IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 422.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Nikakva, public može instalirati tko hoće, dev betu samo registrirani developeri i oni dobijau prije nove updateove.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
koristim ios 12 public vec tjedan dana i mogu rec da sam zadovoljan, ima nesto bugova ali nisu strasni
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ja sam probao ios 12 public beta al previse me zivcirala vibracija svaki put kad koristim touch id a nisam vidio nigdje za ugasit to. One grupne notifikacije ionako nevolim tako da sam vratio na ios 11.
Razliku u brzini nisam nesto primjetio mozda malo al neznam jel to do animacija (SE)...
Ovaj ios 11.4 mi je ionako stabilan za razliku od prvih verzija tak da mi se ne zuri na ios 12

I da, nadam se da ce se moc iskljucit grupne notifikacije u finalnoj verziji :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Imaš iPhone SE? Kak baterija na beti? Meni na 11.4 curi ko luda kad sam spojen na wifi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Baterija mi je opcenito cijeli ios 11 losija nego ios 10.
Nisam primjetio da je 11.4 ista losiji od ostalih podverzija. Opcenito su zasrali bateriju na ios11 za SE
15 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
brada09 kaže...
Baterija mi je opcenito cijeli ios 11 losija nego ios 10.
Nisam primjetio da je 11.4 ista losiji od ostalih podverzija. Opcenito su zasrali bateriju na ios11 za SE

 Moj je star tri mjeseca. Bilo je sve OK dok nisam napravio update na 11.4. Kad je na wi-fiju preko noći zna izgubiti i 30-40%. Na 4G je sve normalno. Možda 11.4.1 popravi stvar.

Imam i novi iPad, na njemu nema tih problema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 21:15 (Hrco).
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Kakva vam je baterija na X ?

Evo ja pogledao upravo i batteryhealth pokaze da je na 99% a uzeo sam ga na day one cim je izasao. Jako sam zadovoljan.
IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Isto zadovoljan baterijom na svom X-u.

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
97% isto tjedan dana nakon releasa a ubijam ga od koristenja... ne dopustam bateriji nikad da se isprazni do kraja i ne punim ju nikad do kraja..po noci isto nikada.. to je vazno za zdravlje baterije
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
97% isto tjedan dana nakon releasa a ubijam ga od koristenja... ne dopustam bateriji nikad da se isprazni do kraja i ne punim ju nikad do kraja..po noci isto nikada.. to je vazno za zdravlje baterije

 ja slusam mjuzu svaki dan skoro preko spotify, punim preko noci, nikad ne praznim bateriju do kraja, tako na svakom ajfonu do sada i uvijek su mi baterije bile ok. 

IG: _itsmoriarty
11 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Dobre vijesti za sve Apple fanboyse

https://itrevolucija.com/najnovije-glasine-o-specifikacijama-oznakama-i-datumu-izlaska-na-trziste/

Samo je mala razlika od godinu dana izmedju dva modela.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Kratko pitanje. Imam 7. Isplati li se uzimati X? Osim "budi vidjen" faktora koji me uopce ne zanima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
To samo ti sebi mozes odgovoriti, jer cjenovno su to dvije sedmice za nezamjetno brzi rad i veci ekran.
 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
solaris kaže...

Kratko pitanje. Imam 7. Isplati li se uzimati X? Osim "budi vidjen" faktora koji me uopce ne zanima. 

 onda bolje uzmi osam da ne budes vidjen. 

IG: _itsmoriarty
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
mile59 kaže...
To samo ti sebi mozes odgovoriti, jer cjenovno su to dvije sedmice za nezamjetno brzi rad i veci ekran.

 Dugujem ti pivu. 

10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Nakon 48h sa iPhone X ne mogu ga vise gledati...da ga moram imati pola godine ili godinu meni bi to bilo kao kazna.

Ekran je mali i uzak, navikao sam na vece i sire ekrane pa mi je ovo bio šok.

iOS je u nekim stvarima napredovao, ali je i dalje to zatvoren sustav.

Geste nisu lose rijesene, ali sve skupa nije mi mob funkcionalan kako sam mislio da ce biti.

Od svega jedino mi je kamera ugodno iznenadjenje obzirom na skroman hardware kamere (mali senzor).

Odlicna stvar je sto ga je lako prodati, a to mi je i bio cilj...i dalje mi nije jasno sto ljudi vide u njemu obzirom na popularnost kakvu ima.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ocean77 kaže...

Nakon 48h sa iPhone X ne mogu ga vise gledati...da ga moram imati pola godine ili godinu meni bi to bilo kao kazna.

Ekran je mali i uzak, navikao sam na vece i sire ekrane pa mi je ovo bio šok.

iOS je u nekim stvarima napredovao, ali je i dalje to zatvoren sustav.

Geste nisu lose rijesene, ali sve skupa nije mi mob funkcionalan kako sam mislio da ce biti.

Od svega jedino mi je kamera ugodno iznenadjenje obzirom na skroman hardware kamere (mali senzor).

Odlicna stvar je sto ga je lako prodati, a to mi je i bio cilj...i dalje mi nije jasno sto ljudi vide u njemu obzirom na popularnost kakvu ima.

 A fluidnost, brzina OSa u usporedbi sa pixelom xl2? Jel ima razlike ili je i dalje ajfon nedodirljiv po tom pitanju?

 

Meni ios nije los, al odbija me ta kamera i taj senzor koji trpaju vec 100 godina..

Zadnji mi je bio 6s, fora je OS ima dost tih gesti koje olaksavaju stvari..

 

Mada se slazem, jedina pozitivna tocka je, brzo se proda i tu im skidam kapu.

10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Brzina rada iOS je očekivano na visokom nivou, a Pixel mi se ne cini nista sporiji.

Ima jedna stvar gdje mi se iPhone pokazao puno bolji,a to je na mjestima gdje je malo slabiji signal operatera...tamo gdje se Pixel mucio iPhone lovi signal puno bolje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Al iphone x je i dalje najskuplji i najprodavaniji mobitel i tu prica pocinje i zavrsava..ja ga nebi mjenjao za nista a ocito je i vecini ljudi tako,sta mene jedino zivcira i sta bi ja promjenio ako je ikako moguce to je sinkronizacija preko itunesa jer bi htio da barem pjesme mogu skidat..meni je to jedina mana ostalo me ne zanima sve mi je perfektno
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Al iphone x je i dalje najskuplji i najprodavaniji mobitel i tu prica pocinje i zavrsava..ja ga nebi mjenjao za nista a ocito je i vecini ljudi tako,sta mene jedino zivcira i sta bi ja promjenio ako je ikako moguce to je sinkronizacija preko itunesa jer bi htio da barem pjesme mogu skidat..meni je to jedina mana ostalo me ne zanima sve mi je perfektno

 

 

Ja ti nemam razloga ne vjerovati i vjerujem da ljudima naviklima na iOS je to super mob jos pogotovo ako su presli sa manjih modela iPhonea (5,6,7 ili 8...ne plus).

Meni je njegov ekran mali, uzak, moram si zumirati sliku ako nesto citam, onda gubim rubove pa moram skrolati puno po stranici dok to na 6 inch Pixelu nisam morao.

Jucer sam uzeo u ruke zenin OP6 koji ima 6.2 ekran i to je takva raskos ekrana naspram iPhonea...tako bi svakome tko je navikao na veci ekran bilo.

Druga stvar je masa "slijepih ulica"...krenes nesto i shvatis da je tu kraj i da moras ici na drugo mjesto za odredjenu stvar i to frustrira svakoga naviklog na Android na kojemu je svaka postavka tu negdje...ne znam, uzasna tlaka mi je bilo ovo kratko druzenje sa X-om.

Ima dobrih stvari na tom mobu, ali sto se mene osobno tice vise je onih losih koje nadjacaju neke dobre tako da je za mene iOS prica zavrsena.

10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Presao sam i ja na X i meni je super, manji i uži od 8 Plus a veći ekran. Geste super jako brzo se navikneš, FaceID radi korektno. iOS je takav kakav je ima mana, rado bi volio neke stvari s Androida ali u globalu mi bolje paše nego Android. A i imam Mac pa mi je super u cijelom ekosustavu.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

U principu, utvaram si da ću idući mobilni gadget nabavljati 2019 godine! 

Ali ipak, dok iPX nije imao 512GB interne memorije, “običnu” single kameru, ove godine dolaze novi komadi mobilnih gadgeta, pa i sa 512GB interne memorije, možda i triple kamerom, dosta noviteta! 

Kako bi bilo da je već X imao nešto od toga ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ljudi kako smanjit slova u Facebook aplikaciji, kada odem na svoj profil slova su ogromna, u opcijama samog iPhonea su mi namještena najmanja, reinstalirao Facebook aplikaciju i nema pomoći, ima li neka caka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ekipa za sada imam Samsung Galaxy S8+ ali bi prešao na iPhone, gledao sam dakle X model. Što vi mislite iz prve ruke dali se "isplati" prelazak na iPhone X....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Gale92 kaže...

Ekipa za sada imam Samsung Galaxy S8+ ali bi prešao na iPhone, gledao sam dakle X model. Što vi mislite iz prve ruke dali se "isplati" prelazak na iPhone X....

 Imam oba mobitela, istina nije S8+ nego obični i totalno neisplativ prelazak. iPhone sam koristio mjesec dana i vratio karticu u S8 i iPhone ću prodat. One priče da iPhone leti u stvarnom radu ne primjetiš, ništa brži od S8, jedino gdje me oduševio je stand by trajanje baterije. iPhone je dobar mobitel ali ni blizu onih priča od nekakvom savršenstvu. Pričekat ću taj iOS 12 da vidim da li će to šta promijenit ali teško. Prije par dana sam kupio Gear S3 sat pa mi je to još jedan plus za S8 kojeg neću prodat. Najviše mi smeta na tom iOS-u što se ne može smanjit dpi, koja korist velikog ekrana kada su samo razvukli stvari i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 13:22 (PlayMaker10).
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Pozdrav svima. Nemam iPhone vec dvije godine a planiram se vratiti i to na X. Zanima me je li vam gledanje videa na youtube ograniceno npr. na 1080p ili mozete na svom X-u gledati i video u vecoj rezoluciji. Pitam jer mu ekran nije npr 2K. Hvala unaprijed na odgovoru. Lijepi pozdrav. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Imao sam ja iPhone 7 pa sam ga mjenjao sa Galaxy S8+ ali me nekako ta softverska podrška drži kod iPhonea i zato bih se vratio....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Gale92 kaže...

Imao sam ja iPhone 7 pa sam ga mjenjao sa Galaxy S8+ ali me nekako ta softverska podrška drži kod iPhonea i zato bih se vratio....

 Podrđka im je super ali taj iOS je već 5 verzija isti, od kad sam koristio prvi put na 5s meni to sve djeluje isto, osim Control Center-a sve ostalo gotovo da se nije niti mijenjalo, kao da se boje uvest nešto novo, jer kad to naprave bude kao i iOS 11, užas.

14 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Pozdrav dragi forumaši,

 

kupio sam napokon iPhone X no malo sam razočaran nakon što sam naknando shvatio da u Hrvatskoj nije moguće kupiti produljeno Apple Care + jamstvo. 

 

Obzirom da mi je kod iPhone-a 6S to jamstvo doslovno spasilo zivot (zamijenjen mi je uredjaj novim samo zato jer sam imao produljeno Care+ jamstvo) - no uredjaj je kupljen u njemackoj.

 

Citam po netu, no nigdje ne vidim jasan odgovor: jeli moguce kupiti Apple Care+ u drzavi u kojoj ne prebivas ili u kojoj uredjaj nije kupljen.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Da, moguće je, samo odeš s uređajem i to je to, ne bi trebalo biti nikakvih problema! U Hrvatskoj možeš kupiti eventualno produženo jamstvo na mobitel, ali napominjem to nije Apple care
PSN: Carlikaa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice