Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.479
|
čitano: 305.630
|
moderatori: XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
8 godina
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Čak štoviše, možeš prijaviti kapitalni gubitak ako ti dođe do neovlaštenog otuđenja poput gubitka ključa, walleta i sl.

U biti, sve interkonverzije koje nisu fiat tj. nisu priznate kao trgovinske valute u RH ti se ne vodi kao kapitalni dobitak.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
5 tjedana
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pozdrav, 

ekipa i ja smo napravili kratki edukativni animirani video o Bitcoinu na hrvatskom jeziku . Cjenio bi neki feedback. Hvala

12 Odličan 5
0 Vrlo dobar 4
0 Dobar 3
0 Dovoljan 2
5 Nedovoljan 1

3 0 hvala 1
10 godina

O ovoj tematici sve cijenim...samo na naprijed 

TheVeka
2 mjeseca

Ne znam tko zna i dali uopće koga zanima ali na Radničkoj u konzumu (bivši Merkator centar) postoji crypto bankomat odmah u predvorju kada se udje sa parkinga koji mijenja BTC i ETH

Kod prodaje Bitcoina naknada je 3.9%, a kod kupnje Bitcoina 0.9%,
Ether je moguće samo kupiti, a naknada kod kupnje 2%
NEMA dodatne naknade za rudarenje.
UZ PROMO KOD : m1 ili M1 , ostvarujete dodatnih 25% popusta kod kupnje i prodaje !!!!
Evo im i stranice na fejsu 

https://www.facebook.com/cryptobankomat/

0 0 hvala 0
10 godina

Ni glasa na bugu o 'hash wars'. Valjda da je na 20k onda bi bilo na naslovnici svaki drugi dan ;) 

Ukratno,Roger Ver i ekipa iz BitcoinCash BCH sad ima situaciju kakvu su oni napravili bitcoinu BTC. 'Lažni Satoshi' dr. Craig S. Swight sa svojim forkom od 15.11 naziva BCH SV (Satoshi's vision) igra praktički kukavice sa Verovim BCH ABC. Tko će prvi odustati :) Koji lanac bude duži, taj će biti pravi. 

Mislim, dakle half adder

1 0 hvala 0
3 godine
cryptogrid.io kaže...

Pozdrav, 

ekipa i ja smo napravili kratki edukativni animirani video o Bitcoinu na hrvatskom jeziku . Cjenio bi neki feedback. Hvala

Narator ima dobar glas. Realno, mogli biste raditi videe i o drugim temama. Nešto poput Kurzgesagt ili Polymatter.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
7 godina

Jel mi može neko objasnit kojom potvrdom se najlakše registrirat na coinbase odnosno što točno žele kao dokument potvrde adrese?

0 0 hvala 0
7 godina
Zin8 kaže...

Jel mi može neko objasnit kojom potvrdom se najlakše registrirat na coinbase odnosno što točno žele kao dokument potvrde adrese?

mozes osobnom,vozackom,putnovnicom.

traze dokument koji je poslan na adresu od neke uvazene institucije.. npr kad vam banka nesto salje, vide da je od banke koja je ozbiljna institucija i vasu adresu te to smatraju potvrdom adrese. 

ja sam imao probleme sa binanceom, posto ne dobivam nista doma na svoje ime i nemogu se sjetiti sto sam prosle godine poslao. 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
4 godine

Yellow Jacket Paris

0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice