Lenovo A5500 - software problem

poruka: 8
|
čitano: 4.425
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Lenovo A5500 - software problem

Naci radi se o tabletu lenovo a5500, koji je rootan, i na njega je instaliran program za deinstaliranje sistemskih aplikacija (napr. lenovo sync, google drive, i tako nekih glupih programa), i bilo je sve dobro dok se buraz od 10 godina nije dohvatio te aplikacije i pobrisao Bog zna sta sa tableta i sad ne radi google play, gmail, nemogu uopce account stavit na tablet. Naravno, ta aplikacija sprema deinstalirane programe da se mogu ponovo instalirati ako se nes dogodi, ali je buraz napravio tvornicki reset i obrisao te recovery datoteke i nemogu vratit vise te programe. 

Sad me zanima jel postoji program koji pronalazi to sta je pobrisano pa instalira natrag, ili moram staviti original novi rom na njega?

 

Hvala na odgovoru unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lenovo A5500 - software problem

Sta niko nece pomoc/odgovorit? A znam da vas ima tu bar 10 koji poznate android u 'dusu'...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo A5500 - software problem

Možeš skinuti original ROM, raspakirati ga pa samo aplikacije koje nedostaju instalirati. Ali lakše je naravno instalirati ga, a i brže je.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lenovo A5500 - software problem

Uredu, ROM imam, ali kako ga instaliram? Neki link?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo A5500 - software problem

Upute. Na ruskom je, ali kad se prevede s google translate nije problem za pratiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lenovo A5500 - software problem

Jel pustio Vip 4.4.2 update za ovaj tablet ?

 

Inače, kako ste zadovoljni uređajem ?

 

Ako sa dobro shvatio HV model je taj koji ima podrsku za voice i SMS, a Vip u ponudi ima H model koji takodjer ima voice i SMS podrsku... pa mi nije jasno :)

martic.net, digitalije.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 8:18 (DarMar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo A5500 - software problem
jel ima netko VIP-ov ROM za Lenovo A5500-H ..
zvog virusa je stavljen Lenovo originalni ROM, no ne prepoznaje SIM karticu.. tj. prepoznaje no izgleda da VIP HR nije podrzan carrier...
Unaprijed zahvaljujem..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo A5500 - software problem
Ja sam davno dobila da ga mogu azurirati ali nikako ne mogu preuzme sve i krene sa azuriranjem i ne dodje ni do pola javlja pogrešku...ima li tko iskustva s tim? Hvala
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice