[VIDEO] Isprobali smo kampanju FIFA-e 17

poruka: 2
|
čitano: 750
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO] Isprobali smo kampanju FIFA-e 17".
12 godina
offline
[VIDEO] Isprobali smo kampanju FIFA-e 17

Kaže recenzent nema problema s izvođenjem Frostbite enginea, a igra stenje na mahove i na 15 fps-a. Ne znam sad je li to do Youtubea ili nečeg drugog, ali ako je ovo vjerno prenesen gameplay, onda definitivno ima problema s izvođenjem Frostbite enginea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
[VIDEO] Isprobali smo kampanju FIFA-e 17

Uf, ostario sam posljednju verziju FIFAu koju sam igrao je 2004, onda sam prešao na kompjuterske managere.

Da, ja još uvijek igram sa strelicama na keyboardu kada ponekad zavrtim FIFA-simulaciju nogometa.

Nego, pogledao sam ovaj review, te mi se čini zanimljivo kako FIFA postaje nešto poput RPG kroz simulaciju nogometa.

Postoji nešto takvo i za simulaciju baseball, a posljednja sportska videoigra koja sam igrao, a da me ne to podsjeća je simualcija boksa, Real Boxing.(nažalost, meni jedina poznata simulacija boksa za PC..., te se još relativno brzo pređe....)

 

Ako sam dobro shvatio, osim komandi u gameplayu za igrača kojeg se predstavlja preko gamepada, mora se još paziti na upravljanje sa komanda od mojih kolega suigrača.

Centar pažnje nije samo igraču koji je ful pod mojom kontrolom, nego moram paziti i na suigrače kako će u kojem trenutku odigrati koju stvar.

Dal' je teže igrati ove modove, nego recimo klasičnu FIFAu od prije par godina, kada igraš samo sa cijelom momčadi?

Dal' je težak taj prijelaz iz momčadske spike igre, na invidalnu?

 

Da, želio bih vidjeti još recenzija o  modovima nadolezeće FIFAi.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice