Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

poruka: 10
|
čitano: 1.429
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto".
11 godina
neaktivan
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

bas mi ih je zao, jadni oni samo su imali 280 mil eura prometa. Hoce li sada otpustati radnike jer nisu ostvarili onoliko koliko su zeljeli.

Mamicu im pohlepnu.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto
Ćudo pa nije još i više!
ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

Jel se svi slažemo da pokrenemo neku inicijativu za njih, sa bilo kakvim prilozima, koliko tko može dati?

Sarcasm off: Previše ionako deru ljude, pa apsurdno je sve kod nas, plaćamo bon od 50 kuna 55kn. Wtf?

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto
footballer kaže...

Jel se svi slažemo da pokrenemo neku inicijativu za njih, sa bilo kakvim prilozima, koliko tko može dati?

Sarcasm off: Previše ionako deru ljude, pa apsurdno je sve kod nas, plaćamo bon od 50 kuna 55kn. Wtf?

A zašto to plačaš? Zato jer im eto država uvaljuje poreze kad se sjeti a oni ih naravno prevale na tebe.

13 godina
odjavljen
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

A država im to dopušta. Kao stavit će veće poreze velikim firmama a nama utjeraju kaju

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto
Najbolje mi je kaj Madjari razmisljaju o porezu na Internet, a napredna Hrvatska drzava vec ga uvela.
No, drago mi je da imaju pad jer su nas pljackali roamingom i sada jadni placu. Zanima me plac kada ce ih jos natjerat spustat cijene.
12 godina
odjavljen
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

Neka neka. Nadam se da će im dobit biti sve manja i manja dok ne bankrotiraju. VIP je najgora mreža koja postoji, s najnesposobnijom službom za korisnike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 9:50 (formula1live).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto
footballer kaže...

Jel se svi slažemo da pokrenemo neku inicijativu za njih, sa bilo kakvim prilozima, koliko tko može dati?

Sarcasm off: Previše ionako deru ljude, pa apsurdno je sve kod nas, plaćamo bon od 50 kuna 55kn. Wtf?

 

Samo kod vipa plaćaš 5 kn više za bon?

 

Recite kaj hoćete ali Vip je još uvijek najbolja mreža kod nas.

Uz t-mobile 

 

Sve ostalo je nula bodova. Mogu oni nudit tarife duplo jeftinije od vipa a kaj im to znači ak nemaju signala . Npr. Tele2, jeftine tarife, paketi... A kod mene doma nema signala.

 

Vip ima najbolju IPTV platformu, ponudu kanala, UI tva, brzina...

isprobao maxtv, vip tv, iskon tv... I VIP je vrh .

 

Ali za sve to se plaća cijena. 

Ali za tu cijenu dobijem ono kaj platim.

hobi:moj-android.net
9 godina
offline
Re: Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto
nsoul kaže...
footballer kaže...

Jel se svi slažemo da pokrenemo neku inicijativu za njih, sa bilo kakvim prilozima, koliko tko može dati?

Sarcasm off: Previše ionako deru ljude, pa apsurdno je sve kod nas, plaćamo bon od 50 kuna 55kn. Wtf?

 

Samo kod vipa plaćaš 5 kn više za bon?

 

Recite kaj hoćete ali Vip je još uvijek najbolja mreža kod nas.

Uz t-mobile 

 

Sve ostalo je nula bodova. Mogu oni nudit tarife duplo jeftinije od vipa a kaj im to znači ak nemaju signala . Npr. Tele2, jeftine tarife, paketi... A kod mene doma nema signala.

 

Vip ima najbolju IPTV platformu, ponudu kanala, UI tva, brzina...

isprobao maxtv, vip tv, iskon tv... I VIP je vrh .

 

Ali za sve to se plaća cijena. 

Ali za tu cijenu dobijem ono kaj platim.

T-mobile i vip vas deru 15 godina a i dalje ih hvalite,

to je isto kao što ovi što vole Hrvatsku, a ista im oduzima posao i prava svakim danom, ali i dalje je vole

11 godina
neaktivan
offline
Vipnetu prihodi pali za 3,9 posto

Jiří Dvorjančanský Tipično hrvatsko ime i prezime od stoljeća 7... Mi smo samo ovce za šišanje nekim strancima da bar imamo neki državni telekom ili bilo što slično da je skuplji i 10% od ove bagre koristi bi se njime (iako bi ta lova završila u nove audije) ali ajde bar nešto ovako to ide ko zna gdje... A i jadni vip bankrotirat će i on i vodafone i t come đubrad jedna jedino ulaganje je u plaće radnika koji rade ko da su robovi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice