Sony Xperia Z problem

poruka: 8
|
čitano: 2.915
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z problem

Pozdrav svima

 

Danas mi je puknuo ekran na mobitelu (xperia Z) i od tad jedna strana ekrana radi a druga ne. Odlucio sam da necu popravljati ekran nego kupiti novi mobitel. Nazalost postoji jedan problem. Nisam radio backup, te su mi svi podaci ostali na mobitelu, a njima ne mogu pristupiti jer mi je mobitel zaključan lozinkom koju pak nemogu upisati. Najveći su mi problem kontakti koji su ostali u memoriji telefona a ne u SIM kartici. Pokusao sam prebaciti podatke pomocu računala, ali mi trazi da otkljucam mobitel (treba upisati lozinku) kako bih mogao pristupiti podacima. Moje pitanje glasi: kako mogu izbrisati lozinku te tako omoguciti povezanost racunala i mobitela?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia Z problem
DEPAY kaže...

Pozdrav svima

 

Danas mi je puknuo ekran na mobitelu (xperia Z) i od tad jedna strana ekrana radi a druga ne. Odlucio sam da necu popravljati ekran nego kupiti novi mobitel. Nazalost postoji jedan problem. Nisam radio backup, te su mi svi podaci ostali na mobitelu, a njima ne mogu pristupiti jer mi je mobitel zaključan lozinkom koju pak nemogu upisati. Najveći su mi problem kontakti koji su ostali u memoriji telefona a ne u SIM kartici. Pokusao sam prebaciti podatke pomocu računala, ali mi trazi da otkljucam mobitel (treba upisati lozinku) kako bih mogao pristupiti podacima. Moje pitanje glasi: kako mogu izbrisati lozinku te tako omoguciti povezanost racunala i mobitela?

 

Hvala unaprijed

 Prilikom spremanja kontakata dali si stavio da ti na google sprema?
Iako ja mislim da je on automacki sve spremio na google račun.

Tako je meni barem bilo iako nisam izabrao ali je svejedno google pokupio,probaj se na neki drugi android logirat s tim istim gmailom pa vidi.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z problem

Iskljucio sam tu opciju spremanja na google racun, tako da nista ni od toga

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z problem

Ne radi touch screen ili nemas pol slike na ekranu?

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z problem
Ne radi dio touch screena, ali sve se vidi normalno
12 godina
offline
Sony Xperia Z problem

Uzmi OTG kabel (17-25kn) i spoji si mis na mob, upisi sifru i bekapaj si sve. Simpe as that

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z problem

kupio kabel, sve spojeno, miš svijetli ali nema kursora na zaslonu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z problem

Daj mi reci, a kaj mislis sa mobitelom napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice