IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

poruka: 67
|
čitano: 31.239
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (iOS 4.2.1) jailbreak

Chao ekipo, nabavio sam i ja iPhone 4  {#} pa mi treba vasa pomoc, vas koji se malo vise kuzite u to :)

kratko i jasno->  {#} Gdje mogu pronaci PROVJERENE upute za jailbrek (iOS 4.2.1)?

P.S.

jucer sam nesto pokusavao i prilikom restoranja iOs-a izbacilo mi error

i mobac tak ostal :) sad sam ga nakon petog pokusaja uspio restorat... (neznam kaj se dogodilo...)

pa zato pitam, da si ga jos ne shebem,...

e i da, da ne otvaram novu temu... zašto ne mogu autorizirati komp?!. izbaci mi poruku nesto tipa "the network connection timed out"

imam W7, 64bit.. sve moguce sam probal, firewall sam nakraju opce ugasil.. itd.. nemam vise ideje...

 

 

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 9:10 (mb_fak_team).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Evo ovde su ti upute za 3GS, ali trebale bi radit i sa četvorkon. Meni rade sa 3G.

Sa ove stranice možeš skinit bilo koji firmware za iphone.

 

I za kraj na ovoj stranici imaš za skinit redsn0w.

 

 

 

I neke općenite preporuke kad jailbrekaš Iphone. Najbolje ti je prvo skinit sve šta ti triba, iTunes također neka ti bude najnovija verzija. Nemoj prekidat jailbreak pogotovo kad ti je iphone u DFU modu. Posli toga moš samo restore napravit. Ili ga izbacit iz tog moda ovin programon. 

Eto to bi ti bilo ukratko to. 

I da, za četvorku ti je sasad samo tethered jailbreak. To znači da kad ti se mob ugasi morat ćeš ga ponovo pokrenit sa redsn0won.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Iz moga iskustva JB za 3G/3GS ne radi na 4-ci!

Vecina JB-va na netu jest provjereno, nitko ne zeli zeznuti iPhone..

Sooner or later, though, you always have to wake up.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

mnogo hvala,sve glatko proslo... !

samo da pitam, jel zna tko kad ce untethered?

 

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Zasad samo za neke beta iOS-ove.

Tu i tu imaš nešto više.

 

Citiran "requires iOS 4.2 Beta 3 IPSW as well as 4.2b3 SHSH blobs saved on Cydia for your iDevice.". Također imaju neki problemi sa bluetoothon i još nekin sitnicama. Pa ako očeš možeš probat, iako ja nebi.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Preko   Cydia sam skinuo i appsync i deri po crackovanim igricama :) đ      


samo, nisam bas shvatio , nakon kaj ugasim iphone, kak ga onda opet jailbrejkati?

 

edit: nemrem ugasit taj spoiler , pa zato tak pisem {#}  :))  

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 15:23 (mb_fak_team).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
mb_fak_team kaže...

Preko   Cydia sam skinuo i appsync i deri po crackovanim igricama :) đ    

 

samo, nisam bas shvatio , nakon kaj ugasim iphone, kak ga onda opet jailbrejkati?

 

edit: nemrem ugasit taj spoiler , pa zato tak pisem {#}  :))  

Označiš tekst i imaš skroz desno gumb poništi oblikovanje.

 

Pa u principu da, kad ti se izgasi, znači ono skroz moraš ga ponovo jailbrakeat, ali ne i ponovo instalirat igre i aplikacije nego samo pokrenit jailbreak. Iako nemoj me uzimat za rič, sa četvorkon nisan radija puno tako da neznan.

 

Također instaliraj i installous...Potraži na google kako se instalira, nesmi se o tome ovde {#}

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

za krekirane igre si skineš installous sa hackulo sourcea a što se tiče jb za 4.2.1 mislim da još cijela verzija nije izašla pa malo pričekaj zbog mogućih problema.ovaj sada jb za 4.2.1 je beta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
Kill Frenzy kaže...

za krekirane igre si skineš installous sa hackulo sourcea a što se tiče jb za 4.2.1 mislim da još cijela verzija nije izašla pa malo pričekaj zbog mogućih problema.ovaj sada jb za 4.2.1 je beta

A napisa je da je već jailbrakea.

 

Neznan za iphone 4 ali meni na 3G nema nikakvih problema sa 4.2.1 jailbrakeon usto je i untethered.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Ja čekam da izadje full verzija.Neću stavljat nikakvu betu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Evo ja san za 3G radija po ovin uputama, triba mi je i unlock pa san i to napravija. I zasad nema nikakvih problema, cura i ja ih koristimo svaki dan i nikakvih problema dosad nismo imali. Tako da ja mislin da ovo nije beta nego konačni jailbreak. Barem za 3G, neznan za 4.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

post je od 2.12.2010 tako da to sigurno nije konačni jb osim ako nije osvježeno neki dan a to ne piše.

Vjerojatno imaš sreće pa sve radi ok.

 

inače ja imam četvorku i za nju će trebati čekat nešto duže :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 16:07 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Da, možda je i to. Ma dok mi radi neću ništa dirat.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

šta koristiš od igara,aplikacija.koje su ti najdraže?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Pa u zadnje vrime san se navuka na angry birds. 

 

Inače cut the rope mi je najdraža igra na mobitelu, tu i tamo zaigran fifu10, spore, doodle jump, stone wars, doodle fit...Ima ih...

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

sinoć sam skinuo nin jump i sad skidam spirit.ninjump je super a spirit mi se takodjer čini odlična

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
sirka666 kaže...

Pa u zadnje vrime san se navuka na angry birds.

 

Inače cut the rope mi je najdraža igra na mobitelu, tu i tamo zaigran fifu10, spore, doodle jump, stone wars, doodle fit...Ima ih...

  haha, ja sam isto na angry birdsima, al najžešća mi je real racing 2 :))

 

 

 

probal sam stavit installous, al sam nakon toga trebao restorat cjeli sustav jer nakon restarta uređaja samo mi je ekran bio crn (sa jabukom) i nista dalje....

 

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

nešto je pošlo po zlu ali bez installousa nema  ništa. On je zamjena za appstore.  Nemaš u cydiji sve aplikacija nego ti treba on

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
Kill Frenzy kaže...

nešto je pošlo po zlu ali bez installousa nema  ništa. On je zamjena za appstore.  Nemaš u cydiji sve aplikacija nego ti treba on

Da ali ako skine appsync (a napisa je da je skinija) lakše mu je skidat sa kompjutera. Evo na ovoj stranici ima 99% stvari ko i na iTunes.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
offline
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
sirka666 kaže...
Kill Frenzy kaže...

nešto je pošlo po zlu ali bez installousa nema  ništa. On je zamjena za appstore.  Nemaš u cydiji sve aplikacija nego ti treba on

Da ali ako skine appsync (a napisa je da je skinija) lakše mu je skidat sa kompjutera. Evo na ovoj stranici ima 99% stvari ko i na iTunes.

Da znam. Velike aplikacije ili one koje mi se užasno sporo skidaju i ja skidam sa kompa ali neke male gluposti iz udobnosti kreveta je lakše skidat onda preko installousa :D

15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

skidam prek kompa... :

a i ne zelim da mi sad opet se to desi.... sad kad sam presao 2 tiera na real racingu 2

{#}

 

edit: a u mp3, neznam zasto svaki put kad gasim iphone mi se pojavi vjecni crni screen? grrr

a bio sam sve samo prvi na real racingu   :((((

ima ko kakvo rjesenje?

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 20:30 (mb_fak_team).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
mb_fak_team kaže...

skidam prek kompa... :

a i ne zelim da mi sad opet se to desi.... sad kad sam presao 2 tiera na real racingu 2

{#}

 

edit: a u mp3, neznam zasto svaki put kad gasim iphone mi se pojavi vjecni crni screen? grrr

a bio sam sve samo prvi na real racingu   :((((

ima ko kakvo rjesenje?

:S

15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

nesto takvo?

 

 

i onda ga moram pokrenut u recovery modu i restorat sve....:(

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 20:44 (mb_fak_team).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

pretpostavljam da imaš 4.2.1 ios prema tome kao što sam gore naveo za njega nema službeni jb. lijepo sam ti rekao da ne stavljaš taj jb.sad ga lijepo jb-aj i sačekaj koji dan za finalnu verziju jb-a za 4.2.1. imaš tzv tethered verziju jb-a pretpostavljam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

a nigdje ne pise da nije sluzbeni jb, samo je beta (0.9.6b5), sad ga necu jb.. pricekat cu koji dan, nadam se da ce izac... :)

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
mb_fak_team kaže...

a nigdje ne pise da nije sluzbeni jb, samo je beta (0.9.6b5), sad ga necu jb.. pricekat cu koji dan, nadam se da ce izac... :)

{#}

 

 

edit: ideš stavljat beta jb koji je za testiranje.strpljenja malo{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 21:01 (Kill Frenzy).
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

evo ne ljutim se ja... drago mi je da mogu testirat :)))

samo nikad im necu oprostit real racing :))

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

Rekoh ja da je tethered, tj svaki put kad ga ugasiš moraš ponovo JB. Ali ja ga uopće ne gasin tako da i neman baš problema sa tin.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 (4.2.1) jailbreak

ja sam ga moral ugasit jer mi je ponestalo memorije, kad ono samo crno :)

nekej ne valja...

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IPhone 4 (4.2.1) jailbreak
mb_fak_team kaže...

ja sam ga moral ugasit jer mi je ponestalo memorije, kad ono samo crno :)

nekej ne valja...

joj miškec pa ti uopće ne čitaš postove.

brzi dupli klik home button i otvori ti se izbornik dolje. staviš prst na ikonu i držiš dok ti se ne pojave iksici i pozatvaras sve i oslobodis memoriju.LOL

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice