Facebook account crack

poruka: 32
|
čitano: 26.768
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack
Sum_of_all_fears kaže...
Nebi ja više svoju hotmail adresu i pass pisao ni na jednu web stranicu koja nema certifikate i ssl3 uključen.... par ne baš bistrih frendica je došlo do tih stranica pa je bilo čuda... virusi, tone spama njima i njihovim kontaktima... otvorio sam jedan test hotmail račun, instalirao win xp bez sp-a na vpc bez ikakvog sigurnosnog softvera... nakon pola sata i 2 reseta windowsi se više nisu htjeli dignuti... makni se od bilo kakvih stranica koje smrde na phising (pogotovo su sumnjive one koje dobiješ preko maila i koje imaju puno oglasa po sebi).... požalit ćeš. čuvaj svoj hotmail račun i pass ko oko u glavi...

Ja nebi ni tu davao email adresu i pass. Cak i na onim stranicama s SSL-om mogu biti posebni login moduli kao npr:

Upisati username i pass > ako je su pravilni posalji usname i pass na pass@theft.sucker > ulogiraj se

Napisao sam ovako u pseudo kodu jer sam ocajan koder :D ali nadam se da razumijes sta hocu da kazem.

Jedino mjesto gdje upisujem email i pass jest hotmail.com gmail.com yahoo.com itd. nigdje drugo.

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook account crack

Kako su tako pametni pa stave pravi odgovor na tajno pitanje?!!

Zar im moraju tako olakšat?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice