Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.232
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pozdrav. ovako,par problema nakon updatea na 7.8,zvuk je puno slabiji al to vidim da svi imaju problema pa cu prezivjet. problem koji nemogu prezivjet je da nemogu primat poruke sa facebooka,znaci vidim ljude koji su online,mogu im napisat poruku i oni ju vide,kad ju oni meni posalju ja ne primim kao prije,nego moram ulazit u 3.party aplikaciju da provjerim..ima neko ideju neku?

breakORdie
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

nemam upustva kupio sam polovni mobitel...kako da skinitu aplikaciju na kompu prebacim na mobitel i instaliram???

warrior
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 17:32 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Jel itko probao malo rekreativne fotografije sa lumia uredjajima?  Ja u zadnje vrime opalim koju sliku ali ono sto me razocaralo je macro mode, to je sve osim macro modea. Fokusira na sve osim na ono sto zelim uslikati. 
Jeste li vi probali macro mode? na kojoj udaljenosti moze fokusirati? 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

de mi recite kako poslat pjesmu s drugih mobitela preko bluetotha na lumiju 800..probao sma poslat pjesmu s galaxy s2 na lumiju i stigne mi da prihvatim kao onaj kod i ja stisne OK i na s2 i na luniju i onda mi ibaci na s2 SLANJE NEUSPJESNO..probao sam s nokije na nokiju i opet nece

warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Otvoris bluetooth share i onda ides na share,files, odaberes sta zelis, odaberes uredjaj i to je to
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ekipa imam problema s mojom 610,imam 2 dostupna ažuriranja za aplikacije i stisnem da se ažurira i dam mu dopuštenje i izbaci mi The Windows Live ID service is unavailable at the moment. Try again later. Dali to i vama izbaci,isto i kad idem skinuti nešto s marketa isti slučaj.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Jel se ikome ocrtao ekran na mobitelu?
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Misliš na burn-in?

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ne, mislim na mehanicko ostecenje stakla..
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Imam lumiu 610 i problem s povezivanjem na internet, postavke su u redu kao i sve ostalo. Na t-mobile mreži sam. Problem je sljedeći: upišem bilo koju adresu i na pola učitanja prebaci na HT stranicu na kojoj piše da su postavke za internet pogrešne (više puta provjeravane i u redu su). Interesantno je da ta kartica u drugom aparatu uredno radi i to da druge kartice u tom aparatu rade. Služba za korisnike nema rješenje. Također da napomenem da je u jednom periodu proradilo pa opet ne. 

Molim ako je netko imao sličan problem ili bi mogao znati sta nije u redu da pomogne.

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pozdrav,

posjedujem lumiu 710 i zanima me na koj način mogu dobiti hrvatske znakove kod pisanja poruka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Lecram kaže...

Pozdrav,

posjedujem lumiu 710 i zanima me na koj način mogu dobiti hrvatske znakove kod pisanja poruka?

Nema te mogučnosti na wp 7.5 i 7.8

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
mozes stavit tipkovnicu na ceski pa ces dobit te znakove koje trazis ;)
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dali se sad isplati uzimati uređaj Nokia Lumia 710? Ima više ovih Windows Phone 8 uređaja, pa me to malo brine da WP 7.5 nece biti previse outdated, ali vidim da i dalje proizvode uređaje na Mango-u, tako da nisam uopce siguran.
Zanima me vaše mišljenje... 

Sniping is my job.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Schima kaže...

Dali se sad isplati uzimati uređaj Nokia Lumia 710? Ima više ovih Windows Phone 8 uređaja, pa me to malo brine da WP 7.5 nece biti previse outdated, ali vidim da i dalje proizvode uređaje na Mango-u, tako da nisam uopce siguran.
Zanima me vaše mišljenje... 

Imas wp 7.8 update, ali s njim ne dobivas mnogo, samo look osmice.

Bolje uzmi neki wp8 uređaj, više aplikacija, i sve što bude dolazilo na wp sigurno ce i kod tebe, jer devetka nece jos dugo :)

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
16 godina
online
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
mozes stavit tipkovnicu na ceski pa ces dobit te znakove koje trazis ;)

Ili poljski :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ekipa dali je tko ikako imao problema s đekom 3.5mm na lumiji 610? Mene je sad poče zahebavat uštekam slušalice jednostavno neće počet svirat na njima samo na zvučniku,probao male što se stave u uši 0 bodova,probao velike(za djing što mi služe) nerade,a kad ih u miksetu spojim rade.

Sad čitam na googleu ima još par takvih slučajeva.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Jel vama otvara imageshack? Ja ne mogu vidit sliku ako je postavljena na imageshack :|
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ekipa dali ima tko iskustva s ovakvom "torbicom" planiram sutra kupiti pa zato pitam,čini mi se da je dosta izdržljiva.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Pozdrav svima!
Mozete li mi preporuciti aplikaciju za gmail?
Hvala!
TrustNo1
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
pa samo se unese email u postavkama mobitela i dolaze ti emailovi
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...

Ekipa dali ima tko iskustva s ovakvom "torbicom" planiram sutra kupiti pa zato pitam,čini mi se da je dosta izdržljiva.

Danas idem vidjeti ako ima ta torbica onda ću ju uzet pa ju poslikati i ukratko napisati o njoj.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ekipa dali ima tko iskustva s ovakvom "torbicom" planiram sutra kupiti pa zato pitam,čini mi se da je dosta izdržljiva.

Danas idem vidjeti ako ima ta torbica onda ću ju uzet pa ju poslikati i ukratko napisati o njoj.

Nije je bilo,naručio sam kod njih do srijede bi trebalo stić.

 

Tko je za da ova tema bude sticki?

(valjd sam dobro napisao sticki zaboravih na tu rijeć nisam ju dosta dugo koristio).

1 Sticki
1 Netreba
evilmage007@gmail.com skype evilmage007
15 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pozdrav, nazalost postao sam vlasnik lumie 610. Kazem nazalost jer me toliko iznervirala, najvise sto se tice interneta. Internet je prespor, premda pise 3g brzina se krece oko 300 kbps, veza cesto bloka i tek proradi kada ga resetiram, takodjer kada se prebaci sa 3g na edge (i obrnuto) nemam konekcije najmanje 5 min, a cesto to bude i po nekoliko sati (ili dok ga ne resetiram). Viber je katastrofa (znam da to nije direktno vezano sa nokiom), dodje mi notifikacija da je dosla poruka, a kada udjem u viber, nema nista. I onda za nekoliko sati dodju sve poruke. Takodjer, u 80% slucajeva ne mogu poslati poruku preko vibera. Slicno je i sa whatsappom i ovim pustim zamjenama za gtalk/hangout.

Koji je smisao smartphonea bez stalne data konekcije i kojem niti jedna IM aplikacija ne radi kako treba? 

Trazio sam po internetu, vidio sam da dosta korisnika ima slicne probleme, a svi odgovori na njihove probleme su tipa "ugasi pa upali mobitel i onda ce sve proraditi" (to je kao normalno svako malo paliti i gasiti mobitel), "to je do sim kartice" (koja inace na iphone i androidu radi normalno), "napravi hard reset" (i nakon toga radi dan-dva, a ztim sve po starom).

 

Oprostite na poduzem postu, ali sam isfrustriran.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
DrFriks kaže...

Pozdrav, nazalost postao sam vlasnik lumie 610. Kazem nazalost jer me toliko iznervirala, najvise sto se tice interneta. Internet je prespor, premda pise 3g brzina se krece oko 300 kbps, veza cesto bloka i tek proradi kada ga resetiram, takodjer kada se prebaci sa 3g na edge (i obrnuto) nemam konekcije najmanje 5 min, a cesto to bude i po nekoliko sati (ili dok ga ne resetiram). Viber je katastrofa (znam da to nije direktno vezano sa nokiom), dodje mi notifikacija da je dosla poruka, a kada udjem u viber, nema nista. I onda za nekoliko sati dodju sve poruke. Takodjer, u 80% slucajeva ne mogu poslati poruku preko vibera. Slicno je i sa whatsappom i ovim pustim zamjenama za gtalk/hangout.

Koji je smisao smartphonea bez stalne data konekcije i kojem niti jedna IM aplikacija ne radi kako treba? 

Trazio sam po internetu, vidio sam da dosta korisnika ima slicne probleme, a svi odgovori na njihove probleme su tipa "ugasi pa upali mobitel i onda ce sve proraditi" (to je kao normalno svako malo paliti i gasiti mobitel), "to je do sim kartice" (koja inace na iphone i androidu radi normalno), "napravi hard reset" (i nakon toga radi dan-dva, a ztim sve po starom).

 

Oprostite na poduzem postu, ali sam isfrustriran.

 

 jel imaš update 7,8?

12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

meni bas sad whatsapp i viber rade dobro.. ovi zadnji updateovi su ih dosta popravili. A ovo da ti internet nekad ne radi, meni se isto nekad dogodi da mi nece internet na mobitelu i ne pomaze ni reset ali vise to pripisujem operateru i infrastrukturi nego mobitelu 

kod kojeg si operatera?  

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Provao sami sa vipom i sa t. Nema razlike. 

14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Meni lumia 800 ne radi na 3G. 


U cellular mi je namjetšteno, highest connection speed, da je 3g, mreža tomato.

U centru ZG sam, i nikako ne mogu dobiti 3g, jel netko imao iskustva s tim.  

OS 7.8, mob mislim da je iz poljske, ali to valjda ne bi trebalo biti problema.

Na kutiji piše da podžava,

 

850/900/1800/1900/ gsm EGSM

WCDMA 900/1900/2100 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Možda je do mreže. Probaj ručno unijeti VPN postavke.

 

Meni sa T-Mobile karticama ne radi TellMe, dok sa Vipom radi bez problema.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice