Kingston 1.5 sa Corsair 1.65v?

poruka: 3
|
čitano: 3.688
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Kingston 1.5 sa Corsair 1.65v?

Pozdrav imam jedan problem... Imam dostupno 6 stickova po 2GB ddr3, 4x2gb kingston ddr3 1333mhz 1.5v i 2x2gb corsair dd3 1600mhz 1.65v... Problem je sto to moram rasporedit na 2 ploce, jedna ploca podupire sve, a druga ploca ne podupire corsair, sto znaci da bi morao mjsat kingston 2x2 i corsair 2x2... hoce li uopce tako raditi?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kingston 1.5 sa Corsair 1.65v?

Otkud to da ploča ne podržava Corsair? Jesi li testirao ili nisi našao RAM na listi podržanih (čitaj testiranih). Lista "podržanog" RAM-a najčešće se odnosi na RAM koji je testiran u matičnoj ploči. Onaj proizvođač koji nije na listi ne znači i da ne radi sa tom matičnom pločom. Dakle, prvo testiraj Corsair pa ako ne bude radilo idemo dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kingston 1.5 sa Corsair 1.65v?
phoenix2003 kaže...

Otkud to da ploča ne podržava Corsair? Jesi li testirao ili nisi našao RAM na listi podržanih (čitaj testiranih). Lista "podržanog" RAM-a najčešće se odnosi na RAM koji je testiran u matičnoj ploči. Onaj proizvođač koji nije na listi ne znači i da ne radi sa tom matičnom pločom. Dakle, prvo testiraj Corsair pa ako ne bude radilo idemo dalje.

 Trazio sam na listi taj model Corsaira i nisam nasao... Uglavnom sad sam stavio Corsair 2x2 plus kingston 2x2 namjestio da rade na 1.5v oba dva (na 1333mhz) i radi sve ok... Ili cu mozda taj corsair probat prebacit tamo ali zasad ovo radi

Siky1234
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2015 11:10 (Siky1234).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice