Kvar na xperia u

poruka: 6
|
čitano: 2.763
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kvar na xperia u

Imam problem, prijatelju sam slucajno ubacio mobitel u kaljuzu (malo ulja, vode i mora unutra je bilo).Izvadili smo mobitel i sve je radilo osim volume rockera i power buttona, onda je on bez razmišljanja izvadio bateriju i sad se ne moze upaliti.Mene zanima hoce li garancija ovo prihvatiti, ako ne Ima li tko ovdje da zna i moze popraviti to(jer ce vjerojatno na servisu htjeti mjenjati cijelu matičnu.).

Everybody lies-House
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kvar na xperia arc s

pozdrav svima.. poslala sam mobitel na servis, posto mi se pokvario mikrofon..oni su mi u to popravili mikrofon..ali i ujedino promijenili software..sad mi se mobitel samo od jednom ugasi i upali opet nicim izazvan..bio je opet na servisu ali oni kazu da je njima prosao 24-satni test i da ne detektiraju nikakvu gresku, kako je to moguce i zna li netko 'lijek' ovome??? puno hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kvar na xperia u

Probaj napravi repair u PC companionu

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kvar na xperia u
Zna li neko kako resetirati xperiu M4?
Probala sam s gasenjem mobitela te drzanjem tipke za pojacavanje zvuka..probala sam s drzanjem tipke za iskljucivanje te u iisto vrijeme tipke za pojacavanje zvuka..nista nece..a na mobitelu nemam u postavkama to
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Kvar na xperia u
Alisa kaže...
Zna li neko kako resetirati xperiu M4?
Probala sam s gasenjem mobitela te drzanjem tipke za pojacavanje zvuka..probala sam s drzanjem tipke za iskljucivanje te u iisto vrijeme tipke za pojacavanje zvuka..nista nece..a na mobitelu nemam u postavkama to

Kako nemas te postavke u mobitelu?

 

http://www.hardreset.info/devices/sony/sony-xperia-m4-aqua-e2303/

 

Eo prvi korak napravi i to je to.

 

Nema na čemu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvar na xperia u
Alisa kaže...
Zna li neko kako resetirati xperiu M4?
Probala sam s gasenjem mobitela te drzanjem tipke za pojacavanje zvuka..probala sam s drzanjem tipke za iskljucivanje te u iisto vrijeme tipke za pojacavanje zvuka..nista nece..a na mobitelu nemam u postavkama to

 

Restart ti je samo ugasi/upali.

Reset ti je u Postavkama - Sigurnosno spremanje i vraćanje (tako nešto) i vrati na tvorničke postavke na dnu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice