Što ćemo voziti u budućnosti?

poruka: 9
|
čitano: 1.765
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što ćemo voziti u budućnosti?".
16 godina
neaktivan
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

"Proizvođači automobila morat će postati "nuditelji mobilnosti", jer u budućnosti vjerojatno neće svaka obitelj posjedovati automobil."

 

Tako je!

Do 2020-te kada gradovi kao Sisak, Knin i Šibenik budu imali oko 2000 do 3000 stanovnika biti će daleko isplativije iznajmljivati električne automobile nego ih prodavati. Onih 200 bogatih obitelji po strategiji razvoja iz slavne 1991 godine tako i onako vozit će se u MB "S" klasi neovisno o vrsti pogona. Rapidno osiromašivanje srednje klase značajno će doprinijeti smanjivanju emisije CO2 u republici Rvackoj.

 

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

Jako dobar program, išao sam na show zbog samo par tema, i moram reći da sam samo s ovom, jako zadovoljan.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

Mala napomena. ima vec par komada Tesle u HR :)

Sasa je doduse bio prvi, ali nije vise jedini.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

bicikle. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što ćemo voziti u budućnosti?
Ajar kaže...

bicikle. 

 Onda sam ja iz budućnosti! A ja pomislio da bi se trebali voziti 
lebdeći skejtovi; - neće li Marty McFly ove godine biti na hoverboardu?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Što ćemo voziti u budućnosti?
CTN962 kaže...

..

Do 2020-te kada gradovi kao Sisak,..

 HR je predvodnik, kad stavimo u kontekst rafineriju, vidimo da je kod nas već počela 'pretvorba'... a bit će ''oil-free'' uskoro (prije 2020te..).

 

-jedino, što (za sad) auti neće ići na struju, više na guranje...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2015 18:24 (ihush).
9 godina
neaktivan
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

Jos jedan korak u ogranicavanju sloboda. Pitanje nije sto cemo voziti, nego kamo ce nas voziti.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Što ćemo voziti u budućnosti?

i onda nam ponude YARIS s autonomijom od CAK 2 (dva!) km uz 50 km/h ahahahhhh ko je tu lud!?!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što ćemo voziti u budućnosti?
qwwerty11 kaže...

i onda nam ponude YARIS s autonomijom od CAK 2 (dva!) km uz 50 km/h ahahahhhh ko je tu lud!?!

Spomenuo si Toyotu Yaris hibrid koji ima omalenu NiMH bateriju od 0.9 kWh (koja nije punjiva preko vanjskog izvora),

naravno da će imati u potpuno el. modu toliku autonomiju.

 

Ovdje se raspravlja o potpuno električnim automobilima sa većim kapacitetima baterija,

Tesla Model S npr. ima Li-ion bateriju od 60 ili čak od 85kWh.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 9:20 (zitzko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice