Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

poruka: 15
|
čitano: 3.796
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

Sada koristim google music, i isprobavam Amazon prime, ali kolicina sadrzaja i ogranicenja su veliki razocaravajuci faktor.

 

Ja ne zelim 10 servisa koji svaki ima svoj sadrzaj.

Moja zelja je da postoji servis za streemanje videa i glazbe, koji nudi sve sta postoji na svijetu, sve filmovi i serije ikad snimljene, koji ne poznaje regionalne granice, po

nekoj razumnoj cijeni. Odmah bi se na to pretplatio. 

 

Do tog dana, bit cu prisiljen snalaziti se na razne druge nacine, iako nisam bas fan piratije. 

 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
12 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat

Mi svi to zelimo, ali nekako u skorijoj buducnosti ne vidim da ce se to ostvariti. Svatko pokusava ugrabiti sto veci dio kolaca, a najveci problem je u zabavnoj industriji (glazba, filmovi, serije, knjige...) koji se zbog raznih lobija i intersnih skupina sporo prilagodavaju modernizaciji i ne vide siru sliku nego samo kako sto vise zgrnuti love (to se posebno vidi u borbi protiv piratizacije). 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
Mislio sam da je netflix razočaranje sa količinom sadržaja, ali prime video je dosegao novu razinu. Stvarno stamota koliko je sadržaj ograničen. Nema se što gledati osim kojeg serijala. I onda se čude što se sadrzaj piratizira, platio bi da imam što. Što se tiče muzike deezer obavlja svoj posao savršeno. Pokazao mi se bolji i bogatiji sadržajima od play musica.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

Spotify je svedski servis, ne americki.

 
9 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
Ivo Robić kaže...

Spotify je svedski servis, ne americki.

Ja zabrijao da je i on američki... Anyway, hvala na zanimljivoj ispravci. Svejedno ga očekujem, naravno... ;-)

drpetric
13 godina
neaktivan
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

Koristim Deezer već godinama pa tako da mi alternativno rješenje za Streamanje glazbe ne treba (Spotify/Apple Music). 
Svakako bih volio da se na Netflix HR-u nadopunjuje ponuda kako bi kroz vrijeme izgledala poput one jačih tržišta: SAD, Njemačka, Britanija.
S vremena na vrijeme koristim i Uber te mogu reći kako je to najbolje iskustvo javnog prijevoza koji se trenutno može koristiti u ZG-u.
Ono što definitivno željno išćekujem je Amazone Prime u punom smislu te riječi (s uključenim svim Featuresima) no vjerujem kako sam preoptimističan po tom pitanju te da isti neće biti dostupan u skorije vrijeme (čitaj 2-3 godine).

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2016 12:47 (Bazen21).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
CalvinRi kaže...

Sada koristim google music, i isprobavam Amazon prime, ali kolicina sadrzaja i ogranicenja su veliki razocaravajuci faktor.

 

Ja ne zelim 10 servisa koji svaki ima svoj sadrzaj.

Moja zelja je da postoji servis za streemanje videa i glazbe, koji nudi sve sta postoji na svijetu, sve filmovi i serije ikad snimljene, koji ne poznaje regionalne granice, po

nekoj razumnoj cijeni. Odmah bi se na to pretplatio. 

 

Do tog dana, bit cu prisiljen snalaziti se na razne druge nacine, iako nisam bas fan piratije. 

 

Pa  to, neka bude jedan legalini servis sa svim sadržajima koje ima Popcorn pa neka se proizvođači saržaja sami poslije razračunavaju.

16 godina
online
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
jdv kaže...

Pa  to, neka bude jedan legalini servis sa svim sadržajima koje ima Popcorn pa neka se proizvođači saržaja sami poslije razračunavaju.

To bi bilo suludo preskupo.

14 godina
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
Old Iggy kaže...
jdv kaže...

Pa  to, neka bude jedan legalini servis sa svim sadržajima koje ima Popcorn pa neka se proizvođači saržaja sami poslije razračunavaju.

To bi bilo suludo preskupo.

 Za koga? Pa jel se proizvodjacima contenta isplati publicirati sadrzaj na streeming platformama i prodavati ga ili ne? 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
16 godina
online
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
CalvinRi kaže...
Old Iggy kaže...
jdv kaže...

Pa  to, neka bude jedan legalini servis sa svim sadržajima koje ima Popcorn pa neka se proizvođači saržaja sami poslije razračunavaju.

To bi bilo suludo preskupo.

 Za koga? Pa jel se proizvodjacima contenta isplati publicirati sadrzaj na streeming platformama i prodavati ga ili ne? 

Preskupo za korisnika. Kad bi se agregirao sav program i platila prava svim vlasnicima ne bi imalo smisla niti bi netko to posebno kupovao.

15 godina
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

budući da su manje-više izumrli sustavi za snimanje (i pohranu) videomaterijala, svejedno mi je sve dok "sadržaj" postoji na torentima. serije i filmove gledam kad hoću i mogu (često "na rate" jer nema vremena za "u komadu") i ne pristajem da mi bilo koji odašiljatelj diktira vrijeme gledanja. i kruh kupujem da ga smažem poslije, a ne odmah u pekarnici. s osme strane, u svijetu postoji mnoštvo izvrsnih sadržaja koji nisu američki, što je razlog više za oslanjanje na prijespomenutu uslugu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2016 13:49 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

Ne samo da bi bilo skupo (i za servis i za krajnjeg korisnika), nego praktički nemoguće i nerealno.

 

VoD servisi plaćaju extra samo da bi imali exkluzivu, nešto što imaju samo oni i što ih razlikuje od ostalih. Bio bi stvarno (ugodno) iznenađen da se pojavi neki takav servis.

 

 

Ontopic: Amazon Prime mi djeluje zanimljivo definitivno, isto ako i ona njihova najavljena maloprodajna trgovina.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvatskoj

"....pa je na američkom tržištu lakše rešavao otpor klasičnih šahističkih taksi-službi od Ubera,..."

 

Jel to copy paste od susjeda?

Why so serious?
 
7 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
Cesc kaže...

"....pa je na američkom tržištu lakše rešavao otpor klasičnih šahističkih taksi-službi od Ubera,..."

 

Jel to copy paste od susjeda?

 zbilja strašna pogreška, čak gora od afere sa srpskim čokoladicama koja ovih dana trese hrvatsku do temelja

11 godina
offline
Re: Top 5 američkih servisa koje očekujemo u Hrvat
Koje su to jednostavne metode za korištenje Spotifyja?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice