Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu

poruka: 5
|
čitano: 745
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu".
15 godina
offline
Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu

Riga mi se od ovih "ucionica buducnosti".

Koliko novaca skucano u skupe tablete koji kroz par godina nece funkcionirat, pokrast ce ih sta ucenici sta profesori, a da ne govorim sta ce ekipa citat novine za vrime nastave.

Zar jedan projektor i laptop sa powerpointom nije dovoljan da se modernizira nastava?

Ne, jer tako microsoft hrvatska ne bi odera porezne obveznike za masnu cifru.

 

Samsung TV 65" - 11,500kn (ima i Vivax za 6500kn)
Laptop sa i3 procesorom, predinstalirani windowsi - 4,500kn (neki Acer, susid mi ga kupia nedavno)

Microsoft office 2016 (home&student) - 1851 kn

HDMI kabel
Zidna kanalica za provuc kabel

 

Za 18,000kn cila ucionica rjesena. Imas Microsoft cloud di ucenici mogu pristupit materijalima s nastave...

 

Kaze faca "vec druga ucionica u dalmaciji" - koliko bi ih bilo da umisto uhljeba koji je na placi microsofta stave nekoga s mozgom?

"besplatno su ustupili Office 365" - ustupia bi ti ga i ja da sam te odera za.... zasto ne pise koja je cijena ovoga svega?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu

ovo jamačno nema nikakve veze s feudalizmom, trošenjem državne love (našeg poreza!) za svoje selo i slučajnošću što je gotovo čitav most iz metkov'ća, je l da? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu

Slažem se s kolegom gore. Ne vidim smisao kupnje tableta? Radije nek se opremi učionica s računalima pa da djeca uče informatiku od malih nogu. Hrvati su informatički jako nepismeni i njima ovi tableti izgledaju kao meni nuklearna fizika a ustvari je to sve samo govnjavo bacanje love. Kad sam bio na faksu imali smo pametnu ploču po kojoj bi se trebalo pisati nekakvom posebnom olovkom. Naša akademska elita je koristila obične flomastere i naravno rasturila ploču. Koja je bila svrha te kupnje ako nitko nije znao kako se koristi, kako se spaja s računalom? Čemu sluše oni informatičari koje faks zapošljava?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu
Prince-Artas kaže...

Slažem se s kolegom gore. Ne vidim smisao kupnje tableta? Radije nek se opremi učionica s računalima pa da djeca uče informatiku od malih nogu. Hrvati su informatički jako nepismeni i njima ovi tableti izgledaju kao meni nuklearna fizika a ustvari je to sve samo govnjavo bacanje love. Kad sam bio na faksu imali smo pametnu ploču po kojoj bi se trebalo pisati nekakvom posebnom olovkom. Naša akademska elita je koristila obične flomastere i naravno rasturila ploču. Koja je bila svrha te kupnje ako nitko nije znao kako se koristi, kako se spaja s računalom? Čemu sluše oni informatičari koje faks zapošljava?

 Hahahhaa, to je to, plati se "pametna ploca" a ekipa po njoj pise flomasterima.
Dzaba ti ploca kad nemos dat otkaz uhljebu koji bi se triba znat time koristit, a ne zeli.

15 godina
offline
Re: Učenici u Metkoviću dobili digitalnu učionicu
Meni je u ovoj vijesti najzanimljivije tko je ovo dobio...kako bas Metkovic? :D
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice