Najbolji riffovi

poruka: 16
|
čitano: 1.734
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Najbolji riffovi

Ajde ekipa da vas čujem, malo pripetavanje za znalce i ne znalce. Koji su to Blues, Jazz, Metal, Punk, Rock itd najbolji riffovi... 

 

One Burbon, One Scotch, One Beer

Stranglehold

Tribal Convictions

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
14 godina
offline
Re: Najbolji riffovi

 

 

Rolling Stones- can't you hear me knockin

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2024 21:58 (merio).
10 godina
offline
Re: Najbolji riffovi
merio kaže...

 

 

Rolling Stones- can't you hear me knockin

 

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
12 godina
suspendiran
offline
Najbolji riffovi

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 0:45 (Cryogenic).
2 godine
offline
Najbolji riffovi

Jedna od meni najljepših gitarskih dionica, Marc Ribot u "Hoist that rag" Toma Waitsa

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 1:31 (notloB).
10 godina
offline
Najbolji riffovi

jj Nichols - Playin' for Keeps (live)

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
2 godine
offline
Najbolji riffovi

jedna od najkomercijalnijih, pristupačnijih pjesama Sonic Youtha, power pop, catchy riff, prekrasna melodija...

 

16 godina
offline
Najbolji riffovi

Jedan od mnogi iz njegovih prstiju, inače taj live nastup slovi za najbolje snimljeni Van Halen live zvuk nastupa.Podapisujem i ja, nema se tu kaj drugo dodati osim da je "kristalno sirov zvuk gitare" onako taman na idealnom mjestu.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2024 22:43 (rambox).
2 godine
offline
Najbolji riffovi

Povijest  

 

 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2024 23:22 (Zaporožac).
2 godine
offline
Najbolji riffovi

umjetnost električne gitare--- Jeff Beck (obavezno gradivo za sve koji ulaze u rock) i mlada ultratalentirana basistica 

 

合氣道
10 godina
offline
Re: Najbolji riffovi
notloB kaže...

jedna od najkomercijalnijih, pristupačnijih pjesama Sonic Youtha, power pop, catchy riff, prekrasna melodija...

 

 Nikad nisam ulovio Sonice osim Kool Thing koji im je i največi hit vjerojatno. Iz jednostavnog razloga od te ekipe su mi uvjek bili najbolji Pixies, a i sa najboljim riffovima IMO.

 

Where is My Mind

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
2 godine
offline
Re: Najbolji riffovi
Super64 kaže...
notloB kaže...

jedna od najkomercijalnijih, pristupačnijih pjesama Sonic Youtha, power pop, catchy riff, prekrasna melodija...

 

 Nikad nisam ulovio Sonice osim Kool Thing koji im je i največi hit vjerojatno. Iz jednostavnog razloga od te ekipe su mi uvjek bili najbolji Pixies, a i sa najboljim riffovima IMO.

 

Where is My Mind

 Daydream nation i album nakon toga Goo gdje su definitivno izašli u komercijalnije vode, relaksirajući svoj zvuk od atonalnosti i teže slušljivosti no wavea, sjećam se kada je izašao Goo, svi, barem moje društvo, smo željeli svirati kao oni, bio sam oduševljen njihovim zvukom iako sam ih slušao i prije toga, iz trsta sam još ranije nabavio, evol i sister, nešto teže slušanje.... Što se pixiesa tiče meni najbolji njihov album, Surfer rosa, to je masterpiece, poslušati...

evo primjerak

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 10:20 (notloB).
10 godina
offline
Re: Najbolji riffovi
rambox kaže...

Jedan od mnogi iz njegovih prstiju, inače taj live nastup slovi za najbolje snimljeni Van Halen live zvuk nastupa.Podapisujem i ja, nema se tu kaj drugo dodati osim da je "kristalno sirov zvuk gitare" onako taman na idealnom mjestu.

 Meni ovaj njihov najdraži

 

Hot for Teacher

 

.... not my cup of tea, ali od te glam/rock ekipe uvjek mogu slušat ovaj

 

Def leppard - too Late for Love

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 17:01 (Super64).
10 godina
offline
Najbolji riffovi

Bejs...

 

Billy Cobham - Red Baron

Primus - Shake Hands with Beef

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
3 mjeseca
offline
Re: Najbolji riffovi

s dirty jos su vise pomakli svoj stil u mainstream, najbolji primjer je i vjerojatno najpoznatija kompozicija na albumu, sugar kane.

 

svidjalo se to nekome ili ne, stvar je ionako za drugu raspravu ali trenuci poput [url=https://www.youtube.com/watch?v=djB7brjx1aM]theres'a sound-world[/url] spadaju ne samo u vrh njihovog stvaralastva, nego i sire. vig/wallace kombinacija zasluzna za - izmedu ostalih - nirvanin nevermind, pokazala se dobitnom kombinacijom za moorea i drustvo 

10 godina
offline
Najbolji riffovi

Down

 

Stone the Crow

Bury Me in Smoke

Eyes of the South

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice