Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'

poruka: 10
|
čitano: 17.415
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Imam LG G4, kupljen u oglasniku, napravljen hard reset, međutim, u mob je nemoguće ući jer traži da se upiše adresa koja je prethodno bila sinkronizirana na racunu. Dakle, nakon sto izaberes jezik i internet vezu... Mislim da je prosli vlasnik napravio hard reset al' zaboravio na neki nacin uklonit taj svoj gmail.

Dakle pise: Verifying your account. This device was reset. To continue, sign in with a google account that was previously synced in this device.

Jel' zna netko kako da se ovo rijesi, prvi put mi se dogodilo, a nemam pojma ni postoji li nacin sad da uđem vise, ili da ga na servis odnesem?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'

Moguce je, pogledaj par tutova po YT. Ja sam uspio to rijesit do sad na Note 5, S6 i J7. Tako da vjerojatno da se moze i na G4. Ne znam da li ti bi to u servisu htjeli napraviti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Frendu se isto dogodilo na samsungu, bio pod garancijom i riješili mu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Gledao sam te neke tutoriale, al' problem je sto je vec pomalo staro sve to snimljeno i u vrijeme dok je bio android 5.1, sad se sve kroz postavke izmjenilo i nije slicno kao i u videima kroz koji pokazuju postupak, dakle, pogubis se i izgubis zivce dok shvatis sto i kako i na koji nacin... A neki novi tutorial nisam pronasao. :/ za marshmallow ili nougat recimo...
Pokusao sam kroz recovery mode opet sve na hard reset, al' taj factory protection i dalje ostaje...
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'

Probaj ovu metodu (od 40-te sekunde):

Kruha i igala...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Nazalost ne, na LG tipkovnici te ovaj monkey znak ne vodi u postavke, al' ima na drugi nacin, svejedno, i na taj drugi nacin nema one tri tockice, onih postavki gdje je on isao, niti trazilice...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Imam isti problem na meanit Q1 + kako rijesit to
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'

120kn servis

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Jel mogu to kak sam rijesit
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zaštita androida: 'Ovaj uređaj je poništen...'
Jel mogu to kak sam rijesit
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice