Laptop mod by overclock

poruka: 33
|
čitano: 8.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

evo počeo sam sređivat jedan ne tako sofisticirani u smislu performansa, ali meni je super prvenstveno zbog ekrana koji mi je odličan a za onu namjenu za koju ga planiram koristit bolje mi niti netreba stoga ga planiram malo "preradit"

pošto neradi naručio sam matičnu jer sumljam na nju ujedno je tu i grafička (integrirana) pa i proc mogu rijesit ukoliko bude potrebe

 

Laptop je TOSHIBA P100-425 planiram pojačat ram i hdd

 

evo i neke slike

 

imo sam neka krpanja na plastici, te sam makao znak od toshibe, to se bude bojilo a budem radio preinake i na plastici oko tipkovnice..

Lap Lap
lapp lapp
lappp lappp
komponente komponente
Moj PC  
16 0 hvala 4
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

evo mali update plastika rijesena spremna za bojenje sad neznam kako to budem rijesio moram razmislit malo

Moj PC  
10 0 hvala 3
13 godina
offline
Laptop mod by overclock

- Kolega, svaka čast, svi rade nekakve modove PC kućišta, ali mod laptopa nitko{#}, šteta, ovo bude bilo zanimljivo za vidjeti.

 

- Samo nastavi, pratim ovu temu.{#}

--- Tko ima malo novca govori: Što da radim s njim? ,a onaj koji ima mnogo govori: Bože, daj još. -- Sva pitanja i nejasnoće molim na PM. Hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 12:55 (Valentin17).
 
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Laptop mod by overclock
Valentin17 kaže...

- Kolega, svaka čast, svi rade nekakve modove PC kućišta, ali mod laptopa nitko{#}, šteta, ovo bude bilo zanimljivo za vidjeti.

 

- Samo nastavi, pratim ovu temu.{#}

zastao sam pri nabavi komponenta nejavlja mi se jedina nada za matičnu hehe, bude valjda uskoro razmišljao sam malo o boji da napravim crveno crnu kombinaciju s nekim logotipom ili nečim na prednjoj stranici ili da jednostavno ostavim sve glato i jednobojno, ili nešto dobro napravit sad neznam heheh

12 godina
offline
Laptop mod by overclock

procesor će doći u srijedu najvjerojatnije do tad ću sredit izgled izvana uzo sam bijelu boju sad nisam pametan što ću napravit najvjerojatnije ide u bjelo/crvenu kombinaciju :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

evo prednja strana u bjeloj boji, vidjet cu što ću dalje ostavit ovako ili nešto sredit gore

lap lap
Moj PC  
7 0 hvala 2
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

i ovo sam rijesio + moram na par mjesta mrvicu boju popravit no niej to problem 

Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop mod by overclock
Over(C)lock kaže...

evo prednja strana u bjeloj boji, vidjet cu što ću dalje ostavit ovako ili nešto sredit gore

Možeš ubacit ovako nešto https://www.google.hr/search?q=tribal+tattoo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SsosUuWzFJKHswaN7YGIAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1680&bih=932

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

hmm zanimljiva ideja dobar je ovaj veliki zmaj gdje ima toga za uzet a i crna bi boja dobro pristajala na bijelo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laptop mod by overclock

Ja sam to radio na jednom kućištu i to na slijedeći način.

Kupio sam najobičniju bijelu samoljepljivu tapetu, nacrtao rukom uzorak i izrezao. Zatim sam površinu gdje sam najmeravao nalijepit to ofarbao u bijelo (malo veći komad od naljepnice). Nalijepio sam izrezani uzorak, sprejem pofarbao u crno i kasnije odlijepio uzorak i ispod je ostalo fino bijeli tribal uzorak:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

jao nebi tako masakriro, čini mi se da mi neće ispast dobro :/  konto sam ubacit 2 razer-ove naljepnice jednu do druge i usredinu nešto ispisat nick ili ime bilošto..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop mod by overclock
Over(C)lock kaže...

jao nebi tako masakriro, čini mi se da mi neće ispast dobro :/  konto sam ubacit 2 razer-ove naljepnice jednu do druge i usredinu nešto ispisat nick ili ime bilošto..

Vidim da prevladava crno-bijela kombinacija pa mi se zeleni razerov logo nekako ne uklapa:)

Probaj se malo igrat pa od recimo crnog kolaža izrezat neki uzorak pa ga onako za oko priljepit selotejpom i vidjet rezultat. Igraš se malo i vidiš što se tebi najviše sviđa.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

imam ovaj koji nije toliko zelen http://hardwarebase.net/slike/recenzije/diamondback3g/razer-logo.png i stvarno mi dobro izgleda kad bih ga metno kao jedinog na poleđinu izgleda stvarno neloše na bijeloj pozadini :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

bil valjalo ? uživo izgleda punooo bolje

Moj PC  
1 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Laptop mod by overclock

Probaj, igraj se. Mašta ti je granica:)

Ok mi izgleda. Jednostavno i bez kića. To uvijek pali:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 21:51 (F1-IVO).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

da to mi je nekako baš jednostavno a uživo je stvarno super ko neki razer laptop izgleda hehe tako sam i želio nešto jednostavno a opet da pristojno izgleda ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop mod by overclock

Svaka cast. I ja sam prije nekoliko dana trazio neku naljepnicu za svoj laptop da ga malo uljepsam :D
Mogu ti dat savjet u vezi loga na pozadini. Pokusaj napravit kvalitetnu sliku pozadine i onda u photoshopu mozes isprobat razne kombinacije svega i svacega, sa interneta skines sliku po zelji i pokusas je uklopit dok ne nađes odgovarajucu :D

 

Nadam se da ces naprait nesto lijepo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Laptop mod by overclock

rejzr blejd :D

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Laptop mod by overclock
Cobralion kaže...

Svaka cast. I ja sam prije nekoliko dana trazio neku naljepnicu za svoj laptop da ga malo uljepsam :D
Mogu ti dat savjet u vezi loga na pozadini. Pokusaj napravit kvalitetnu sliku pozadine i onda u photoshopu mozes isprobat razne kombinacije svega i svacega, sa interneta skines sliku po zelji i pokusas je uklopit dok ne nađes odgovarajucu :D

 

Nadam se da ces naprait nesto lijepo {#}

nisam baš photoshop majstor ubiti nikakav sam u njemu tj nisam ni pokušo radit s njim da budem iskren tako da mi to nije opcija hah neću žurit kad budem siguran lako zaljepim sad moram još boju dotjerat ima par losih djelova, i još unutra cu neke kombinacije sa karbon folijom sredit :)

12 godina
odjavljen
offline
Laptop mod by overclock

Zgodno je i nalijepiti karbonsku foliju-ja sam tako riješio svog Della prije dva tjedna.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
14 0 hvala 1
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

ma nebudem sad kvario po bjeloj boji s folijom nekakvom :) eventualno neki logo ili neki fora motiv ide gore ništa kičavo :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

promjenio proc neradi opet.. sad sto bi moglo bit sumljam na ram, sve se grije osim njega kad uključim

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Laptop mod by overclock
Over(C)lock kaže...

promjenio proc neradi opet.. sad sto bi moglo bit sumljam na ram, sve se grije osim njega kad uključim

 

 Ploča. RAM i proc se lako provjere u drugom laptopu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
12 godina
offline
Re: Laptop mod by overclock
Pranja kaže...
Over(C)lock kaže...

promjenio proc neradi opet.. sad sto bi moglo bit sumljam na ram, sve se grije osim njega kad uključim

 

 Ploča. RAM i proc se lako provjere u drugom laptopu.

izgleda da je ona da samo mi je nju teško za nabavit .. i neznam koliko mi se isplati to ..

12 godina
odjavljen
offline
Laptop mod by overclock

Odnesi ju na servis na refluxanje. To bi te trebalo izaći 100 kn ili manje.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

ma matična je ošla ispo iz nje neki tranzistorčić neam pojma što je haha čekam matičnu ako uspijem uopće nabavit :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop mod by overclock
Over(C)lock kaže...

ma matična je ošla ispo iz nje neki tranzistorčić neam pojma što je haha čekam matičnu ako uspijem uopće nabavit :P

zar se ne može samo taj tranzistor zamijenit?

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
12 godina
offline
Re: Laptop mod by overclock
kivic15 kaže...
Over(C)lock kaže...

ma matična je ošla ispo iz nje neki tranzistorčić neam pojma što je haha čekam matičnu ako uspijem uopće nabavit :P

zar se ne može samo taj tranzistor zamijenit?

prvo najvjerojatnije je čip ošto pošto mi neda sliku na ekran a eliminiro sam procesor i ram, hdd, tako da ostaje grafika ili matična a pošto je grfika zalemljena na matičnu moro bi nju u svakom slučaju mjenjat a tranzistor mi je ispo gratis pa sad uopće niti ne svjetli ..

11 godina
offline
Laptop mod by overclock

evo prijedlog za sliku. 

 

 

venum venum
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop mod by overclock

trenutno bi mi više od pomoći bila matična da neko uspije nać ili ima za prodat :) ali motiv je odličan {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice