Iphone 4 problem

poruka: 6
|
čitano: 1.262
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 pomoć!!!

Frend ima problema s iphoneom.Rekao mi je da je azurirao software preko kompa i da mu je pukla internet veza i da mu se od tada mob zaključao.zna li netko riješiti taj problem?

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Iphone 4 problem

Kakve veze ima internet veza s updateom fwa?

 

Dok se fw skida update se ne radi, a kada počne proces updatea onda mu internet ne treba. Sve do prvog boota i aktivacije, ali to se sada ionako može odraditi na samom telefonu.

 

Nek skine ručno fw http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ i napravi update.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 problem
Znaci probati definitivno savijet kolege post iznad, ili ako i to ne radi na mobitelu je vjerovatno bio neki tip software unlocka koji se ponistava nakon update-a iOS-a.
iPhone 4S, iOS 7.1.2
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 problem

Hvala kolege.probat cu pa vam javim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 problem

sorry,u pitanju je iPhone 4s.gledao sam na netu,ima jailbrakea za 4 ali za 4s nikako.ima tko kakvu ideju?

uglavnom,frendu se zakljucao iphone i sad ga trazi ID i passs.stvar je u tome kaj je kupljen od nekog lika i ima samo kutiju i to je to.nikako da dode u kontakt od prvog vlasnika.

bio bih zahvalan ako netko ima kakvu ideju.lp

p.s. bio je i u Apple storeu i rekli su mu da ne mogu pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone 4 problem
tumba kaže...

sorry,u pitanju je iPhone 4s.gledao sam na netu,ima jailbrakea za 4 ali za 4s nikako.ima tko kakvu ideju?

uglavnom,frendu se zakljucao iphone i sad ga trazi ID i passs.stvar je u tome kaj je kupljen od nekog lika i ima samo kutiju i to je to.nikako da dode u kontakt od prvog vlasnika.

bio bih zahvalan ako netko ima kakvu ideju.lp

p.s. bio je i u Apple storeu i rekli su mu da ne mogu pomoci

  Pomoći nema, osim prodaje o dijelove. Matična je za smeće.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice