22" Full HD monitor ADM

poruka: 14
|
čitano: 3.664
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
22" Full HD monitor ADM

Biste li mi mogli preporučiti neki Full HD 22" monitor isključivo iz ADM- a. Uglavnom za gaming.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
NiramX kaže...

Biste li mi mogli preporučiti neki Full HD 22" monitor isključivo iz ADM- a. Uglavnom za gaming.

 nisi rekao koliko novaca. No s obzirom da si spomenuo 22" rekao bih da ideš na budget.

U tom smislu u današnje doba nebih birao više TN mnitore, dakle recimo
http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_226&products_id=10559

16 godina
offline
22" Full HD monitor ADM
Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM

Bio bi (prosti na izrazu) glup da pored samo 80kn skupljeg U2312HM uzme ovo.

heilige
16 godina
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
Xash kaže...

Bio bi (prosti na izrazu) glup da pored samo 80kn skupljeg U2312HM uzme ovo.

Slažem se, ali možda je baš tavka situacija da mu 23" ne stane, recimo ako monitor hoće staviti u nekakvu policu ili slično.

Sigurno postoji razlog inače netko ne bi pored 23-24" birao 22" na kojem je FullHD reza dost lošija za vid (sitnija slova i sve).

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
22" Full HD monitor ADM

Ja imam istu tu nedoumicu, ovaj vs ovaj u cemu je razlika i koji da kupim? Mogu li se oba podesit po visini i nagibu? Ty!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
22" Full HD monitor ADM

Ako autor dopušta, i ja tražim slična tri monitora sa Display portom za naravno višemonitorsko igranje/rad na 3x horizontalnoj rezi :)  Naravno, ide neka GTX680 za to. Zašto 22" ?  E zato jer mi je prostor za posložiti ta tri monitora kut sa stranicama cca 1m tak da jedan pored drugog treba zgurati :)

hvala, k'o da jesam :)

 

Info: Dimenzije U2212HM su 476.57mm x 268.76mm

www.rigburning.comule.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 9:27 (Asta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
kizo2703 kaže...

 

Postoji li šansa pojave ghostinga na ovome?

16 godina
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
NiramX kaže...
kizo2703 kaže...

 

Postoji li šansa pojave ghostinga na ovome?

Ne bi trebalo biti primjetnog ghostinga, matrica ima refresh rate od 8 milisekundi. Sve ispod 16 ms je dobro, s 16 ili više primjeti se ghosting.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
15 godina
neaktivan
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
NiramX kaže...

 

Postoji li šansa pojave ghostinga na ovome?

Ja na njemu ne vidim nikakav ghosting!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
Asta kaže...

Ako autor dopušta, i ja tražim slična tri monitora sa Display portom za naravno višemonitorsko igranje/rad na 3x horizontalnoj rezi :)  Naravno, ide neka GTX680 za to. Zašto 22" ?  E zato jer mi je prostor za posložiti ta tri monitora kut sa stranicama cca 1m tak da jedan pored drugog treba zgurati :)

hvala, k'o da jesam :)

 

Info: Dimenzije U2212HM su 476.57mm x 268.76mm

 Ogromna je rupa u ponudi pogodnih monitora za kvalitetan multimonitor setup.
Ovi 16:9 su preloši za setup po širini:visina nikakva, a ne postoji

pak model koji će pivotiran okomito pasati širinom na ovu mizernu visinu

22-23, pa i većeg monitora. Naj idealniji setup bi bio 16:10 ili čak i 4:3 centralni i

neki pivotirani bočni, ali kvalitetnih malih monitora od nekih 15-17" nema (više) nigdje.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
overhaul kaže...
Asta kaže...

Ako autor dopušta, i ja tražim slična tri monitora sa Display portom za naravno višemonitorsko igranje/rad na 3x horizontalnoj rezi :)  Naravno, ide neka GTX680 za to. Zašto 22" ?  E zato jer mi je prostor za posložiti ta tri monitora kut sa stranicama cca 1m tak da jedan pored drugog treba zgurati :)

hvala, k'o da jesam :)

 

Info: Dimenzije U2212HM su 476.57mm x 268.76mm

 Ogromna je rupa u ponudi pogodnih monitora za kvalitetan multimonitor setup.
Ovi 16:9 su preloši za setup po širini:visina nikakva, a ne postoji

pak model koji će pivotiran okomito pasati širinom na ovu mizernu visinu

22-23, pa i većeg monitora. Naj idealniji setup bi bio 16:10 ili čak i 4:3 centralni i

neki pivotirani bočni, ali kvalitetnih malih monitora od nekih 15-17" nema (više) nigdje.

 

KAj ne bi valjalo nabaviti tri ovakva 22" 16:10 ?

www.rigburning.comule.com
16 godina
offline
Re: 22" Full HD monitor ADM
Asta kaže...

KAj ne bi valjalo nabaviti tri ovakva 22" 16:10 ?

 To su sve TN monitori.

Dva bočna bi imala drastično drugačiju boju od prednjeg jer im je korektan kut boje jadan.

Osim toga, po meni je to prevelika širina premala visina. Idealni bočni monitori bi trebali

biti okomiti. Stvarno ne znam kako nitko nije proizveo specijalizirane monitore za

multimonitor sa suženim okvirom, pivotiranjem i kompatibilnim, djeljivim sa dva,

širinama/visinama rezolucije i dimenzija. E- i da se ona značkica firme može premjestiti

kad se bočni monitor pivotira:) Najbolji setup već dulje vrijeme ima moj kolega,

(30" sredina, 20" bočni, jasno sve IPS) ali bočni dellovi su ga koštali ko zmijski znoj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice