Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

poruka: 8
|
čitano: 934
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlada RH organizira tweetup s temom startupa".
15 godina
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

jedino na što bih došao s osmijehom je kad bi sadašnja vlada i njezina glavna "oporba" organizirala kolektivno samoubojstvo ili barem progonstvo na južni pol. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

tko je taj Saša Cvetojević, vidim da se svagdje gura i da u zadnji par mjeseci iskače kao iz paštete, 

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

Potpuno unistiti gospodarstvo i onda poticati ovakve kratkotrajne gluposti...

 

Citam clanak pa me zanima, a posto vec stoljecima imamo krasan jezik, moze li se sve ovo izreci na hrvatskom jeziku? Ne vjerujem da vladajuca garnitura zna sto to sve znaci, a isto tako ne vjerujem niti da bi amerikanci, njemci, japanci ili sl koristili hrvatske rijeci. ne svidja mi se niti lokacija. zasto nije napravljeno u nekom prostoru koji je otvorenij publici? u cemu je problem da se osobno predstavis i onda ih zbog svih njihovih gluposti koje prolazis da bis ista pokrenuo, posaljes u rodni kraj? 

vicious
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vlada RH organizira tweetup s temom startupa
miller1985 kaže...

tko je taj Saša Cvetojević, vidim da se svagdje gura i da u zadnji par mjeseci iskače kao iz paštete, 

 

 

 To ti je još jedan u nizu Hrvatskih "poduzetnika",koji sebe smatra da je veći od bila gejtsa.

A prije par mjeseci u NU2 na pitanje Stankovića kolko imate zaposlenih ovaj odgovara sa nekom suludom brojkom tipa 4 ili 5(tu negdje,nemojte me držat za rijeć)

Lik koji se kao bori protiv korupcije u Državnom aparatu a većina prihoda mu dolazi od poslova sa državom.

Znači klasićni Rvatski krizoizbavitelj i allmightysavior

SIVE LUBANJE SILOM
11 godina
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

Predlažem da im pomognemo twitajući nešto kao:

 

Kako potpuno unistiti gospodarstvo! #VladaUp #StartupHrv

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

ili ovak

Kako potpuno unistiti gospodarstvo! #VladaUp #HowtofuckupHrv

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Vlada RH organizira tweetup s temom startupa

Vlada RH ne može organizirati kokoši u svom kokošinjcu a kamoli neki meetup ...

 

miller1985 kaže...

tko je taj Saša Cvetojević, vidim da se svagdje gura i da u zadnji par mjeseci iskače kao iz paštete, 

Neki tip koji prodaje priču poduzetnika, prodaje potrepštine državnim bolnicama. Cucla državni proračun (vidiš i da je moderator na tom kvazi meetupu :D kaos) da ono ... vozi electric car Tesla model S (ili koji je model dunno) i glumi tipa koji podupire startupe negdje tamo okolo nešto ... dunno.

Uopće mi nije jasno zašto mu se daje toliko medijskog prostora.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 21:26 (ContoNick).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vlada RH organizira tweetup s temom startupa
miller1985 kaže...

tko je taj Saša Cvetojević, vidim da se svagdje gura i da u zadnji par mjeseci iskače kao iz paštete, 

 

 

Lik kojem je Bug na BFS2015 urucio nagradu u kategoriji ''to želim imati' godine' za Teslu S. Zasto, zato sto je lik među prvima u HR kupio teslin auto.

 

Sorry bugovci, ali jos uvijek ne mogu preći preko toga jer mislim da se na taj način grubo 'srozali' reputaciju bug godišnje nagrade.

This time next year we'll be milionaire
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice