LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 212.340
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: LG G6- Rasprava
maks0806 kaže...
 Ajde ne budali, G2 kamera je za koplje ispred one na s3, a kamoli ova na G6. I kako ne bi fotke s mobitela poslužile sad, možda na s3 ne, G6 je skroz ok, skroz ok... 

 Ti budališ i laprdaš jer sam tri dana imao oba mobitela i sistematski fotkao iste fotke.

LG G2 ima isprane fotke u odnosu na SGS3.

 

Nemoj se javljati kad nisi usporedio.

Nemoj čitati recenzije s neta već uzmi mobitele pa probaj.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Anđeo bez falinge kaže...
maks0806 kaže...
 Ajde ne budali, G2 kamera je za koplje ispred one na s3, a kamoli ova na G6. I kako ne bi fotke s mobitela poslužile sad, možda na s3 ne, G6 je skroz ok, skroz ok... 

 Ti budališ i laprdaš jer sam tri dana imao oba mobitela i sistematski fotkao iste fotke.

LG G2 ima isprane fotke u odnosu na SGS3.

 

Nemoj se javljati kad nisi usporedio.

Nemoj čitati recenzije s neta već uzmi mobitele pa probaj.

 Ti mene zajebavaš? Imam oba na custom romovima pred sobom, i oba sam imao valjda u desetak primjeraka. Na lineageu su oba i kolikogod danas loši bili, s3 je neupotrebljiv, lg g2 je malo spor ali odradi svoje. Što sve na ovom forumu neću čuti, Bug <3

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
protjeran
offline
LG G6- Rasprava

svašta... trol na kub 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
LG G6- Rasprava

wide kamera je za baciti u smece. ali DOSLOVNO

cak i u odlicnim uvjetima svjetla, detalji su NULA

 

SOT meni 4-5h, kako kad...

 

sve skupa zadovoljan, mislio sam ga mjenjati sad za G7, ali kad sam vidio da su osim zuba ubacili i gornji rub, rekao sam ne. eventualno V30...mada mi sve sad isto...

 

G3 mi traje skoro 4g dan danas, pa nek traje toliko i G6

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Anđeo bez falinge kaže...

prešao sam sa samsung galaxy s3 1gb na g6 i ne vidim nikakav napredak u kameri odn. mogao bih reći da je na s3 bolja kamera što je žalosno.

 

Nešto smiješnije već dugo nisam pročitao  .  

 

Ovakovu idijotariju ne možeš prodati ni djetetu u osnovnoj školi.

16 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

prešao sam sa samsung galaxy s3 1gb na g6 i ne vidim nikakav napredak u kameri odn. mogao bih reći da je na s3 bolja kamera što je žalosno.

 

Nešto smiješnije već dugo nisam pročitao  .  

 

Ovakovu idijotariju ne možeš prodati ni djetetu u osnovnoj školi.

 Nije mu za zamjerit, pošto nije upućen a vjerojatno mu je kamera sporedna stvar na mobu, takoreć nebitna..

 

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Neću ulaziti u to koji je bolji, ali brojke kazu da je S3 imao podjednako veliki senzor kao i G6, ali manje mp (8mp) pa je i svaki pojedini pixel bio veci i usporediv sa ovim sto danas ima Galaxy S9 sto iznosi 1.4 µm.
Isti taj senzor koji je isao u S3 ugradjivao se i u iPhone 4S i svojevremeno je bio ponajbolji senzor tada dok je G6 uzeo senzor losije kvalitete...na strani G6 je samo vrijeme i napredak u software-u...inace imao sam i iPhone 4S i Galaxy S3 i oba su imali odlicne kamere za svoje vrijeme.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...
Neću ulaziti u to koji je bolji, ali brojke kazu da je S3 imao podjednako veliki senzor kao i G6, ali manje mp (8mp) pa je i svaki pojedini pixel bio veci i usporediv sa ovim sto danas ima Galaxy S9 sto iznosi 1.4 µm.
Isti taj senzor koji je isao u S3 ugradjivao se i u iPhone 4S i svojevremeno je bio ponajbolji senzor tada dok je G6 uzeo senzor losije kvalitete...na strani G6 je samo vrijeme i napredak u software-u...inace imao sam i iPhone 4S i Galaxy S3 i oba su imali odlicne kamere za svoje vrijeme.

Ne kužim tvoje filozofiranje oko veličine senzora kad se već dosta puta pokazalu da software odrađuje večinu posla. Eto P20 Pro ima bajan senzor a software je za k...

 

Ja bi rađe lošiji senzor a bolji software jer znam da će slika ne nešto ličit, nego da se hvalim odličnim senzorom a software za k...

 

Suludo je uopće pomišljat da S3 i G6 rade iste slike, jer eto imaju podjednaku veličinu senzora.

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Neću ulaziti u to koji je bolji, ali brojke kazu da je S3 imao podjednako veliki senzor kao i G6, ali manje mp (8mp) pa je i svaki pojedini pixel bio veci i usporediv sa ovim sto danas ima Galaxy S9 sto iznosi 1.4 µm.
Isti taj senzor koji je isao u S3 ugradjivao se i u iPhone 4S i svojevremeno je bio ponajbolji senzor tada dok je G6 uzeo senzor losije kvalitete...na strani G6 je samo vrijeme i napredak u software-u...inace imao sam i iPhone 4S i Galaxy S3 i oba su imali odlicne kamere za svoje vrijeme.

Ne kužim tvoje filozofiranje oko veličine senzora kad se već dosta puta pokazalu da software odrađuje večinu posla. Eto P20 Pro ima bajan senzor a software je za k...

 

Ja bi rađe lošiji senzor a bolji software jer znam da će slika ne nešto ličit, nego da se hvalim odličnim senzorom a software za k...

 

Suludo je uopće pomišljat da S3 i G6 rade iste slike, jer eto imaju podjednaku veličinu senzora.

 

 

Tvoje rezoniranje je u skladu sa tvojim znanjem sto sve skupa ne cudi da si izabrao Pixel i iPhone...oba odlicna mobitela, ali ti mobiteli i jesu za ljude koji se ne zanimaju za tehnikalije.

 

Senzor koji je ugradjen u G6 je osrednji senzor iz kojega se jedino SW moze izvuci koliko toliko dobar rezultat iako je i to vrlo nategnuto i vidimo i u ovoj temi da je masa nezadovoljnih vlasnika G6 sto se tice kamere...mene to ne cudi jer sam imao kratko taj senzor u OPX i tamo je bio isto koma.

S druge strane S3 je sada vec poprilicno star mob, ali je svojevremeno bio top model Samsunga u koji su stavili tada prvoklasni senzor koji je specifikacijama "zdraviji" temelj za dobiti kvalitetniju fotku...opet ponavljam,necu ulaziti u to koji je bolji vec samo kazem ono sto su cinjenice...vi S3 otpisujete samo zato jer je iz 2013 ili koje vec, a i G6 kada je izasao imao je relativno star camera senzor (iz 2014/15) tako da tva mobitela i nisu toliko generacijski udaljeni sto se tice senzora kamere.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 11:00 (ocean77).
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...

 

Tvoje rezoniranje je u skladu sa tvojim znanjem sto sve skupa ne cudi da si izabrao Pixel i iPhone...oba odlicna mobitela, ali ti mobiteli i jesu za ljude koji se ne zanimaju za tehnikalije.

 

Senzor koji je ugradjen u G6 je osrednji senzor iz kojega se jedino SW moze izvuci koliko toliko dobar rezultat iako je i to vrlo nategnuto i vidimo i u ovoj temi da je masa nezadovoljnih vlasnika G6 sto se tice kamere...mene to ne cudi jer sam imao kratko taj senzor u OPX i tamo je bio isto koma.

S druge strane S3 je sada vec poprilicno star mob, ali je svojevremeno bio top model Samsunga u koji su stavili tada prvoklasni senzor koji je specifikacijama "zdraviji" temelj za dobiti kvalitetniju fotku...opet ponavljam,necu ulaziti u to koji je bolji vec samo kazem ono sto su cinjenice...vi S3 otpisujete samo zato jer je iz 2013 ili koje vec, a i G6 kada je izasao imao je relativno star camera senzor tako da tva mobitela i nisu toliko generacijski udaljeni sto se tice senzora kamere.

Pixel sam izabrao zbog povoljne cijene., a inaće Samsung...

 

Nastavno na sve to gdje se opet vrtimo u krug...možda imaju isti senzor ali software nije isto.

 

To ti je isto kao da uzmeš npr Golf V 2.0 TDI s 140ks i Golf VII 2.0 TDI s 140ks + revo chip koji ga diže na 190 Ks. Da li je isti motor? Da je. Da li je ista konjaža (software) - nije. Da li mi možemo tvrdit zbog motora 2.0TDI da navedeni automobili isto idu??. Ne možemo jer Golf VII ima čip koji poboljšava performanse. Ista ti je priča s softwareom na kameri tj S3 Vs G6.

 

I sad bi opet bilo glupo da ti meni odgovoriš na isti način kao gore - da oni imaju isti senzor....a software zaboravljaš. Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 11:03 (R36).
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

Dude izašao je 2012e, imam ga. 2012e nisu bili kriteriji za kvalitetu fotke kao danas. Imao si uvijek kaskajući HTC, Apple je tek počinjao ozbiljno shvaćati mobilnu fotografiju, a sony se odvojio od sonyericssona i napravio dualcore mob dok je ekipa na quadu bila. S3 kad ga danas gledam nema dinamičkog raspona, fokus je razmazan, spor je užasno, hdr nepostojeći. O videu da ne govorim.
Neću reći da je G6 dobar, dapače hejtam ga otvoreno, jer osim izrade ne vidim razlog zašto bih ga imao a ne recimo Mi6 koji ima bolju kameru, oreo, jači hardver, bolju bateriju i bolji ekran... ali da je kamera neusporedivo bolja na g6 od jbnog s3, pobogu bubnuo lik i ostao živ

 

A sjetimo se Mi5s i pixela sa istim senzorima a fotke ne mogu biti različitije, a čak su na istom hardveru...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 11:12 (maks0806).
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
ocean77 kaže...

 

Tvoje rezoniranje je u skladu sa tvojim znanjem sto sve skupa ne cudi da si izabrao Pixel i iPhone...oba odlicna mobitela, ali ti mobiteli i jesu za ljude koji se ne zanimaju za tehnikalije.

 

Senzor koji je ugradjen u G6 je osrednji senzor iz kojega se jedino SW moze izvuci koliko toliko dobar rezultat iako je i to vrlo nategnuto i vidimo i u ovoj temi da je masa nezadovoljnih vlasnika G6 sto se tice kamere...mene to ne cudi jer sam imao kratko taj senzor u OPX i tamo je bio isto koma.

S druge strane S3 je sada vec poprilicno star mob, ali je svojevremeno bio top model Samsunga u koji su stavili tada prvoklasni senzor koji je specifikacijama "zdraviji" temelj za dobiti kvalitetniju fotku...opet ponavljam,necu ulaziti u to koji je bolji vec samo kazem ono sto su cinjenice...vi S3 otpisujete samo zato jer je iz 2013 ili koje vec, a i G6 kada je izasao imao je relativno star camera senzor tako da tva mobitela i nisu toliko generacijski udaljeni sto se tice senzora kamere.

Pixel sam izabrao zbog povoljne cijene., a inaće Samsung...

 

Nastavno na sve to gdje se opet vrtimo u krug...možda imaju isti senzor ali software nije isto.

 

To ti je isto kao da uzmeš npr Golf V 2.0 TDI s 140ks i Golf VII 2.0 TDI s 140ks + revo chip koji ga diže na 190 Ks. Da li je isti motor? Da je. Da li je ista konjaža (software) - nije. Da li mi možemo tvrdit zbog motora 2.0TDI da navedeni automobili isto idu??. Ne možemo jer Golf VII ima čip koji poboljšava performanse. Ista ti je priča s softwareom na kameri tj S3 Vs G6.

 

I sad bi opet bilo glupo da ti meni odgovoriš na isti način kao gore - da oni imaju isti senzor....a software zaboravljaš. Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

 

Nisam napisao da imaju isti senzor vec da su slicne velicine i da je u teoriji senzor S3 u boljoj poziciji jer na tako malu velicinu ima i manje megapiksela sa vecim pojedinacnim pikselima sto je svakako zdraviji temelj za sve ostalo.

Ja sam samo naveo teoriju bez da sam konkretno isao usporedjivati za ono za sto su sposobni.

Isto tako je cinjenica da je LG 2017 izasao sa mobitelom u koji je stavio senzor koji datira jos iz 2014/15 sto isto dovoljno govori koliko su ocito bili fokusirani na štednju...isto tako su i SOC stavili iz 2016.

S3 je izasao 2012 (maks me ispravio) i zato sam i napisao da nisu toliko jako udaljeni generacijski komponentama jer je G6 u startu izasao sa dosta starim komponentama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 11:18 (ocean77).
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...

 

Nisam napisao da imaju isti senzor vec da su slicne velicine i da je u teoriji senzor S3 u boljoj poziciji jer na tako malu velicinu ima i manje megapiksela sa vecim pojedinacnim pikselima sto je svakako zdraviji temelj za sve ostalo.

Ja sam samo naveo teoriju bez da sam konkretno isao usporedjivati za ono za sto su sposobni.

Isto tako je cinjenica da je LG 2017 izasao sa mobitelom u koji je stavio senzor koji datira jos iz 2014/15 sto isto dovoljno govori koliko su ocito bili fokusirani na štednju...isto tako su i SOC stavili iz 2016.

S3 je izasao 2012 (maks me ispravio) i zato sam i napisao da nisu toliko jako udaljeni generacijski komponentama jer je G6 u startu izasao sa dosta starim komponentama.

 Ljepio sam ti objasnio na primjeru automobila., a ti opet po svome. Pretpostavljao sam da ćeš opet zavrtit istu priću. Nema smisla dalje ulazit u raspravu jer se ponavljaš.

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

 Ljepio sam ti objasnio na primjeru automobila., a ti opet po svome. Pretpostavljao sam da ćeš opet zavrtit istu priću. Nema smisla dalje ulazit u raspravu jer se ponavljaš.

 

Nisi nista lijepo objasnio vec si totalno izokrenuo sve sto sam napisao i jos si napisao da imaju isti senzor ( a nemaju)...nebitno.

Ja ionako nisam nista tvrdio da jedan ili drugi imaju kvalitetnije fotke vec sam samo napisao neke tehnicke cinjenice.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 11:38 (ocean77).
13 godina
offline
LG G6- Rasprava
Ja ne mogu vjerovati da neki misle da S3 može biti blizu G6 po kameri.
Nek je senzor iste veličine, al to je godinama star senzor, a da ne govorim koliko je naprednija optika i softver na G6.
Realno, S3 danas nije ni blizu mid range mobitelima, ma niti u onim ispod 1000kn
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

 g6 ima senzor koji koristi redmi note 4 i mi 4 te nikako ne shvatit da su stavili taj senzor na jedan flagship koji kosta par tisuca kn, a da ne govorimo da g5/g4 imaju veci i kvalitetniji senzor

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
zuper kaže...
Ja ne mogu vjerovati da neki misle da S3 može biti blizu G6 po kameri.
Nek je senzor iste veličine, al to je godinama star senzor, a da ne govorim koliko je naprednija optika i softver na G6.
Realno, S3 danas nije ni blizu mid range mobitelima, ma niti u onim ispod 1000kn

 

 

I za G6 se sada vec u 2018 moze reci da ima godinama star senzor koji ni 2015 kada je bio najaktualniji nije slovio za nesto dobro.

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Deutsch kaže...

 g6 ima senzor koji koristi redmi note 4 i mi 4 te nikako ne shvatit da su stavili taj senzor na jedan flagship koji kosta par tisuca kn, a da ne govorimo da g5/g4 imaju veci i kvalitetniji senzor

 

Upravo to, ako gledamo kameru ja bih prije uzeo LG G4 nego G6...inace ja sam imao LG G4 i s njim sam sto se kamere tice bio najzadovoljniji do sada.

Imam hrpu slika s njim i kada ih danas gledam ne mogu vjerovati kakvu kameru su tada imali.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

A ukenjali su mobitel sa kamerom :)

12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...
R36 kaže...
Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

 Ljepio sam ti objasnio na primjeru automobila., a ti opet po svome. Pretpostavljao sam da ćeš opet zavrtit istu priću. Nema smisla dalje ulazit u raspravu jer se ponavljaš.

 

Nisi nista lijepo objasnio vec si totalno izokrenuo sve sto sam napisao i jos si napisao da imaju isti senzor ( a nemaju)...nebitno.

Ja ionako nisam nista tvrdio da jedan ili drugi imaju kvalitetnije fotke vec sam samo napisao neke tehnicke cinjenice.

 

Rekao si " Nisam napisao da imaju isti senzor vec da su slicne velicine i da je u teoriji senzor S3 u boljoj poziciji jer na tako malu velicinu ima i manje megapiksela sa vecim pojedinacnim pikselima sto je svakako zdraviji temelj za sve ostalo." 

 

Napisao si neke tehničke činjenice s cilj omolovažavanjem G6. I ja kad sam ti rekao da nema teorijske mogučnosti da S3 i G6 daju iste slike na primjeru automobila koliko god oni imali isti ili sličan motor, sad si se počeo vadit.

 

Koga boli k... za tehničke činjenice između S3 i G6, kad G6 daje duplo bolje slike od S3. O tome je bezpredmetno diksutirat.

12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Deutsch kaže...

A ukenjali su mobitel sa kamerom :)

 Ne samo kamerom, proc, ekran, baterija, sve je teški mediokritet

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
LG G6- Rasprava
Ekran mu je odličan, bez obzira što nije OLED. A baterija natprosječna koliko sam pročitao od korisnika
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
ocean77 kaže...
R36 kaže...
Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

 Ljepio sam ti objasnio na primjeru automobila., a ti opet po svome. Pretpostavljao sam da ćeš opet zavrtit istu priću. Nema smisla dalje ulazit u raspravu jer se ponavljaš.

 

Nisi nista lijepo objasnio vec si totalno izokrenuo sve sto sam napisao i jos si napisao da imaju isti senzor ( a nemaju)...nebitno.

Ja ionako nisam nista tvrdio da jedan ili drugi imaju kvalitetnije fotke vec sam samo napisao neke tehnicke cinjenice.

 

Rekao si " Nisam napisao da imaju isti senzor vec da su slicne velicine i da je u teoriji senzor S3 u boljoj poziciji jer na tako malu velicinu ima i manje megapiksela sa vecim pojedinacnim pikselima sto je svakako zdraviji temelj za sve ostalo." 

 

Napisao si neke tehničke činjenice s cilj omolovažavanjem G6. I ja kad sam ti rekao da nema teorijske mogučnosti da S3 i G6 daju iste slike na primjeru automobila koliko god oni imali isti ili sličan motor, sad si se počeo vadit.

 

Koga boli k... za tehničke činjenice između S3 i G6, kad G6 daje duplo bolje slike od S3. O tome je bezpredmetno diksutirat.

 

 

A ti si napisao ovo:

 

Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...

 

 

A ti si napisao ovo:

 

Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

Da, ja sam to napisao, samo sam treba nadodat slični senzor a ne isti.

 

U svakom slučaju tvoj cilj posta je bilo omalovažavanje G6, moje nije., a ja sam ti objasnio na onim primjerima zašto si u krivu., pa makar oni imali slični senzor tj slične veličine.

 

Kod nekog software radi čuda (G6) a kod nekog ne (P20 Pro). To ti je tak. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 12:40 (R36).
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
zuper kaže...
Ekran mu je odličan, bez obzira što nije OLED. A baterija natprosječna koliko sam pročitao od korisnika

 Nekome tko koristi samo G6, da. Paralelno sam do jučer imao G6 i Mi6. G6 me došao 700kn više. Ima lošiji ekran od Mi6 (min/max svjetlina, zasićenost boja), lošiju kameru od Mi6, primjetno lošiju bateriju od Mi6 , sporiji je. Nema oreo. Ima bolji video, sporiji fokus, neudobniji u ruci, ali bolje izrade (MIL certifikat i ip68). Nema stereo zvučnike, ali ima headphone jack i micro sd proširenje. Ostale stvari su subjektivne, ali 700kn skuplji i inferiorniji u mnogočemu ne odobravam.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 12:44 (maks0806).
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
ocean77 kaže...

 

 

A ti si napisao ovo:

 

Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

Da, ja sam to napisao, samo sam treba nadodat slični senzor a ne isti.

 

U svakom slučaju tvoj cilj posta je bilo omalovažavanje G6, moje nije., a ja sam ti objasnio na onim primjerima zašto si u krivu., pa makar oni imali slični senzor tj slične veličine.

 

Kod nekog software radi čuda (G6) a kod nekog ne (P20 Pro). To ti je tak. 

 

LG je po meni isao omalovaziti svoje vjerne kupce, a ja sam bio isto njihov vjerni kupac (G2, G3, G4) i naravno da sam bio razocaran kada sam vidio nakon odlicnog G4 kakav su senzor stavili.

Ekipa koja brije na SOC, benchmarke i sl...je isto bila razocarana jer su stavili cak i tu inferiorniji hardware...i onda ti meni ides pisati da je moj cilj omalovazavanje.

12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
A nije samo u benchmarku, s821 je dobar čip dandanas, ali s835 je razinu brži. Sve se odvija nekako nijansu brže nego na s821. Nije presudno, ali ugodniji za koristiti zbog toga. Uz to bateriju manje cucla od s821, i brže radi u kameri. Nisu samo benchmark brojke
Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ocean77 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...

 

 

A ti si napisao ovo:

 

Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

Da, ja sam to napisao, samo sam treba nadodat slični senzor a ne isti.

 

U svakom slučaju tvoj cilj posta je bilo omalovažavanje G6, moje nije., a ja sam ti objasnio na onim primjerima zašto si u krivu., pa makar oni imali slični senzor tj slične veličine.

 

Kod nekog software radi čuda (G6) a kod nekog ne (P20 Pro). To ti je tak. 

 

LG je po meni isao omalovaziti svoje vjerne kupce, a ja sam bio isto njihov vjerni kupac (G2, G3, G4) i naravno da sam bio razocaran kada sam vidio nakon odlicnog G4 kakav su senzor stavili.

Ekipa koja brije na SOC, benchmarke i sl...je isto bila razocarana jer su stavili cak i tu inferiorniji hardware...i onda ti meni ides pisati da je moj cilj omalovazavanje.

Sorry imao sam i G2 i G3 i nisam ničiji vjerni kupac., nego sam kupac onoga tko nudi više za malo para. Te vjerne kupce jedino ima Iphone, svi ostali nemaju....jer da si im ti vjerni kupac imao bi sad G6.

 

Nebitno o vjernosti., da omalovažavanje je uspoređivat S3 i G6.

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
ocean77 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...

 

 

A ti si napisao ovo:

 

Realno gledano S3 i G6 ne mogu dati istu kvalitetu slike bez obzira na isti senzor, kao što Golf V i Golf VII ne idu isto bez obzira što imaju 2.0 TDI motor.

Da, ja sam to napisao, samo sam treba nadodat slični senzor a ne isti.

 

U svakom slučaju tvoj cilj posta je bilo omalovažavanje G6, moje nije., a ja sam ti objasnio na onim primjerima zašto si u krivu., pa makar oni imali slični senzor tj slične veličine.

 

Kod nekog software radi čuda (G6) a kod nekog ne (P20 Pro). To ti je tak. 

 

LG je po meni isao omalovaziti svoje vjerne kupce, a ja sam bio isto njihov vjerni kupac (G2, G3, G4) i naravno da sam bio razocaran kada sam vidio nakon odlicnog G4 kakav su senzor stavili.

Ekipa koja brije na SOC, benchmarke i sl...je isto bila razocarana jer su stavili cak i tu inferiorniji hardware...i onda ti meni ides pisati da je moj cilj omalovazavanje.

Sorry imao sam i G2 i G3 i nisam ničiji vjerni kupac., nego sam kupac onoga tko nudi više za malo para. Te vjerne kupce jedino ima Iphone, svi ostali nemaju....jer da si im ti vjerni kupac imao bi sad G6.

 

Nebitno o vjernosti., da omalovažavanje je uspoređivat S3 i G6.

 

Ja sam vjerni kupac do momenta dok se od mene ne radi ovca, a LG je naivan ako je mislio da ce ekipu koju su privukli zbilja odlicnom kamerom na G4 dobiti i sa G6.

G6 je imao najveci adut cijenu i po tome je bio OK...tko nije mislio potrositi puno, a  dobiti moderan mob dobio je to s njim, ali kupovat ga zbog kamere je po meni potpuni promasaj.

14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Vao, koja rasprava ljudi oko kamere za LG G6, a nitko ga od njih nema ili ga je koristio max par mjeseci prije godinu dana

Nadalje, kamera na LG G6 je definitivno prosječna za današnjeg profi usera kamera, ali više nego prosječna za bilo kojeg automatic clicker korisnika koji se ni na jednom mobitelu neće zamarati sa dodatnim opcijama osim na automatskim postavkama. Kamera ima odlične slike po danu i po bilo kakvim uvjetima po danu, po noći bi mogle biti bolje, ali i senzor bi mogao biti bolji . Video na mobu je odličan, čak sam dao i primjer videa u 4K sa koncerta u mraku i slika je kristalno čista. Vi koji patite na mobitele i njihove kamere mijenjate ih kao čarape i nikada niste ni sa koji zadovoljni jer stalno nešto novo izlazi. Mobitel imam radi svakojakih razloga, a samo mali dio toga je i slikanje slika i većina tako misli i tako kupuje.

LG G6 niti je senzacionalan, ali nije niti loš, čista sredina, sa odličnim ekranom, dobrom baterijom, lijepim i izdržljivim dizajnom, prvim 18:9 ekranom, solidnim SD821 koji i danas radi bez trzanja i sve šta mu naredim u trenu odradi. U roku 3-4 mjeseca nakon što je došao na naše tržište cijena novoga u trgovini je pala na 3.500 kn što je bio apsurd za takav uređaj i samim time nema ga se razloga uopće uspoređivati sa SGS S8 ili čak SGS S9 jer nisu uopće u istom cjenovnom rangu.

SD 821 je odličan čipset i znamo zašto ga je LG odabrao, jer je usrani Samsung rezervirao isključivo za svoj flagship SGS 8 i mogli (LG) su  jedino čekati 6/2017 da uopće dođu do SD835, a to nisu htijeli nego su uređaj izdali u 03/2017 sa SD821 koji je izašao samim krajem 2016. godine.

Nije da sad grčevito branim LG i njhov G6 uređaj, ali ja ga imam od prvog dana (iz prednarudžbe) uz koji sam dobio gratis LG SmartTV 43" i sve to platio 3.800 kn, pa gdje to ima.

Dan danas mob radi kao i prvi dan, bez trzuckanja i bilo čega, u savršenom stanju kao i prvi dan, bez ogrebotina na lećama kamere i sve super radi.

Inače većina mojih prijatelja (koji nisu profi fotografi) se divi kako mob slika super slike, i da žena je bila luda jer su joj moje slike sa LG G6 bile bolje nego na njezinom SGS 6 Edge i to vidljivo.

Eto to su moji dojmovi koji ga koristim sada uskoro godinu dana i gdje mogu stvarno dati neki realni osvrt na ovaj uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 17:07 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
9 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice