Recovery problem na Wildfire s

poruka: 3
|
čitano: 451
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Recovery problem na Wildfire s

E ovako,krenuo sam instalirat novi ROM na mob u naslovu.I prije nego sto sam ga prebacio na mob. odlucim formatirati SD karticu,al prebacim ClockworkMod folder sa SD na komp. kao i sve ostale bitne stvari,slike i sl.Nakon formatiranja sve vratim na karticu i krenem da instaliram novi ROM,sve normalno mi udje u ClockworkMod,medutim kada izaberem da udjem u recovery mob. se samo restartuje.

Predpostavljam da nisam trebao raditi format ili sam nesto pogresno uradio,ali da li ikako mogu da popravim nekako ili nanovo instaliram taj recovery,jer zaista sam pocetnik u tim stvarima,pa da mi objasnite.

Valdja nije neki veci kvar.

Lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Recovery problem na Wildfire s
Instaliras sve potrebne drivere za mob (adb,fastboot)
Nakon toga skines recovery za svoj mob, imas na Clockworkmod stranici za skinit. Kad si sve to rijesio spojis mob sa kompom u fastboot modu, preko cmd-a upisujes komandu fastboot flash recovery recovery.img
11 godina
odjavljen
offline
Re: Recovery problem na Wildfire s
Instaliras sve potrebne drivere za mob (adb,fastboot)
Nakon toga skines recovery za svoj mob, imas na Clockworkmod stranici za skinit. Kad si sve to rijesio spojis mob sa kompom u fastboot modu, preko cmd-a upisujes komandu fastboot flash recovery **recovery.img
** je naziv recoverya kojeg si skinio
To ti je sad sto sam napisao sve ukratko, za detaljnije odes na xda stranicu i tamo imas sve.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice