ebaya za siću.

Early adopter
14 godina
neaktivan
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Mda, ima još dražesnosti.

Main camera focus type: Fixed focus

Dakle, nema autofokusa.

Camera video resolution: FWVGA (864 x 480) 

Camera video frame rate: 30 fps

Nema 720p snimanja videa, nema ni nikakve stabilizacije slike.

Early adopter
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Nije nikakav updgrade, niti nasljednik 520ice. Mobitel u Italiji bude kostao 79 eura. 520 kad je izasao je bio 139, a sada se nadje za 100, dokad ne potrose zalihe. Ovo je apsolutni entrylevel. Ja trenutno posjedujem 925. Vjerojatno u 9. mj kupujem 930 i ovaj 530. 930 za talijansku karticu posto zivim u it, a 530 za hrv.

Enjoy The Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Teerex kaže...

Mda, ima još dražesnosti.

Main camera focus type: Fixed focus

Dakle, nema autofokusa.

Camera video resolution: FWVGA (864 x 480) 

Camera video frame rate: 30 fps

Nema 720p snimanja videa, nema ni nikakve stabilizacije slike.

CAMERAPrimary8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flashFeatures1.4 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face and smile detection, HDRVideo1080p@30fpsSecondary1.3 MP, 720p@30fps

 

FEATURESOSAndroid OS, v4.3 (Jelly Bean)ChipsetQualcomm MSM8228 SnapdragonCPUQuad-core 1.6 GHz Cortex-A7GPUAdreno 305SensorsAccelerometer, gyro, proximity, compassMessagingSMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSSBrowserHTML5RadioFM radioGPSYes, with A-GPSJavaYes, via Java MIDP emulatorColorsBlack, Chinese Red, Metallic Gray/ blue, green, yellow panels

 

DISPLAYTypeIPS LCD capacitive touchscreen, 16M colorsSize720 x 1280 pixels, 4.7 inches (~312 ppi pixel density)MultitouchYesProtectionCorning Gorilla Glass 2

 

i još s ovim će se morat microsoft potući: xiaomi redmi 1S, na mobicityju 104 funte danas ~ 1003kn, bez pdv-a, bez shipinga, na kućnom pragu za tri dana. 

Life is too short to remove USB safely
15 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530

lol , i onda zavirim u temu kineski mobiteli da tjesim ekipu kojoj zuji punjac, neradi gps i cekaju pravi update za kameru jer su slike rang 3mp. Glavno da je quad core ali nebitno sto dailer malo stuca, samo treba naci dobar rom..

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 0:24 (bik).
12 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

ja mislim da sa ovim telefonom Microsoft ide da zamjeni Asha telefone

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

eo šarenih igračaka za razmaženu dječicu fanatičnih Microsfotovih svjedoka. {#}

Moj PC  
3 11 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
Ajar kaže...

eo šarenih igračaka za razmaženu dječicu fanatičnih Microsfotovih svjedoka. {#}

Excuse me, Sir, do you have a moment to talk about Microsoft?

HTC 8X :)
12 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
bik kaže...

O kakvom upgrejdu pricate? ovo je nasljednik i to znaci da uopce ne mora biti bolji od predhodnika. Novosti su cpu i wp8.1 out of the box. Upgrejd je kad sa 5xx serije idete na 6xx, 7xx, 9xx... Inace 520 kad je izasao je kostao puno vise od ovih 100eur sto se spominje za 530. Ovo je ciljani napad na low end androide.

daj mi pronadji nasljednika koji nije bolji od prethodnika. i ne samo medju smartphoneima nego opcenito medju tehnikom. Autima, laptopima, TV-ima, peglama...

Ovo je veoma rijedak slucaj i novi Microsoftov biser da izbacuje novi uredjaj koji nije pozeljan jer je prethodnik bio bolji.

15 godina
suspendiran
offline
Stiže jeftina Lumia 530

T-com će svakom kupcu Lumije besplatno davati jedne Dimije. 

 
2 5 hvala 1
13 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Da malo razmislite bolje vi koji kažete kakav je to napredak? 5xx linija bi trebala biti dno ponude. 520 retail cijena je bila 150 eur, ovo je 100 eur.

Za trećinu manja cijena a podjednako dobar mob! To je napredak.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže jeftina Lumia 530

Dok se vi raspravljate o tome jel ovo upgrade ili ne...zaboravljate da je ovo BugOnline...portal u kome svako piše šta hoće...to što telefon nosi oznaku 530 a hardwerski je isti ili slabiji od 520 ne mora automatski predstavljati njegovog nasljednika i nadogradnja na taj telefon...

 

Telefon je za cijenu za koju se nudi više nego odličan izbor, u svakom slučaju bolji od 99% posto androida za tu cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 9:37 (malina22).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
BlueMax kaže...
bik kaže...

O kakvom upgrejdu pricate? ovo je nasljednik i to znaci da uopce ne mora biti bolji od predhodnika. Novosti su cpu i wp8.1 out of the box. Upgrejd je kad sa 5xx serije idete na 6xx, 7xx, 9xx... Inace 520 kad je izasao je kostao puno vise od ovih 100eur sto se spominje za 530. Ovo je ciljani napad na low end androide.

daj mi pronadji nasljednika koji nije bolji od prethodnika. i ne samo medju smartphoneima nego opcenito medju tehnikom. Autima, laptopima, TV-ima, peglama...

Ovo je veoma rijedak slucaj i novi Microsoftov biser da izbacuje novi uredjaj koji nije pozeljan jer je prethodnik bio bolji.

ajd malo razmisli, vjerujem da bi se i ti mogo sjetit bar 3 primjera

15 godina
offline
Re: Stiže jeftina Lumia 530
kratos091 kaže...
Ajar kaže...

eo šarenih igračaka za razmaženu dječicu fanatičnih Microsfotovih svjedoka. {#}

Excuse me, Sir, do you have a moment to talk about Microsoft?

baš tako {#}

srkveni mišovi :) srkveni mišovi :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice