HTC hero ili HTC wildfire

poruka: 310
|
čitano: 116.783
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Perkan777 kaže...
Pa koji mob onda preporucujete optimus,hero,wildfire ili mozda cak tatto.Ja sad pisem sa LG KU990 i stajlusom.Nesvidja mi se njegov ekran tj odaziv je li isti takav optimus ili?

  optimus ima bolji ekran (precizniji je i možeš bez problema raditi sa prstima, tj. netreba stylus).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

Imam savjet za sve koji se dvoume oko 3.2'' Androida - probajte Legenda. Trenutno je cijena slična kao od Wildfire-a (Legend je parsto kuna skuplji) ali mislim da se isplati. Kvaliteta izrade je definitivno na strani Legenda. Sam OS i specifikacije su veoma slične, međutim kad uzmete to malo aluminijsko čudo u ruke, stvarno neće požalit tih 100-200kn koje ste više dali. 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
duude88 kaže...

Imam savjet za sve koji se dvoume oko 3.2'' Androida - probajte Legenda. Trenutno je cijena slična kao od Wildfire-a (Legend je parsto kuna skuplji) ali mislim da se isplati. Kvaliteta izrade je definitivno na strani Legenda. Sam OS i specifikacije su veoma slične, međutim kad uzmete to malo aluminijsko čudo u ruke, stvarno neće požalit tih 100-200kn koje ste više dali. 

 

 

Di je to par sto kuna razlika?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
duude88 kaže...

Imam savjet za sve koji se dvoume oko 3.2'' Androida - probajte Legenda. Trenutno je cijena slična kao od Wildfire-a (Legend je parsto kuna skuplji) ali mislim da se isplati. Kvaliteta izrade je definitivno na strani Legenda. Sam OS i specifikacije su veoma slične, međutim kad uzmete to malo aluminijsko čudo u ruke, stvarno neće požalit tih 100-200kn koje ste više dali.

 

 

  Legand??? Pa taj je u VIP-u par soma kuna skuplji :/

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
max1919 kaže...
duude88 kaže...

Imam savjet za sve koji se dvoume oko 3.2'' Androida - probajte Legenda. Trenutno je cijena slična kao od Wildfire-a (Legend je parsto kuna skuplji) ali mislim da se isplati. Kvaliteta izrade je definitivno na strani Legenda. Sam OS i specifikacije su veoma slične, međutim kad uzmete to malo aluminijsko čudo u ruke, stvarno neće požalit tih 100-200kn koje ste više dali.

 

 

  Legand??? Pa taj je u VIP-u par soma kuna skuplji :/

Pa zato i kazem.

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
13 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire
Ne znam kako je u VIPu, mislim na njuškalo i takve stranice. Wildfire ide po 1800kn, dok se Legend oko 2000kn da nabavit. Ne znam kakva je situacija u VIPu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC hero ili HTC wildfire

U vipu ti novi legend dođe 3500kn...a niska mu je cijena na njuškalu jer desire koji doše 4500 u vipu na njuškalu ima za mislim 3000kn pa onda spuštaju cijenu legendu...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire
ovo nema smisla, novi wildfire u vip-u dode:
"cijena mobilnog uređaja 1799,00 kn",
a u oglasniku oko 1800 kn, zar ne bi oglasnik trebao biti jeftiniji, npr. 1400-1500 kn.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
max1919 kaže...
ovo nema smisla, novi wildfire u vip-u dode:
"cijena mobilnog uređaja 1799,00 kn",
a u oglasniku oko 1800 kn, zar ne bi oglasnik trebao biti jeftiniji, npr. 1400-1500 kn.

Neznam, čudno, možda ga nitko ne kupuje pa cijena ne pada a možda je upravo suprotnoNeodlučan

Stoja
13 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Bilo je na njuskalu prije nekoliko tjedana za 1400tinjak kuna, par komada kad je tek došao kod nas, sad gledam sve oko 1700 :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
max1919 kaže...
ovo nema smisla, novi wildfire u vip-u dode:
"cijena mobilnog uređaja 1799,00 kn",
a u oglasniku oko 1800 kn, zar ne bi oglasnik trebao biti jeftiniji, npr. 1400-1500 kn.

da li recimo ja iz bih mogu doci u hrv i kupiti wildfire za 1799kn samo uredjaj bez ikakvih ugovora?

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

Da, ali neznam da li će biti kodiran samo na vip ili neku drugu mrežu... ali dekodiranje nije skupo...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
xDinichx kaže...

Da, ali neznam da li će biti kodiran samo na vip ili neku drugu mrežu... ali dekodiranje nije skupo...

  Pa u VIP-u je kodiran na VIP, ako se pojavi kod bilo kog drugog, oni će ga isto kodirati samo na svoju mrezu. Tako to ide...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
HTC hero ili HTC wildfire

Da ali piše cijena samog uređaja pa mi se učinilo čudno... ako nije vip paket nebi trebao ni biti kodiran...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
xDinichx kaže...

Da ali piše cijena samog uređaja pa mi se učinilo čudno... ako nije vip paket nebi trebao ni biti kodiran...

A ovisi od modela do modela. Ja sam SE w995 bio platio 3000kn pa je isto bio zaključan na vip, dok evo desire je otključan tako da neznam princip kojim "odlučuju" kojeg će zaključati a kojeg ne. Prije nekoliko godina je bilo neko pravilo da svi skuplji mobovi (negdje iznad 2500kn) su bili uvijek otključani a jeftiniji ili vipme paketi obavezno zaključani...

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Stoja kaže...
xDinichx kaže...

Da ali piše cijena samog uređaja pa mi se učinilo čudno... ako nije vip paket nebi trebao ni biti kodiran...

A ovisi od modela do modela. Ja sam SE w995 bio platio 3000kn pa je isto bio zaključan na vip, dok evo desire je otključan tako da neznam princip kojim "odlučuju" kojeg će zaključati a kojeg ne. Prije nekoliko godina je bilo neko pravilo da svi skuplji mobovi (negdje iznad 2500kn) su bili uvijek otključani a jeftiniji ili vipme paketi obavezno zaključani...

  da, al malo su mijenjali jer sad su ugl skoro svi zaključani, npr. mislio sam kupovati Tattoo ili LG gt540 u VIP-u i niti jedan nije bio otključan. Istina da to nisu top modeli ali oba su iznad 1500kn, što nije malo

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Ja sam pitao u VIPu kad sam kupovao Wildfire i rekli su mi da su svi mobiteli kodirani samo na VIP bez obzira je li na pretplatu ili u "slobodnoj prodaji".

U VIPu je na produženje ugovora od 12 mjeseci i trajni nalog na tarifi Model 100 me došao 1000kn a svi ostali HTC-i su mi bili preskupi.

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

I ja takodjer :D Dvoumio se izmedju tattoa ( koji je ekstremno jeftin u vipu na produjlene i košta samo 500 kuna ) i wildfirea.

I eto ipak se odlucio za wildfire , a sestra uzela tattoo.

 

Nadam se da će sve raditi jer mi sutra stiže :) . Zanima me da li je neko probao neki od game console emulatora na wildfireu ili tattoo , ( NESOID , SNESOID , GAMEBOID ITD...)

ako jeste molio bih neka iskustva... Hvala

 

 

 

--------------------------------------------

Ova poruka gore je trebala ici na citat -.- zanemarite ovo i ja takodjer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 16:32 (Khalmeron).
15 godina
offline
HTC hero ili HTC wildfire

Ljudi koja je razlika između HTC heroa i HTC magica (osim u izgledu ofc)?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Kupio sa wildfire u VIP-u na pretplatu i definitivno nije zaključan. Probao sa s T-karticom.

Jedina zamjerka, za sada je slaba baterija. Igre nisam probao.

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
xxxxx kaže...

Ljudi koja je razlika između HTC heroa i HTC magica (osim u izgledu ofc)?

 

 

evo ti linkovi specifikacija

 

 

http://www.gsmarena.com/htc_hero-2861.php

 

http://www.gsmarena.com/htc_magic-2714.php

 

Ja ne vidim neku veliku razilku izmedju dvoje , oba 288 rama 512 rom

Oba qualcom 528 mhz.

5 mp camera na obojici , neznam jedino kakvo je stanje sta se tice androida koji dolazi s kojom verzijom i da li postoji update za ijedan odnjih na 2.2 vjerovatno da ....

 

 

btw .Znal neko kad za wildfire dolazi ?? negdje citam da na bozic a negdje pise da je vani već.

13 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Probao snesoid lite, čisto da vidim i nisam zadovoljan. Igrao super mario world na njemu, i jednostavno kada držiš palčeve na kontrolama pokriješ dvije trećine donjeg dijela ekrana. Ne vidim ni maria, ne rupe, ni patke koje će me priklat. Eventualno ću probati smanjiti kontrole i promijeniti poziciju pa se stvar možda popravi. U svakom slučaju, snesoid radi :)

 

Edit: Probao na wildfireu.

 

Edit 2: Evo malo se igrao sa postavkama. Igra se malo uspori tu i tamo, ali igrivo. Više se osjeti radi usporavanja zvuka nego same igre, no nemam sa čime usporediti pošto nisam vidio kako emulator radi na drugim uređajima. Kada je telefon okrenut okomito, a igra nije preko cijelog ekrana nije problem igrati, dakle kontrole su  u crnom dijelu ekrana, i sve ok, jedino što je naravno slika znatno manja. u horizontali je stvar pažnje i gledanja, dakle pošto super mario traži reflekse, a ja ga stalno igram sa gumbom za spirnt problem mi je što si pokrijem veći dio ekrana. Sa smanjiavnjem velicine tipki i mojim usporavanjem da pogledam gdje je sto prije nego skocim da se igrati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 17:43 (Arto).
15 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Arto kaže...

Probao snesoid lite, čisto da vidim i nisam zadovoljan. Igrao super mario world na njemu, i jednostavno kada držiš palčeve na kontrolama pokriješ dvije trećine donjeg dijela ekrana. Ne vidim ni maria, ne rupe, ni patke koje će me priklat. Eventualno ću probati smanjiti kontrole i promijeniti poziciju pa se stvar možda popravi. U svakom slučaju, snesoid radi :)

 

Edit: Probao na wildfireu.

 

Edit 2: Evo malo se igrao sa postavkama. Igra se malo uspori tu i tamo, ali igrivo. Više se osjeti radi usporavanja zvuka nego same igre, no nemam sa čime usporediti pošto nisam vidio kako emulator radi na drugim uređajima. Kada je telefon okrenut okomito, a igra nije preko cijelog ekrana nije problem igrati, dakle kontrole su  u crnom dijelu ekrana, i sve ok, jedino što je naravno slika znatno manja. u horizontali je stvar pažnje i gledanja, dakle pošto super mario traži reflekse, a ja ga stalno igram sa gumbom za spirnt problem mi je što si pokrijem veći dio ekrana. Sa smanjiavnjem velicine tipki i mojim usporavanjem da pogledam gdje je sto prije nego skocim da se igrati.

Da te pitam,jel ima kakvih problema s aplikacijama zbog male rezolucije ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
13 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Ovo što postoji na android marketu šljaka, uglavnom sve što sam probao. Ne radi mi recimo uzi, aplikacija koja imitira to oružje dok mi recimo radi shotgun istog proizvođača. Ali kod te je aplikacije naglašeno da ne radi pod manjim rezolucijama, samo sam ja htio probati. Navigaciju također još nisam uspio naći koja bi radila na maloj rezoluciji, ali vjerujem da će se proizvođači softwarea prilagoditi. Nekih većih problema nisam imao, uglavnom je ok ponuda aplikaicja. Ako te zanima neka konkretno reci pa mogu probati.

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Arto kaže...

Ovo što postoji na android marketu šljaka, uglavnom sve što sam probao. Ne radi mi recimo uzi, aplikacija koja imitira to oružje dok mi recimo radi shotgun istog proizvođača. Ali kod te je aplikacije naglašeno da ne radi pod manjim rezolucijama, samo sam ja htio probati. Navigaciju također još nisam uspio naći koja bi radila na maloj rezoluciji, ali vjerujem da će se proizvođači softwarea prilagoditi. Nekih većih problema nisam imao, uglavnom je ok ponuda aplikaicja. Ako te zanima neka konkretno reci pa mogu probati.

Pa jel radi google maps koji je ugrađen unutra? šta nema on navigaciju?

13 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire

Ma radi naravno, ali troši promet, zar ne? Mislio sam na neku kojoj ne treba pristup netu, tipa motonav, njoj ne treba pristup netu, jel tako?

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Arto kaže...

Ovo što postoji na android marketu šljaka, uglavnom sve što sam probao. Ne radi mi recimo uzi, aplikacija koja imitira to oružje dok mi recimo radi shotgun istog proizvođača. Ali kod te je aplikacije naglašeno da ne radi pod manjim rezolucijama, samo sam ja htio probati. Navigaciju također još nisam uspio naći koja bi radila na maloj rezoluciji, ali vjerujem da će se proizvođači softwarea prilagoditi. Nekih većih problema nisam imao, uglavnom je ok ponuda aplikaicja. Ako te zanima neka konkretno reci pa mogu probati.

E , jel bi mogao iskušati GAMEBOID, ( to ti je gameboy advance emulator )

Samo za njega bi trebao skinuti bios s neta .

 

 

 

Ako ti se da ako ne nemoraš , ja sam nestrpljiv nemogu docekat sutra :DD ( to mi je prvi ikada smartphone dosada sam izmjenjao sljedeće   : Onaj neki prvi siemens sta je bio crno bijeli sa antenom , nokiu , motorolu l6 , lg kf 310 , LG cookie kp 500 , i sada HTC WILDFIRE)

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Khalmeron kaže...
Arto kaže...

Ovo što postoji na android marketu šljaka, uglavnom sve što sam probao. Ne radi mi recimo uzi, aplikacija koja imitira to oružje dok mi recimo radi shotgun istog proizvođača. Ali kod te je aplikacije naglašeno da ne radi pod manjim rezolucijama, samo sam ja htio probati. Navigaciju također još nisam uspio naći koja bi radila na maloj rezoluciji, ali vjerujem da će se proizvođači softwarea prilagoditi. Nekih većih problema nisam imao, uglavnom je ok ponuda aplikaicja. Ako te zanima neka konkretno reci pa mogu probati.

E , jel bi mogao iskušati GAMEBOID, ( to ti je gameboy advance emulator )

Samo za njega bi trebao skinuti bios s neta .

 

 

 

Ako ti se da ako ne nemoraš , ja sam nestrpljiv nemogu docekat sutra :DD ( to mi je prvi ikada smartphone dosada sam izmjenjao sljedeće   : Onaj neki prvi siemens sta je bio crno bijeli sa antenom , nokiu , motorolu l6 , lg kf 310 , LG cookie kp 500 , i sada HTC WILDFIRE)

 

Pozdrav :D

Evo ja se također nadam da u srijedu idem po svoj Wildfire... prvi ikad smartphone... nadam se da ću biti zadovoljan :D Trenutno imam cookie koji nije neš...

13 godina
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
Khalmeron kaže...

 

E , jel bi mogao iskušati GAMEBOID, ( to ti je gameboy advance emulator )

Samo za njega bi trebao skinuti bios s neta .

 

 

 

Ako ti se da ako ne nemoraš , ja sam nestrpljiv nemogu docekat sutra :DD ( to mi je prvi ikada smartphone dosada sam izmjenjao sljedeće   : Onaj neki prvi siemens sta je bio crno bijeli sa antenom , nokiu , motorolu l6 , lg kf 310 , LG cookie kp 500 , i sada HTC WILDFIRE)

 

 Isprobao i radi, nisam baš igrao, samo probao pokrenuti i malo vidjeti kako ide i sve šljaka.

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC hero ili HTC wildfire
xDinichx kaže...
Khalmeron kaže...
Arto kaže...

Ovo što postoji na android marketu šljaka, uglavnom sve što sam probao. Ne radi mi recimo uzi, aplikacija koja imitira to oružje dok mi recimo radi shotgun istog proizvođača. Ali kod te je aplikacije naglašeno da ne radi pod manjim rezolucijama, samo sam ja htio probati. Navigaciju također još nisam uspio naći koja bi radila na maloj rezoluciji, ali vjerujem da će se proizvođači softwarea prilagoditi. Nekih većih problema nisam imao, uglavnom je ok ponuda aplikaicja. Ako te zanima neka konkretno reci pa mogu probati.

E , jel bi mogao iskušati GAMEBOID, ( to ti je gameboy advance emulator )

Samo za njega bi trebao skinuti bios s neta .

 

 

 

Ako ti se da ako ne nemoraš , ja sam nestrpljiv nemogu docekat sutra :DD ( to mi je prvi ikada smartphone dosada sam izmjenjao sljedeće   : Onaj neki prvi siemens sta je bio crno bijeli sa antenom , nokiu , motorolu l6 , lg kf 310 , LG cookie kp 500 , i sada HTC WILDFIRE)

 

Pozdrav :D

Evo ja se također nadam da u srijedu idem po svoj Wildfire... prvi ikad smartphone... nadam se da ću biti zadovoljan :D Trenutno imam cookie koji nije neš...

 

Ja evo nikako docekati sutra , i ja sam imao lg cookie -.- touch na tom mobitelu je ZAK*** .

 

Iako to nije za pohvalit se ali eto moram , prodao sam svoj kuki nekom liku u Gospicu za 600 kn ahahahah (sta bi rekli na muckama What a plonka).

Jedino sta mi je bilo dobro na tom mobitelu je bilo gledati filmove ( pravi uzitak , 400x240 30 fps... )

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice