BackTrack 4 Final Release

poruka: 121
|
čitano: 48.915
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
BackTrack 4 Final Release

Eto za sve vas koji se volite igrati sa susjedovim wirelessom, koji mislite da ste hackeri ako imate backtrack, izašao je final release te sigurnosne distribucije. Uz to ekipa je napravila jedan lijepi novi site za taj linux:

 

http://www.backtrack-linux.org/

 

 

 

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 18:29 (Buffer Overflow).
Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

ja se ne igram sa susjedovim wirelessom .... meni salju signale iz svemira :D

My software doesn't have bugs, it only develops random features
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
BackTrack 4 Final Release

Čemu to služi?

92% mladih bi palo u depresiju kada bi mi crko ekran,ako si među onih 8% koji bi pop.zdili kada bi ih to snašlo stavi onda ovo u svoj potpis.
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
Backtrack + netbook - odlična kombinacija
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release

sporo provaljivanje wep enkripcije... ima boljih programcica... i punoo punooo manjih ( usb 60mb ).. ali sve u svemu, svida mi se programcic samo jer ima puno drivera za razlicite usb wireless kartice :D ( npr airlive sad ima drivere ) ;)

15 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

Možeš li navesti te 60 MB programe?

I Backtrack NIJE programčić.

 

EDIT: @Šef Backtrack nije baš distribucija za svakodneno korištenje.

Ako ga ko hoće na netbooku može instalirati Arch linux, sjajnu distru

koja u korisničkim repozitorijima (AUR) ima sve alate koje ima i Backtrack :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2010 11:02 (nedIm).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
nedIm kaže...

Možeš li navesti te 60 MB programe?

I Backtrack NIJE programčić.

 

EDIT: @Šef Backtrack nije baš distribucija za svakodneno korištenje.

Ako ga ko hoće na netbooku može instalirati Arch linux, sjajnu distru

koja u korisničkim repozitorijima (AUR) ima sve alate koje ima i Backtrack :)

Slažem se da nije za svakodnevno korištenje, ali isto tako nije ni istina da ima sve alate. Mnogi od njih su napravljeni baš od ekipe iz backtracka, a većina ostalih treba dodatne pakete (dependencies) i instalacijske procedure da se instalira. Možeš dobiti neke osnovne tipa nmap aricrack-ng, ali većinu (oko 80%) ne možeš.

 

To znam jer sam radio slični remx sa drugim distribucijama.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
15 godina
offline
BackTrack 4 Final Release

znaci sluzi za to da se preko bezicne veze nekom upadne u internet, tj susjedu ili bilo kome?

92% mladih bi palo u depresiju kada bi mi crko ekran,ako si među onih 8% koji bi pop.zdili kada bi ih to snašlo stavi onda ovo u svoj potpis.
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
ivm kaže...

znaci sluzi za to da se preko bezicne veze nekom upadne u internet, tj susjedu ili bilo kome?

Naravno da ne.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
14 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

E imam problem.

Instaliram Backtrack4 na virtualni disk i sve namjestim kako i na jednom vide-u.

Hoću napraviti wep hack i kada napisem airmon -ng.Pod interface mi ne pise nista,malo gledam po

opcijama i kad idem pod wireless networks pise mi:no wireless network.

Imam speedtouch adapter (Realtek RTL8102E)

Plizz pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
ivm kaže...

znaci sluzi za to da se preko bezicne veze nekom upadne u internet, tj susjedu ili bilo kome?

Služi za takozvani offensive security, pen-testing i sl. Imam FR već neko vrijeme, skinuo nekih 10ak dana nakon šta je izašao, zgodna stvarčica, jedino me malo smeta wicd, al ajd, malo ga tweakneš pa će se moć spojit i na PEAP sa WEP-om sa MSCHAPv2-om (bez certifikata), al sve drugo okej. I jedino me smeta KDE, to sam namjeravo zamijeniti fluxbox-om, a sad, vidjet ćemo.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
offline
RE: BackTrack 4 Final Release

The Gamer,  i meni se javio taj problem, trebas imat koliko mi se cini wireless karticu od intela ili USB. s tim ide

ekoraca
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release

Tenx

14 godina
protjeran
offline
BackTrack 4 Final Release

Upće ne. Jel se netko od vas sjetio pokrenuti NetworkMAnager uopće? Pod services?

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

Imam Ralinkicu i radi super, na laptopu intelov chipset ne radi dobro s backtrackom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

Moram nadodat da mi se jako jako sviđa forensics mod rada.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

E šta je bolje wireless kartice ili usb.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
Buffer Overflow kaže...

Eto za sve vas koji se volite igrati sa susjedovim wirelessom, koji mislite da ste hackeri ako imate backtrack, izašao je final release te sigurnosne distribucije. Uz to ekipa je napravila jedan lijepi novi site za taj linux:

 

http://www.backtrack-linux.org/

 

 

 

 Dijete ti to otkrio "AMERIKU"???

16 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
linux-haker kaže...
Buffer Overflow kaže...

Eto za sve vas koji se volite igrati sa susjedovim wirelessom, koji mislite da ste hackeri ako imate backtrack, izašao je final release te sigurnosne distribucije. Uz to ekipa je napravila jedan lijepi novi site za taj linux:

 

http://www.backtrack-linux.org/

 Dijete ti to otkrio "AMERIKU"???

Uh-oh...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
linux-haker kaže...
Buffer Overflow kaže...

Eto za sve vas koji se volite igrati sa susjedovim wirelessom, koji mislite da ste hackeri ako imate backtrack, izašao je final release te sigurnosne distribucije. Uz to ekipa je napravila jedan lijepi novi site za taj linux:

 

http://www.backtrack-linux.org/

 

 

 

 Dijete ti to otkrio "AMERIKU"???

Lol on je djete a ti si "haker".

Bolje da ništa više ne govorim.

16 godina
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
1domagoj1 kaže...

Moram nadodat da mi se jako jako sviđa forensics mod rada.

Objasni forensics mod?

Inaće imam od linsys-a usb stick i radi ko zmaj, intelova 4965 još nije podržana koliko ja znam.

Ima li tko da je creko WPA?

16 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
Exploder kaže...
1domagoj1 kaže...

Moram nadodat da mi se jako jako sviđa forensics mod rada.

Objasni forensics mod?

Inaće imam od linsys-a usb stick i radi ko zmaj, intelova 4965 još nije podržana koliko ja znam.

Ima li tko da je creko WPA?

U forensics modu Backtrack ne automounta niti jedan drive, niti traži swap particije, ništa. Što u prijevodu znači, kad se distra boota, podaci na računalu ostaju netaknuti, al ono, potpuno netaknuti. Distra postaje takozvani write blocker (softverski write blocker, naravno).

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
postovanje.,jer bi se moglo malo detaljnije pisati o wpa-aircrack enkripciji na siteu.,i kako se za razliku od wep pisu naredbe..!?? tnx :))
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
dzoya kaže...
postovanje.,jer bi se moglo malo detaljnije pisati o wpa-aircrack enkripciji na siteu.,i kako se za razliku od wep pisu naredbe..!?? tnx :))

moglo bi se ali je to zabranjeno na ovom forumu

 

upotrijebi google-tvoj najbolji prijatelj

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
protjeran
offline
BackTrack 4 Final Release

Pa nije baš zabranjeno jer je to legitimni software i kao takav se može koristiti za testiranja.

 

Ali, ja bi preporučio official pages, i naravno google jer o toj temi ima brdo toga napisanog.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BackTrack 4 Final Release

BackTrack -> Jako dobra stvar za provjeravanje sigurnosti... Nije samo za wireless, ima alata za još sigurnosnih sustava...

Najpoznatiji je po tome što je najbolji prijatelj za obračunavanje sa wireless lozinkom...

Jedino što me oduvjek smetalo u BackTrack - u je to što koristi GNOME, ne mogu se naviknuti na njega...

Tesla
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
ivm kaže...

Čemu to služi?

BackTrack je Linux distribucija kojom se provjerava sigurnost određenih sustava i servisa, naprimjer wireless lozinki, po čemu je on najviše i poznat.

Tako možete hakirati wireless lozinku, npr. svome susjedu.

Naravno, iz etičkih i moralnih razloga ne savjetujem da to radite, osim ako susjed nije suglasan o tome.

Tesla
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
The Gamer kaže...

E šta je bolje wireless kartice ili usb.

Ovisi što koristiš. Ako bootate BackTrack preko VMWare - a (virtualno računalo), on prihvaća samo USB adaptere.

AKo bootate BackTrack kao Live CD ili imate Dual Boot, onda je sasvim svejedno.

Tesla
14 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
The Gamer kaže...

E imam problem.

Instaliram Backtrack4 na virtualni disk i sve namjestim kako i na jednom vide-u.

Hoću napraviti wep hack i kada napisem airmon -ng.Pod interface mi ne pise nista,malo gledam po

opcijama i kad idem pod wireless networks pise mi:no wireless network.

Imam speedtouch adapter (Realtek RTL8102E)

Plizz pomoć.

Kakav adapter koristite? U virtualnim računalima najbolje je ako imate USB wireless adapter, jer većina programa koji rade sa virtualnim diskovima ne dopušda da

"montirate" na njega adapter koji koristi neko durgo sučelje.

Tesla
15 godina
neaktivan
offline
RE: BackTrack 4 Final Release
A što ako imam laptop i na njemu VMWare s BT-om?


I, postoji opcija Višestruko citiranje, tako da ne duplaš postove.
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice