Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

poruka: 8
|
čitano: 1.426
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko da više ide na ručak s Timom Cookom".
15 godina
neaktivan
offline
Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

"2013. je prikupljeno 610 tisuća dolara na ime kave s Timom, a godinu kasnije na ime večere 330 tisuća." Što bi se reklo, sve je jeftiniji.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

Nevjerojatno kaj se je isprsio....meh

Battlenet - TheProdigy#2234
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

ovakav susret mogao bi unešto ubrzati njegovu posthumnu donaciju. no nažalost nemam čak ni crnog pod noktom za prilog. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tko da više ide na ručak s Timom Cookom
Ajar kaže...

ovakav susret mogao bi unešto ubrzati njegovu posthumnu donaciju. no nažalost nemam čak ni crnog pod noktom za prilog. 

 založi plaketirane diplome.svih 5.možda dobiš 10 kuna za okvire

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
neaktivan
offline
Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

"" U tom vremenu osoba koja putem aukcije ponudi najveći novčani iznos i njezina pratnja imat će priliku s prvim čovjekom Applea konzumirati [brak] i prozboriti o njima bitnim temama. ""

Ajmo udavače , navalite .

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 14:26 (nik_02).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko da više ide na ručak s Timom Cookom
Ikarus01 kaže...

 založi plaketirane diplome.svih 5.možda dobiš 10 kuna za okvire

 još su u tuljcima. nikad uokvirene. nije im bilo suđeno  a da frknem mudo pod bubreg? to je tako eplovski ...  (btw. pronašao sam nešto kopajući nos. možda to prođe. )

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 6:20 (Ajar).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tko da više ide na ručak s Timom Cookom
nik_02 kaže...

"" U tom vremenu osoba koja putem aukcije ponudi najveći novčani iznos i njezina pratnja imat će priliku s prvim čovjekom Applea konzumirati [brak] i prozboriti o njima bitnim temama. ""

Ajmo udavače , navalite .

 S obzirom na njegovu seksualnu orjentaciju ispraviti ću te. 

Ajmo udavači, navalite 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
protjeran
offline
Tko da više ide na ručak s Timom Cookom

hehe to bas ja tio reci ,lik trazi decka :)

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice