HTC hero ili HTC wildfire

poruka: 310
|
čitano: 116.782
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
FX_09 kaže...

ajde onda javi cim saznas za gajevu, bit cu jako zahvalan {#}

Sutra oko 3-4 ti javim.

BF:BC2 ingame:xRALEx----------http://e-sport.hr/
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

ok ima ih sad, u svim bojama, zvali su me iz vipa, pa sam uzeo da mi dostave

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
FX_09 kaže...

ok ima ih sad, u svim bojama, zvali su me iz vipa, pa sam uzeo da mi dostave

D,bio sam danas u Gajevoj i čeko 30 minuta u redu ba bi mi ovi rekli kako mi nešto ne štima s ugovorom pa ću morati uzeti od mama ugovor pa s njim kupit mobitel.

BF:BC2 ingame:xRALEx----------http://e-sport.hr/
13 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

Kakav je zvuk na wildfireu i koja je najniža cijena kod naših operatera(vidio sam u bon-bonu za 1400 kn,a sada ga nema na bon-bon web str.)???????

bb
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
bartul kaže...

Kakav je zvuk na wildfireu i koja je najniža cijena kod naših operatera(vidio sam u bon-bonu za 1400 kn,a sada ga nema na bon-bon web str.)???????

mislim da je raprodan. Nađe se za 800-injak kn prek njuškala novi, zapakirani sa garancijom, neki i otključani.

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
bartul kaže...

Kakav je zvuk na wildfireu i koja je najniža cijena kod naših operatera(vidio sam u bon-bonu za 1400 kn,a sada ga nema na bon-bon web str.)???????

Imas ih na oglasnicima od 800-1000 kn sa garancijom.

14 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

E ovako, imam HTC Wildfire na pretplati, onoj 75kn i imam 512Mb bespltnih mjesečno. E pošto sam do sada već potrošio 470Mb, a imam i onaj VIP-ov mobile broadband stick sa 5Gb a tamo mi je sve ostalo pa me zanima da li je moguće da preko mobitela se spajam na ove podatke preko sticka (znači imam carnet username i pass). Vidim na Wildfire da se može nešto naštimati, ali neznam od carnet.vip.hr ni PORT, ni ništa pa me zanima da li netko zna te podatke??

 

Hvala

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC hero ili HTC wildfire

imam wildfire i koristim navigaciju NAVIGON.radi odlično i precizno za hrvatsku.prepoznaje sve objekte, ceste i putove.upozorava na prekoračenje brzine i skretanja i križanja.jedina je mana što je na engleskom

 

14 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

E ljudi zanimaju me vaša iskustva....Imam Wildfire, i od 1.4 do sada (4.4.) mi je mail potrošio 80Mb prometa za ovaj mjesec. Do sada mi niej toliko trošio, a i sto je bilo da Refresh radi svakih 15 minuta, jel se to može ikako smanjiti ili....? Mislim, do sada je sve bilo isto, a jedva da sam trošio 400Mb ukupno mjesečno....Zar netko ima prijedlog neki???

 

Hvala!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
AlienWare1 kaže...
Perkan777 kaže...
max1919 kaže...
Ima,malu rezoluciju ekrana pa jos jednom razmislite, jer tako niska reza nije popularna.

Znaci onda Hero?

Sto ovo znaci kod WildFirea

Accelerometer sensor for UI auto-rotate

To znači kada si u Senseu da kad okreneš mob horizontalno sadržaji koji reproduciraš(igre, video, Youtube app) ti se okreću u poziciju u kojoj držiš mob.

Perkan777 kaže...
Ja se isto mislim mozda taj lg.Koji bi mi preporucio od ta tri.Kakva su ti iskustva sa tim LG-om.Jel ima multitouch,koja reza,koji OS?

Nemoj brate na LG. LG touch je za qrac, to nije čak niti touch, to je više press-screen jbt. Sučelje im je također katastrofalno sporo i loše jer svi koriste taj isti hebeni, šugavi LG OS koji ovi u LGu nikako da skuže da im je to glavni problem neprodavanja njihovih mobitela.

 

Čak su i solidnu LG Arenu sa kapacitivnim zaslonom stavili na taj LG OS. I onaj LG BL40 također na tom LG OS stavili(samo što na te jače modele stavljaju nekakvo S-Class sučelje koje je također sporo, imao ti 20ghz proc u mobu ili 200mhz)

 

EDIT: Vidim da pričate za LG Androide, kod njih bi jedina mana mogla biti sporost(LG je poznat po tome) i loš ekran(u to ne sumnjam; također su poznati po tome)

Slazem se s tobom.

Imam jednog u posjedu, LG P350, ne koristim ga bas vise jer sam nabavio HTC Hero.

LG P350 ima bolje perfomanse u igricama, vjerojtano zbog jaceg CPU-a i podrske za HW Acerlaciju, ali zato:

- Mala Rezolucija ekrana

- TouchScreen kasni

- TouchScreen - NIje stakleeni ao na HTC Hero vec se primjeti da se malo utisne na dodir.

- Cak 3 mrtva pixela na zaslonu

- Sucelje je sporo, lose optimizirano.

 

Hero je mnogo bolji:

- Solidna rezolucija (iako nije nesto)

- Veci ekran

- TouhScreen izvrstan, ali se brzo kvari

- Nema mrtvih pixela

- STavljanjem custom ROM-a mobitel leti, ali ima osjetno losije perfomanse u odnosu na LG P350 / Bar u igricama

- Bolja baterija / Dulje traje

 

 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice